Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.

U Foči su održane kvalifikacije za prvi seniorski TOP 8 u sezoni 2017/2018. Direktan plasman na TOP 8 ostvarili su po 4 seniora i seniorke koji su najbolje plasirani na seniorskim rang listama dok su ostali zainteresovani nastupali u Foči.

GRUPA A SENIORI

Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
Konjić Edin (Mladost - Zenica)
Marković Damjan (Ormanj - Hadžići)
Bobaš Ivan (CM - Vitez)
Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
Dizdarević Mirza (Mladost - Zenica)
Gutić Edin (Kreka Edelex - Tuzla)
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)

GRUPA B SENIORI

Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
Matković Luka (Mostar - Mostar)
Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)
Vučijak Marko (Mostar - Mostar)
Šećibović Adin (Mladost - Zenica)
Hadžić Kerim (Bosna - Sarajevo)
Maksimović Vedran (Mimoza - Mrkonjić Grad)

GRUPA A SENIORKE

Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo)
Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
Ćosić Dora (CM - Vitez)
Mulalić Nedžma (Spin 2012 - Sarajevo)
Hasečić Alemka (Mostar - Mostar)
Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla)

GRUPA B SENIORKE

Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
Knezović Iva (Mostar - Mostar)
Papić Sanja (CM - Vitez)
Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
Mališ Marija (Perućica - Foča)

BILTEN TAKMIČENJA (.pdf)

Naredni vikend

26. i 27.05.2018.

Državno prvenstvo BiH za seniore

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U Foči su održane kvalifikacije za prvi seniorski TOP 8 u sezoni 2017/2018. Direktan plasman na TOP 8 ostvarili su po 4 seniora i seniorke koji su najbolje plasirani na seniorskim rang listama dok su ostali zainteresovani nastupali u Foči.

GRUPA A SENIORI

Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
Konjić Edin (Mladost - Zenica)
Marković Damjan (Ormanj - Hadžići)
Bobaš Ivan (CM - Vitez)
Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
Dizdarević Mirza (Mladost - Zenica)
Gutić Edin (Kreka Edelex - Tuzla)
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)

GRUPA B SENIORI

Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
Matković Luka (Mostar - Mostar)
Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)
Vučijak Marko (Mostar - Mostar)
Šećibović Adin (Mladost - Zenica)
Hadžić Kerim (Bosna - Sarajevo)
Maksimović Vedran (Mimoza - Mrkonjić Grad)

GRUPA A SENIORKE

Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo)
Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
Ćosić Dora (CM - Vitez)
Mulalić Nedžma (Spin 2012 - Sarajevo)
Hasečić Alemka (Mostar - Mostar)
Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla)

GRUPA B SENIORKE

Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
Knezović Iva (Mostar - Mostar)
Papić Sanja (CM - Vitez)
Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
Mališ Marija (Perućica - Foča)

BILTEN TAKMIČENJA (.pdf)

Naredni vikend

26. i 27.05.2018.

Državno prvenstvo BiH za seniore

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?