Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.
Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvajači su drugog TOP 8 BiH za kadete.
U drugom meču finala Play Off-a za prvaka muške Premijer lige ekipa Mostara je savladala Vogošću sa 4:1 i tako, nakon jedne godine pauze vratila titulu u Mostar.
Novi državni prvaci Bosne i Hercegovine u konkurenciji mlađih kadeta su Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez).
Pobjednici drugog TOP 8 za seniore i seniorke su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).
Novi državni prvaci BiH u kadetskoj konkurenciji su Adin Šećibović (Mladost - Zenica) i Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).
Luka Mihailović (Banja Luka - Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) bili su najbolji na II TOP 8 BiH za juniore koji je održan u Banjaluci.