sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

 10. i 11.10.2015.

 

Vogošća:  Vogošća - STAD 4:1
Sarajevo: Ormanj - Bosna 4:3
Tuzla: Kreka Edelex - Mostar 0:4
Zenica:  Mladost - Aladža 3:4
Vogošća: Vogošća - Bosna 4:2
Hadžići: Ormanj - STAD 4:2
Brčko Distrikt: Brka 2007 - Mostar 0:4
Zenica: Mladost - Hašim Spahić 4:2

 

Vogošća – Stad 4:1

(Aličić Armin – Divović Almir 3:1, Šeta Abdulkerim – Kadrić Meldin 0:3, Miličević Srđan – Abdagić Isak 3:2, Aličić A./Miličević S. – Divović A./Abdagić K. 3:0, Aličić Armin – Kadrić Meldin 3:0)

Ormanj- Bosna 4:3

(Hadžijahić Mirza – Rizvanović Tarik 3:1, Miličević Peđa – pašić vanja 1:3, Muhović Mirza – Ferhatović Mustafa 0:3, Hadžijahić M. / Muhović M. – Rizvanović T. / Pašić V. 3:2, Hadžijahić M. – Pašić Vanja 2:3, Muhović Mirza – Rizvanović Tarik 3:2, Miličević Peđa – Ferhatović Mustafa 3:2)

Kreka Edelex- Mostar 0:4

(Gutić Edin – Dominik Željko 0:3, Muharemagić Adis – Bobaš Ivan 0:3, Alić salih – Šehić Adnan 0:3, Gutić E.. / Alić S.. – Šehić A.. / Bobaš I. 0:3)

Mladost – Aladža 3:4

(Konjić din – Muftić Amer 3:2, Dizdarević Mirza – Jašarević feđa 0:3, zahirović Kenan – Kantardžić Edin 1:2, Konjić E./Zahirović K. –   Alić A./Muftić A. 2:3, Konjić Edin – Jašarević Feđa 3:2, Zahirović kenan – Muftić Amer 3:0, Dizdarević Mirza – Kantardžić Edin 1:3)

Vogošća- Bosna 4:2

(Aličić Armin – Borić Muhamed 3:0, Šeta Abdulkerim - Ferhatović Mustafa 0:3, Miličević Srđan - Pašić Vanja 3:0, Miličević S. / Aličić A. - Ferhatović M. / Pašić V. 1:3, Aličić Armin - Ferhatović Mustafa 3:2, Miličević Srđan – Rizvanović Tarik 3:1)

Ormanj – Stad 4:2

(Hadžijahić Mirza – Divović Almir 1:3, Miličević Peđa – Abdagić Isak 3:2, Muhović Mirza – Kadrić Meldin 3:0, Hadžijahić m./Muhović M. – Divović A. Abdagić I. 3:2, Hadžijahić Mirza – Abdagić Isak 1:3, Muhović Mirza – Divović Almir 3:0)

Brka 2007 – Mostar 0:4

(Rizvanović Admir – Šehić Adnan 1:3, Marinić damir – Bobaš Ivan 1:3, Džaferović Aldin – Dominik Željko 3:0, Rizvanović Admir/Marinić D. – Bobaš I./Šehić A. 0:3)

Mladost – Hašim Spahić 4:2

(Konjić Edin – Čustović 3:1, Zhirović Kenan – Marković Damjan 3:2, Dizdarević Mirza – Čustović Mirnes 2:3, Konjić E./Zahirović K. – Marković D./Čustović D. 3:2, Konjić Edin – marković Damjan 1:3, Dizdarević Mirza – Čustović Dino 3:0)

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1
Mostar - Mostar 2 0 8:0 4
2 Vogošća – Vogošća 2 0 8:3 4
3 Ormanj - Hadžići 2 0 8:5 4
4 Aladža - Sarajevo 1 0 4:3 2
5 Mladost - Zenica 1 1 7:6 2
6 Hašim Spahić - Ilijaš 0 1 2:4 0
7 Bosna - Sarajevo 0 2 5:8 0
8 STAD - Sarajevo 0 2 3:8 0
9 Kreka Edelex - Tuzla 0 1 0:4 0
10 Brka 2007 - Brčko Distrikt 0 1 0:4 0

 

 Muška Premijer liga - raspored

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

 10. i 11.10.2015.

