Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ŽENSKA EKIPA STK "ALADŽA A" IZ SARAJEVA OSVAJAČICE PREMIJER LIGE BOSNE I HERCEGOVINE
TREĆI OTVORENI TURNIR ZA NAJMLAĐE KADETE I NAJMLAĐE KADETKINJE
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

 

Premijer liga muški 2021/2022

TOP 8 GRUPA A i B ZA JUNIORE I JUNIORKE

Najbolji Pejić Dario i Biogradlić Džana

DRUGI OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE

NAJUSPJEŠNIJI ĆELIĆ ĐORĐE I SLADOJE ANA

 

3. TURNUS 1. FEDERALNE LIGE, SARAJEVO 21.11.2021.

III TURNUS  3 KOLA  ( VII; VIII; IX;   KOLO )

Organizator: STK „  21.11. 2021 god.  

VII KOLO

     5.STK VITEZ              -                     3. STK GORAŽDE                            _3__:_0__

     4.STK BUGOJNO                            10. STK SPIN DOBOJ ISTOK           _1__:_3__

 

     6.  STK MOSTAR II     -                    2. STK HASSPIN JABLANICA             __3_:_0__

     7. STK BROTNJO ČITLUK    -         1. STK SPIN 2012 I                           _1__:_3__

     8.STK KREŠEVO                      -       9. STK PROZOR RAMA                       _2__:_3__

VIII KOLO

     1.STK SPIN 2012 I            -              8. STK KREŠEVO                             __3_:_0__

     2.STK HASSPIN JABLANICA   -     7. STK BROTNJO ČITLUK               _0__:_3__

     10.STK SPIN DOBOJ ISTOK    -      9. STK PROZOR RAMA                   _3__:_2__

     3. STK GORAŽDE               -            6. STK MOSTAR II                            _0__:_3__

     4.STK BUGOJNO                       -     5. STK VITEZ                                    _0__:_3__

IX KOLO

     6.STK MOSTAR  II                  -         4. STK BUGOJNO                            __3_:_0__

     7.STK BROTNJO  ČITLUK     -         3. STK GORAŽDE                            __3_:_1__

     8.STK KREŠEVO                     -         2. STK HASSPIN  JABLANICA      _2__:_3 __

     5. STK VITEZ                           -        10.STK SPIN DOBOJ ISTOK           _3__:_0__

     9.STK PROZOR RAMA            -        1. STK SPIN 2012  I                             _0__:__3_

   

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

1.

STK SPIN 2012 I Sarajevo

9

9:0

27:7

18

  2.

STK MOSTAR II Mostar

9

8:1

26:8

16

3.

STK SPINDoboj Istok

9

6:3

20:14

12

4.

STK BROTNJO Brotnjo

9

5:4

19:14

10

5./6.

STK VITEZ Vitez

9

4:5

19:15

8

  5./6.

STK PROZOR/RAMA

9

4:5

16:20

8

7./8./9.

STK KREŠEVO Kreševo

9

3:6

18:22

6

7./8./9.

STK BUGOJNO Bugojno

9

3:6

13:24

6

7./8./9.

STK HASSPINJablanica

9

3:6

14:24

6

10.

STK GORAŽDE Gorazde

9

0:9

8:27

0

 

e-zapisnici:

3. TURNUS 2. FEDERALNE LIGE, MOSTAR 13.11.2021.

III TURNUS  3 KOLA  ( VII; VIII; VIIII;   KOLO )

Organizator: STK MOSTAR  20.11. 2021 god.  

VII KOLO

     5.STK NEC TEŠANJ              -        3. STK ALADŽA A II                         ODGOĐENO

     4.STK JAJCE                         -        10.____________                              ____:____

     6.  STK SET GRAČANICA     -        2. STK SPIN 2012 II                             __2_:_3__

     7. STK MOSTAR III                 -       1. STK SARAJEVO 73                      __1_:_3__

     8.STK KAKANJ                       -       9. STK FOJNICA                                   __3_:_0__

VIII KOLO

     1.STK SARAJEVO 73             -        8. STK KAKANJ                               __1_:_3__

     2.STK SPIN 2012 II                 -         7. STK MOSTAR III                          __3_:_2__

     10.___________________     -         9. STK FOJNICA                                ____:____

     3. STK ALADŽA A II               -        6. STK SET GRAČANICA                 __1_:_3__

     4.STK JAJCE                          -       5. STK NEC TEŠANJ                ODGOĐENO

IX KOLO

     6.STK SET GRAČANICA        -        4. STK JAJCE                                  ODGĐENO

     7.STK MOSTAR III                  -         3. STK ALADŽA A II                         __3_:_0__

     8.STK KAKANJ                       -         2. STK SPIN 2012 II                 __3_:_1__

     5. STK NEC TEŠANJ              -        10.________________                      ____:____

     9.STK FOJNICA                      -        1. STK SPIN 2012 II                               __0_:_3__

   

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

1.

STK KAKANJ Kakanj

8

7:1

22:9

14

2.

