Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.
Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvajači su drugog TOP 8 BiH za kadete.
U drugom meču finala Play Off-a za prvaka muške Premijer lige ekipa Mostara je savladala Vogošću sa 4:1 i tako, nakon jedne godine pauze vratila titulu u Mostar.
Novi državni prvaci Bosne i Hercegovine u konkurenciji mlađih kadeta su Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez).
Pobjednici drugog TOP 8 za seniore i seniorke su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).
Novi državni prvaci BiH u kadetskoj konkurenciji su Adin Šećibović (Mladost - Zenica) i Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).
Luka Mihailović (Banja Luka - Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) bili su najbolji na II TOP 8 BiH za juniore koji je održan u Banjaluci.
Na KUP-u BiH koji je održan u Mostaru muška ekipa domaćina osvojila je svoju četvrtu, a ženska ekipa Spin 2012 svoju petu kup titulu.
Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Dora Ćosić (CM - Vitez) pobjednici su III Otvorenog turnira za mlađe kadete održanog u Tuzli.
Bobaš Ivan i Hadžiahmetović Emina osvojili su titule prvaka Bosne i Hercegovine na državnom prvenstvu u Jablanici.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog TOP 8 turnira za seniore i seniorke BiH za sezonu 2016/17.
Ženska seniorska reprezentacija BiH plasirala se u drugi krug kvalifikacija za EP u Luksemburgu. Domaćin prvog kvalifikacionog turnira bio je Ilijaš.
Talentovani Zijadić Benjamin (Stens -Sarajevo) pobjednik je 24. Memorijalnog turnira "Antun Tova Stipančić" u Zagrebu u konkurenciji najmlađih kadeta. Prijedorčanka Gnjatić Marija osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju.
Na 16. International "Fazil Kucuk" Sport Games u Nikoziji naša muška i ženska ekipa ostvarile su odlične rezultate. Ukupno su naši igrači i igračice osvojili 8 medalja.
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla) osvojili su bronzane medalje na ITTF Serbian Openu u Vrnjačkoj Banji.
Najuspješniji igrači na I Otvorenom turniru za najmlađe kadete u Tuzli bili su Zijadić Benjamin (Stens Euroasfalt) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno).
Soldo Sandro (Mostar - Mostar) i Marković Snežana (Perućica - Foča) pobjednici su Prvog TOP 8 za juniore i juniorke koji je održan u Tuzli.
Šećibović Adin i Mešetović Harisa imali su najviše uspjeha na I TOP-u 8 za kadete koji je održan u Foči.

Ilijaš je bio domaćin kvalifikacionog turnira za prvi juniorski TOP 8 Bosne i Hercegovine. Pravo igranja na ovom turniru bez kvalifikacija stekli su po 4 najbolja juniora i juniorke sa juniorske rang liste.

JUNIORI KOJi SU SE PLASIRALI U GRUPU A:

1. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Šečibović Adin (Mladost - Zenica)
3. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)

JUNIORI KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU B:

5.-8. Puzigača Pavle (Prijedor - Prijedor)
5.-8. Husković Đani (Mostar - Mostar)
5.-8. Sejdinović Dino (Lukavac - Lukavac)
5.-8.Palameta Stjepan (Mostar - Mostar)
9.-12. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)
9.-12. Perišić Saša (Perućica - Foča)
9.-12. Janković Đorđe (Banja Luka - Banja Luka)
9.-12. Forić Miralem (Bugojno - Bugojno)

JUNIORKE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU A:

1. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
2. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)
3. Silić Amra (Stens '73 - Cazin)

JUNIORKE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU B:

5.-8. Čosić Dora (CM - Vitez)
5.-8. Lovrić Ema (Kreka - Tuzla)
5.-8. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
5.-8. Mališ Marija (Perućica - Foča)
9.-12. Suljić Iman (Spin 2012 - Sarajevo)
9.-12. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla)
9.-12. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
9.-12. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Ilijaš je bio domaćin kvalifikacionog turnira za prvi juniorski TOP 8 Bosne i Hercegovine. Pravo igranja na ovom turniru bez kvalifikacija stekli su po 4 najbolja juniora i juniorke sa juniorske rang liste.

JUNIORI KOJi SU SE PLASIRALI U GRUPU A:

1. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
2. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Šečibović Adin (Mladost - Zenica)
3. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)

JUNIORI KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU B:

5.-8. Puzigača Pavle (Prijedor - Prijedor)
5.-8. Husković Đani (Mostar - Mostar)
5.-8. Sejdinović Dino (Lukavac - Lukavac)
5.-8.Palameta Stjepan (Mostar - Mostar)
9.-12. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)
9.-12. Perišić Saša (Perućica - Foča)
9.-12. Janković Đorđe (Banja Luka - Banja Luka)
9.-12. Forić Miralem (Bugojno - Bugojno)

JUNIORKE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU A:

1. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
2. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)
3. Silić Amra (Stens '73 - Cazin)

JUNIORKE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU B:

5.-8. Čosić Dora (CM - Vitez)
5.-8. Lovrić Ema (Kreka - Tuzla)
5.-8. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
5.-8. Mališ Marija (Perućica - Foča)
9.-12. Suljić Iman (Spin 2012 - Sarajevo)
9.-12. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla)
9.-12. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
9.-12. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?