Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).

Šećibović i Mešetovićeva najbolji

U Foči je odigran I ovosezonski TOP 8 za kadete i kadetkinje, na kojem je ukupno nastupilo 32 takmičara i takmičarki iz Bosne i Hercegovine. Titule su zasluženo pripale Adinu Šećiboviću (Mladost - Zenica) i Harisi Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).

Šećibović je osovjio prvo mjesto iako je poražen od Marka Šimunovića (Mostar - Mostar) kojeg su dva poraza u drugim mečevima koštala titule. Treće mjesto osvojio je Kenan Jašarević (Sana - Ključ).

kadeti 2016 2017 prvitop8

GRUPA: A KADETI

1. Šečibović Adin - (Mladost – Zenica)
2. Šimunović Marko - (Mostar – Mostar)
3. Jašarević Kenan - (Sana – Ključ)
4. Blagojević Petar - (Radnik – Bijeljina)
5. Husremović Bakir - (Novi Grad – Sarajevo)
6. Kamenjaš Hamza - (Hašim Spahić - Ilijaš)
7. Perišić Saša - (Perućica - Foča)
8. Ramljak Toni - (Aladža-A - Sarajevo)

GRUPA: B KADETI

1. Beganović Kemal - (Vitez– Vitez)
2. Burak Asmir - (Vitez – Vitez)
3. Isabegović Amar - (Kreka-Edelex - Tuzla)
4. Barić Ivan - (Hašim Spahić - Ilijaš)
5. Čajić Ajdin - (Spin 2012 - Sarajevo)
6. Topalović Haris - (Sana – Ključ)
7. Kmetaš Senad - (Bugojno – Bugojno)
8. Janković Đorđe - (Banja Luka – Banja Luka)

Mešetović Harisa je opravdala ulogu favorita i prem aočekivanjima osvojila prvo mjesto. Dobru formu potvrdila je i Prijedorčanka Gnjatić Marija koja je osvojila drugo mjesto, dok je treće mjesto pripalo Ćosić Dori (CM - Vitez).

kadetkinje 2016 2017 prvitop8

GRUPA: A KADETKINJE

1. Mešetović Harisa -(Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Gnjatić Marija - (Prijedor - Prijedor)
3. Ćosić Dora - (CM - Vitez)
4. Biogradlić Džana - (Spin 2012 - Sarajevo)
5. Lovrić Ema - (Kreka-Edelex - Tuzla)
6. Grabljić Vanja - (Spin – Banja Luka)
7. Spahić Amila - (Hašim Spahić - Ilijaš)
8. Biogradlić Selma - (Spin 2012 - Sarajevo)

GRUPA: B KADETKINJE

1. Čajić Hena - (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Zlotrg Ajna - (Vitez - Vitez)
3. Mališ Marija - (Perućica - Foča)
4. Hamzakadić Sara - (Bugojno – Bugojno)
5. Omanović Ajla - (Vitez - Vitez)
6. Čorić Nejra - (Hašim Spahić - Ilijaš)
7. Sikira Emina - (Vitez - Vitez)
8. Pušić Leonarda - (Mostar - Mostar)

kadeti 2016 2017 prvitop8 prvaci

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Šećibović i Mešetovićeva najbolji

U Foči je odigran I ovosezonski TOP 8 za kadete i kadetkinje, na kojem je ukupno nastupilo 32 takmičara i takmičarki iz Bosne i Hercegovine. Titule su zasluženo pripale Adinu Šećiboviću (Mladost - Zenica) i Harisi Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).

Šećibović je osovjio prvo mjesto iako je poražen od Marka Šimunovića (Mostar - Mostar) kojeg su dva poraza u drugim mečevima koštala titule. Treće mjesto osvojio je Kenan Jašarević (Sana - Ključ).

kadeti 2016 2017 prvitop8

GRUPA: A KADETI

1. Šečibović Adin - (Mladost – Zenica)
2. Šimunović Marko - (Mostar – Mostar)
3. Jašarević Kenan - (Sana – Ključ)
4. Blagojević Petar - (Radnik – Bijeljina)
5. Husremović Bakir - (Novi Grad – Sarajevo)
6. Kamenjaš Hamza - (Hašim Spahić - Ilijaš)
7. Perišić Saša - (Perućica - Foča)
8. Ramljak Toni - (Aladža-A - Sarajevo)

GRUPA: B KADETI

1. Beganović Kemal - (Vitez– Vitez)
2. Burak Asmir - (Vitez – Vitez)
3. Isabegović Amar - (Kreka-Edelex - Tuzla)
4. Barić Ivan - (Hašim Spahić - Ilijaš)
5. Čajić Ajdin - (Spin 2012 - Sarajevo)
6. Topalović Haris - (Sana – Ključ)
7. Kmetaš Senad - (Bugojno – Bugojno)
8. Janković Đorđe - (Banja Luka – Banja Luka)

Mešetović Harisa je opravdala ulogu favorita i prem aočekivanjima osvojila prvo mjesto. Dobru formu potvrdila je i Prijedorčanka Gnjatić Marija koja je osvojila drugo mjesto, dok je treće mjesto pripalo Ćosić Dori (CM - Vitez).

kadetkinje 2016 2017 prvitop8

GRUPA: A KADETKINJE

1. Mešetović Harisa -(Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Gnjatić Marija - (Prijedor - Prijedor)
3. Ćosić Dora - (CM - Vitez)
4. Biogradlić Džana - (Spin 2012 - Sarajevo)
5. Lovrić Ema - (Kreka-Edelex - Tuzla)
6. Grabljić Vanja - (Spin – Banja Luka)
7. Spahić Amila - (Hašim Spahić - Ilijaš)
8. Biogradlić Selma - (Spin 2012 - Sarajevo)

GRUPA: B KADETKINJE

1. Čajić Hena - (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Zlotrg Ajna - (Vitez - Vitez)
3. Mališ Marija - (Perućica - Foča)
4. Hamzakadić Sara - (Bugojno – Bugojno)
5. Omanović Ajla - (Vitez - Vitez)
6. Čorić Nejra - (Hašim Spahić - Ilijaš)
7. Sikira Emina - (Vitez - Vitez)
8. Pušić Leonarda - (Mostar - Mostar)

kadeti 2016 2017 prvitop8 prvaci

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?