STK SET Gračanica (-1 meč)

7

6:1

20:7

12

3.

STK SARAJEVO 73 Sarajevo

8

6:2

20:10

12

4.

STK SPIN 2012 II Sarajevo

8

5:3

18:15

10

5.

STK JAJCE Jajce (-2 meča)

6

3:3

12:11

6

6.

STK NEC Tešanj (-2 meča)

6

2:4

10:14

4

7.

STK MOSTAR III Mostar

8

2:6

13:20

4

8.

STK ALADŽA II Sarajevo (-1meč)

7

1:6

5:20

2

9.

STK SPIN Fojnica

8

1:7

9:23

2

 

e-zapisnici:

PREMIJER LIGA MUŠKARCI 9. I 10. KOLO 20,21.11.2021.

REZULTATI  9i 10 KOLO

ZENICA

STK MLADOST

OSTK SPIN BANJA LUKA

4:1

BRKA

STK BRKA 2007

STK BANJA LUKA

2:4

TUZLA

STK KREKA

STK ŽELJEZNIČAR

4:2

TUZLA

STK LUKAVAC

STK BOSNA

2:4

SARAJEVO

STK ALADŽA A

STK MOSTAR

1:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK CM

4:3

ZENICA

STK MLADOST

STK BANJA LUKA

4:0

BRKA

STK BRKA 2007

OSTK SPIN BANJA LUKA

0:4

TUZLA

STK KREKA

STK BOSNA

2:4

TUZLA

STK LUKAVAC

STK ŽELJEZNIČAR

2:4

SARAJEVO

STK ALADŽA A

STK CM

4:0

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK MOSTAR

1:4

 

TABELA 9_10kolo:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

  1.

STK MLADOSTZenica

10

10:0

40:12

20

2.

STK MOSTARMostar

10

9:1

39:7

18

3.

STK ALADŽA-A Sarajevo

10

7:3

31:19

14

4.

STK HAŠIM SPAHIĆ Ilijaš

10

6:4

32:28

12

5./6./7.

OSTK SPIN Banja Luka

10

5:5

35:32

10

 5./6./7.

STK BANJA LUKA Banja Luka

10

5:5

26:26

10

5./6./7.

STK BOSNA Sarajevo

10

5:5

29:28

10

8./9.

STK KREKA Tuzla

10

4:6

27:31

8

8./9.

STK ŽELJEZNIČAR Sarajevo

10

4:6

24:33

8

10.

STK CM VITEZ

10

3:7

24:33

6

11.

STK BRKA 2007 Brka

10

2:8

15:36

4

12.

STK LUKAVAC Lukavac

10

0:10

9:40

0

 

e-zapisnici:

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

 

Premijer liga muški 2021/2022

TOP 8 GRUPA A i B ZA JUNIORE I JUNIORKE

Najbolji Pejić Dario i Biogradlić Džana

DRUGI OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE

NAJUSPJEŠNIJI ĆELIĆ ĐORĐE I SLADOJE ANA

 

3. TURNUS 1. FEDERALNE LIGE, SARAJEVO 21.11.2021.

III TURNUS  3 KOLA  ( VII; VIII; IX;   KOLO )

Organizator: STK „  21.11. 2021 god.  

VII KOLO

     5.STK VITEZ              -                     3. STK GORAŽDE                            _3__:_0__

     4.STK BUGOJNO                            10. STK SPIN DOBOJ ISTOK           _1__:_3__

 

     6.  STK MOSTAR II     -                    2. STK HASSPIN JABLANICA             __3_:_0__

     7. STK BROTNJO ČITLUK    -         1. STK SPIN 2012 I                           _1__:_3__

     8.STK KREŠEVO                      -       9. STK PROZOR RAMA                       _2__:_3__

VIII KOLO

     1.STK SPIN 2012 I            -              8. STK KREŠEVO                             __3_:_0__

     2.STK HASSPIN JABLANICA   -     7. STK BROTNJO ČITLUK               _0__:_3__

     10.STK SPIN DOBOJ ISTOK    -      9. STK PROZOR RAMA                   _3__:_2__

     3. STK GORAŽDE               -            6. STK MOSTAR II                            _0__:_3__

     4.STK BUGOJNO                       -     5. STK VITEZ                                    _0__:_3__

IX KOLO

     6.STK MOSTAR  II                  -         4. STK BUGOJNO                            __3_:_0__

     7.STK BROTNJO  ČITLUK     -         3. STK GORAŽDE                            __3_:_1__

     8.STK KREŠEVO                     -         2. STK HASSPIN  JABLANICA      _2__:_3 __

     5. STK VITEZ                           -        10.STK SPIN DOBOJ ISTOK           _3__:_0__

     9.STK PROZOR RAMA            -        1. STK SPIN 2012  I                             _0__:__3_

   

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

1.

STK SPIN 2012 I Sarajevo

9

9:0

27:7

18

  2.

STK MOSTAR II Mostar

9

8:1

26:8

16

3.

STK SPINDoboj Istok

9

6:3

20:14

12

4.

