Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).

Duple titule za Šećibovića i Mešetovićevu

Odluka STS BiH da zeničkoj Mladosti dodijeli organizaciju državnog prvenstva BiH za kadete i kadetkinje pokazala se kao pun pogodak. Domaćin je na nezaboravan način ugostio mlade takmičare i posjetioce ovog prvenstva u Areni Zenica. Na zadovoljstvo domaćina titulu u muškoj konkurencii osvojio je Zeničanin Adin Šećibović dok je najbolja kadetkinja bila Harisa Mešetović iz Ilijaša.

I pored početnih teškoća i nesigurnosti prvog dana takmičenja Adin Šećibović (Mladost - Zenica) konsolidovao je formu i do kraja prvenstva sačuvao sigurnost i hladnokrvnost, posebno u finalu protiv sjajnog Marka Šimunovića (Mostar - Mostar) kojeg je pobjedio nakon 5 setova (3:2). Treće mjesto podjelili su mlađi kadeti Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Kemal Beganović (Vitez - Vitez).

kadeti 2016 2017

Favoritkinja u ženskoj konkurenciji, Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš) opravdala je tu ulogu i zasluženo osvojila titulu. U finalu je bila bolja od, njoj uvijek neugodne protivnice, Marije Gnjatić (Prijedor - Prijedor) sa 3:1. I u ženskoj konkurenciji do polufinala i bronzane medalje su stigle mlađe igračice Dora Ćosić (CM - Vitez) i Džana Biogradlić (Spin 2012 - Sarajevo).

kadetkinje 2016 2017

Šećibović Adin i Mešetović Harisa su i najuspješniji takmičari prvenstva jer su pojedinačnim titulama pridodali i po jednu u parovima. Šećibović je sa Šimunovićem trijumfovao u muškim parovima dok je Mešetovićeva osvojila titulu u mješovitim parovima sa klupskim kolegom Hamzom Kamenjašem.

kadeti 2016 2017 dubl

kadetkinje 2016 2017 dubl

kadeti 2016 2017 miks

KADETI POREDAK

1. Šećibović Adin (Mladost - Zenica)
2. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)

KADETKINJE POREDAK

1. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
3. Ćosić Dora (CM - Vitez)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)

KADETI PAROVI

1. Šećibović Adin (Mladost - Zenica) / Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Forić Miralem / Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
3. Barić Ivan / Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Jašarević Kenan (Sana Ključ) / Burak Asmir (Vitez - Vitez)

KADETKINJE PAROVI

1. Ćosić Dora (CM - Vitez) / Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) / Mališ Marija (Perućica - Foča)
3. Mešetović Harisa / Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Biogradlić Selma  / Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

MJEŠOVITI PAROVI

1. Mešetović Harisa / Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Šećibović Adin (Mladost - Zenica) / Ćosić Dora (CM - Vitez)
3. Perišić Saša / Mališ Marija (Perućica - Foča)
3. Jašarević Kenan (Sana Ključ) / Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)

kadeti 2016 2017 prvaci

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Duple titule za Šećibovića i Mešetovićevu

Odluka STS BiH da zeničkoj Mladosti dodijeli organizaciju državnog prvenstva BiH za kadete i kadetkinje pokazala se kao pun pogodak. Domaćin je na nezaboravan način ugostio mlade takmičare i posjetioce ovog prvenstva u Areni Zenica. Na zadovoljstvo domaćina titulu u muškoj konkurencii osvojio je Zeničanin Adin Šećibović dok je najbolja kadetkinja bila Harisa Mešetović iz Ilijaša.

I pored početnih teškoća i nesigurnosti prvog dana takmičenja Adin Šećibović (Mladost - Zenica) konsolidovao je formu i do kraja prvenstva sačuvao sigurnost i hladnokrvnost, posebno u finalu protiv sjajnog Marka Šimunovića (Mostar - Mostar) kojeg je pobjedio nakon 5 setova (3:2). Treće mjesto podjelili su mlađi kadeti Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Kemal Beganović (Vitez - Vitez).

kadeti 2016 2017

Favoritkinja u ženskoj konkurenciji, Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš) opravdala je tu ulogu i zasluženo osvojila titulu. U finalu je bila bolja od, njoj uvijek neugodne protivnice, Marije Gnjatić (Prijedor - Prijedor) sa 3:1. I u ženskoj konkurenciji do polufinala i bronzane medalje su stigle mlađe igračice Dora Ćosić (CM - Vitez) i Džana Biogradlić (Spin 2012 - Sarajevo).

kadetkinje 2016 2017

Šećibović Adin i Mešetović Harisa su i najuspješniji takmičari prvenstva jer su pojedinačnim titulama pridodali i po jednu u parovima. Šećibović je sa Šimunovićem trijumfovao u muškim parovima dok je Mešetovićeva osvojila titulu u mješovitim parovima sa klupskim kolegom Hamzom Kamenjašem.

kadeti 2016 2017 dubl

kadetkinje 2016 2017 dubl

kadeti 2016 2017 miks

KADETI POREDAK

1. Šećibović Adin (Mladost - Zenica)
2. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)

KADETKINJE POREDAK

1. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
3. Ćosić Dora (CM - Vitez)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)

KADETI PAROVI

1. Šećibović Adin (Mladost - Zenica) / Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Forić Miralem / Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
3. Barić Ivan / Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Jašarević Kenan (Sana Ključ) / Burak Asmir (Vitez - Vitez)

KADETKINJE PAROVI

1. Ćosić Dora (CM - Vitez) / Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) / Mališ Marija (Perućica - Foča)
3. Mešetović Harisa / Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Biogradlić Selma  / Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

MJEŠOVITI PAROVI

1. Mešetović Harisa / Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Šećibović Adin (Mladost - Zenica) / Ćosić Dora (CM - Vitez)
3. Perišić Saša / Mališ Marija (Perućica - Foča)
3. Jašarević Kenan (Sana Ključ) / Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)

kadeti 2016 2017 prvaci

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?