Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.
Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvajači su drugog TOP 8 BiH za kadete.
U drugom meču finala Play Off-a za prvaka muške Premijer lige ekipa Mostara je savladala Vogošću sa 4:1 i tako, nakon jedne godine pauze vratila titulu u Mostar.
Novi državni prvaci Bosne i Hercegovine u konkurenciji mlađih kadeta su Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez).
Pobjednici drugog TOP 8 za seniore i seniorke su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).
Novi državni prvaci BiH u kadetskoj konkurenciji su Adin Šećibović (Mladost - Zenica) i Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).
Luka Mihailović (Banja Luka - Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) bili su najbolji na II TOP 8 BiH za juniore koji je održan u Banjaluci.

Pandurević i Gnjatićeva u najboljoj formi

Prvi ovosezonski kadetski TOP 8 održan je u Ilijašu u organizaciji STS BiH i STK "Hašim Spahić". Nastupilo je po 16 najboljih kadeta i kadetkinja Bosne i Hercegovine. Nakon što su svi takmičari u svojim grupama odigrali po sedam mečeva titule su pripale Vladimiru Pandureviću (Banja Luka - Banja Luka) i Mariji Gnjatić (Prijedor - Prijedor).

Pandurević je do titule stigao ostvarivši omjer pobjeda i poraza od 6:1. Poražen je jedino od domaćeg takmičara Hamze Kamenjaša (Hašim Spahić - Ilijaš) koji je nakon prvih pet kola bio vlo ubjedljiv. Ipak, dva vezana poraza u poslednjim mečevima koštala su ga visokog plasmana pa je turnir završio na četvrtom mjestu. Drugi je bio Šimunović Marko (Mostar - Mostar) sa jednakim skorom koji je imao i Pandurević ali je o prvaku odlučio njihov međusobni susret u kojem je slavio mlađi kadet iz Banjaluke. Treće mjesto osvojio je Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo).

kadeti 2017 2018 top8 1

Kod kadetkinja je borba za vrh bila vrlo neizvjesna, a čak tri igračice su završile turnir sa identičnim skorom od 6:1. Pošto su u međusobnim mečevima imali po jednu pobjedu odlučivali su setovi. Zahvaljujući odnosu dobijenih i izgubljenih setova u međusobnim mečevima ovih igračica prvo mjesto osvojila je Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor). Domaća igračica Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš) morala se zadovoljiti drugim mjestom dok je treće osvojila Ćosić Dora (CM - Vitez).