STK BROTNJO Brotnjo

9

5:4

19:14

10

5./6.

STK VITEZ Vitez

9

4:5

19:15

8

  5./6.

STK PROZOR/RAMA

9

4:5

16:20

8

7./8./9.

STK KREŠEVO Kreševo

9

3:6

18:22

6

7./8./9.

STK BUGOJNO Bugojno

9

3:6

13:24

6

7./8./9.

STK HASSPINJablanica

9

3:6

14:24

6

10.

STK GORAŽDE Gorazde

9

0:9

8:27

0

 

e-zapisnici:

3. TURNUS 2. FEDERALNE LIGE, MOSTAR 13.11.2021.

III TURNUS  3 KOLA  ( VII; VIII; VIIII;   KOLO )

Organizator: STK MOSTAR  20.11. 2021 god.  

VII KOLO

     5.STK NEC TEŠANJ              -        3. STK ALADŽA A II                         ODGOĐENO

     4.STK JAJCE                         -        10.____________                              ____:____

     6.  STK SET GRAČANICA     -        2. STK SPIN 2012 II                             __2_:_3__

     7. STK MOSTAR III                 -       1. STK SARAJEVO 73                      __1_:_3__

     8.STK KAKANJ                       -       9. STK FOJNICA                                   __3_:_0__

VIII KOLO

     1.STK SARAJEVO 73             -        8. STK KAKANJ                               __1_:_3__

     2.STK SPIN 2012 II                 -         7. STK MOSTAR III                          __3_:_2__

     10.___________________     -         9. STK FOJNICA                                ____:____

     3. STK ALADŽA A II               -        6. STK SET GRAČANICA                 __1_:_3__

     4.STK JAJCE                          -       5. STK NEC TEŠANJ                ODGOĐENO

IX KOLO

     6.STK SET GRAČANICA        -        4. STK JAJCE                                  ODGĐENO

     7.STK MOSTAR III                  -         3. STK ALADŽA A II                         __3_:_0__

     8.STK KAKANJ                       -         2. STK SPIN 2012 II                 __3_:_1__

     5. STK NEC TEŠANJ              -        10.________________                      ____:____

     9.STK FOJNICA                      -        1. STK SPIN 2012 II                               __0_:_3__

   

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

1.

STK KAKANJ Kakanj

8

7:1

22:9

14

2.

STK SET Gračanica (-1 meč)

7

6:1

20:7

12

3.

STK SARAJEVO 73 Sarajevo

8

6:2

20:10

12

4.

STK SPIN 2012 II Sarajevo

8

5:3

18:15

10

5.

STK JAJCE Jajce (-2 meča)

6

3:3

12:11

6

6.

STK NEC Tešanj (-2 meča)

6

2:4

10:14

4

7.

STK MOSTAR III Mostar

8

2:6

13:20

4

8.

STK ALADŽA II Sarajevo (-1meč)

7

1:6

5:20

2

9.

STK SPIN Fojnica

8

1:7

9:23

2

 

e-zapisnici:

PREMIJER LIGA MUŠKARCI 9. I 10. KOLO 20,21.11.2021.

REZULTATI  9i 10 KOLO

ZENICA

STK MLADOST

OSTK SPIN BANJA LUKA

4:1

BRKA

STK BRKA 2007

STK BANJA LUKA

2:4

TUZLA

STK KREKA

STK ŽELJEZNIČAR

4:2

TUZLA

STK LUKAVAC

STK BOSNA

2:4

SARAJEVO

STK ALADŽA A

STK MOSTAR

1:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK CM

4:3

ZENICA

STK MLADOST

STK BANJA LUKA

4:0

BRKA

STK BRKA 2007

OSTK SPIN BANJA LUKA

0:4

TUZLA

STK KREKA

STK BOSNA

2:4

TUZLA

STK LUKAVAC

STK ŽELJEZNIČAR

2:4

SARAJEVO

STK ALADŽA A

STK CM

4:0

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK MOSTAR

1:4

 

TABELA 9_10kolo:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

  1.

STK MLADOSTZenica

10

10:0

40:12

20

2.

STK MOSTARMostar

10

9:1

39:7

18

3.

STK ALADŽA-A Sarajevo

10

7:3

31:19

14

4.

STK HAŠIM SPAHIĆ Ilijaš

10

6:4

32:28

12

5./6./7.

OSTK SPIN Banja Luka

10

5:5

35:32

10

 5./6./7.

STK BANJA LUKA Banja Luka

10

5:5

26:26

10

5./6./7.

STK BOSNA Sarajevo

10

5:5

29:28

10

8./9.

STK KREKA Tuzla

10

4:6

27:31

8

8./9.

STK ŽELJEZNIČAR Sarajevo

10

4:6

24:33

8

10.

STK CM VITEZ

10

3:7

24:33

6

11.

STK BRKA 2007 Brka

10

2:8

15:36

4

12.

STK LUKAVAC Lukavac

10

0:10

9:40

0

 

e-zapisnici:

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?