 

Vogošća:  Vogošća - STAD 4:1
Sarajevo: Ormanj - Bosna 4:3
Tuzla: Kreka Edelex - Mostar 0:4
Zenica:  Mladost - Aladža 3:4
Vogošća: Vogošća - Bosna 4:2
Hadžići: Ormanj - STAD 4:2
Brčko Distrikt: Brka 2007 - Mostar 0:4
Zenica: Mladost - Hašim Spahić 4:2

 

Vogošća – Stad 4:1

(Aličić Armin – Divović Almir 3:1, Šeta Abdulkerim – Kadrić Meldin 0:3, Miličević Srđan – Abdagić Isak 3:2, Aličić A./Miličević S. – Divović A./Abdagić K. 3:0, Aličić Armin – Kadrić Meldin 3:0)

Ormanj- Bosna 4:3

(Hadžijahić Mirza – Rizvanović Tarik 3:1, Miličević Peđa – pašić vanja 1:3, Muhović Mirza – Ferhatović Mustafa 0:3, Hadžijahić M. / Muhović M. – Rizvanović T. / Pašić V. 3:2, Hadžijahić M. – Pašić Vanja 2:3, Muhović Mirza – Rizvanović Tarik 3:2, Miličević Peđa – Ferhatović Mustafa 3:2)

Kreka Edelex- Mostar 0:4

(Gutić Edin – Dominik Željko 0:3, Muharemagić Adis – Bobaš Ivan 0:3, Alić salih – Šehić Adnan 0:3, Gutić E.. / Alić S.. – Šehić A.. / Bobaš I. 0:3)

Mladost – Aladža 3:4

(Konjić din – Muftić Amer 3:2, Dizdarević Mirza – Jašarević feđa 0:3, zahirović Kenan – Kantardžić Edin 1:2, Konjić E./Zahirović K. –   Alić A./Muftić A. 2:3, Konjić Edin – Jašarević Feđa 3:2, Zahirović kenan – Muftić Amer 3:0, Dizdarević Mirza – Kantardžić Edin 1:3)

Vogošća- Bosna 4:2

(Aličić Armin – Borić Muhamed 3:0, Šeta Abdulkerim - Ferhatović Mustafa 0:3, Miličević Srđan - Pašić Vanja 3:0, Miličević S. / Aličić A. - Ferhatović M. / Pašić V. 1:3, Aličić Armin - Ferhatović Mustafa 3:2, Miličević Srđan – Rizvanović Tarik 3:1)

Ormanj – Stad 4:2

(Hadžijahić Mirza – Divović Almir 1:3, Miličević Peđa – Abdagić Isak 3:2, Muhović Mirza – Kadrić Meldin 3:0, Hadžijahić m./Muhović M. – Divović A. Abdagić I. 3:2, Hadžijahić Mirza – Abdagić Isak 1:3, Muhović Mirza – Divović Almir 3:0)

Brka 2007 – Mostar 0:4

(Rizvanović Admir – Šehić Adnan 1:3, Marinić damir – Bobaš Ivan 1:3, Džaferović Aldin – Dominik Željko 3:0, Rizvanović Admir/Marinić D. – Bobaš I./Šehić A. 0:3)

Mladost – Hašim Spahić 4:2

(Konjić Edin – Čustović 3:1, Zhirović Kenan – Marković Damjan 3:2, Dizdarević Mirza – Čustović Mirnes 2:3, Konjić E./Zahirović K. – Marković D./Čustović D. 3:2, Konjić Edin – marković Damjan 1:3, Dizdarević Mirza – Čustović Dino 3:0)

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1
Mostar - Mostar 2 0 8:0 4
2 Vogošća – Vogošća 2 0 8:3 4
3 Ormanj - Hadžići 2 0 8:5 4
4 Aladža - Sarajevo 1 0 4:3 2
5 Mladost - Zenica 1 1 7:6 2
6 Hašim Spahić - Ilijaš 0 1 2:4 0
7 Bosna - Sarajevo 0 2 5:8 0
8 STAD - Sarajevo 0 2 3:8 0
9 Kreka Edelex - Tuzla 0 1 0:4 0
10 Brka 2007 - Brčko Distrikt 0 1 0:4 0

 

 Muška Premijer liga - raspored

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?