Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.

Novi šampioni Mihailović Nikola i Hasečić Alemka

STK "Bugojno" iz Bugojna je bio izvrstan organizator Državnog prvenstva Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke. Nastupilo je 35 juniora i 32 juniorke. U dvodnevnom takmičenju najuspješniji su bili Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar). Sa druge strane, Mihailović Luka i Marković Snežana propustili su priliku da osvoje treću uzastopnu titulu.

Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) je najuspješniji takmičar državnog prvenstva u Bugojnu. Osvojio je pojedinačno zlato i zlato u parovima sa bratom Lukom Mihailovićem kao i srebro u mješovitim parovima sa Henom Čajić (Spin 2012 - Sarajevo). Nakon što je u polufinalu savladao Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo) sa 3:0, u finalu je bio bolji od Luke Mihailovića sa 3:1. Treće mjesto sa Ramljakom podjelio je Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš).

Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) je poslije velikog preokreta u finalu savladala Marković Snežanu (Perućica - Foča). Iako je Markovićeva vodila sa 2:0, Hasečićeva je smogla snage i podigla nivo igre kada je to bila najvažnije, te je zasluženo pobjedila sa 3:2. Ovo je veliki uspjeh Hasečićeve imajući u vidu probleme sa povredom koje je imala u proteklom periodu.Treće mjesto ravnopravno su podjelile Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš) i Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo).

JUNIORI POJEDINAČNO

1. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
2. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)

JUNIORKE POJEDINAČNO

1. Hasečić Alemka (Mostar - Mostar)
2. Marković Snežana (Perućica - Foča)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)

JUNIORI PAROVI

1. Mihailović Nikola / Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
2. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) / Puzigaća Pavle (Prijedor - Prijedor)
3. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš) / Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
3. Soldo Sandro / Stjepan Palameta (Mostar - Mostar)

JUNIORKE PAROVI

1. Marković Snežana (Perućica - Foča) / Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
2. Mešetović Harisa / Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Grabljić Vanja (Banja Luka - Banja Luka) / Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Ćosić Dora (CM - Vitez) / Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)

MJEŠOVITI PAROVI

1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) / Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) / Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Kamenjaš Hamza / Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Puzigaća Pavle / Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)

Juniori pojedinačno
Juniorke pojedinačno

 

Juniori parovi
Juniorke parovi

 

Juniori mješoviti parovi
 

Naredni događaji

17. i 18.11.2018.

Premijer liga (M)

Premijer liga (Ž)

Prva liga (M-2)

Prva liga (Ž-1)

Prva federalna liga (2)

Liga RS (2)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Novi šampioni Mihailović Nikola i Hasečić Alemka

STK "Bugojno" iz Bugojna je bio izvrstan organizator Državnog prvenstva Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke. Nastupilo je 35 juniora i 32 juniorke. U dvodnevnom takmičenju najuspješniji su bili Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar). Sa druge strane, Mihailović Luka i Marković Snežana propustili su priliku da osvoje treću uzastopnu titulu.

Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) je najuspješniji takmičar državnog prvenstva u Bugojnu. Osvojio je pojedinačno zlato i zlato u parovima sa bratom Lukom Mihailovićem kao i srebro u mješovitim parovima sa Henom Čajić (Spin 2012 - Sarajevo). Nakon što je u polufinalu savladao Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo) sa 3:0, u finalu je bio bolji od Luke Mihailovića sa 3:1. Treće mjesto sa Ramljakom podjelio je Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš).

Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) je poslije velikog preokreta u finalu savladala Marković Snežanu (Perućica - Foča). Iako je Markovićeva vodila sa 2:0, Hasečićeva je smogla snage i podigla nivo igre kada je to bila najvažnije, te je zasluženo pobjedila sa 3:2. Ovo je veliki uspjeh Hasečićeve imajući u vidu probleme sa povredom koje je imala u proteklom periodu.Treće mjesto ravnopravno su podjelile Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš) i Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo).

JUNIORI POJEDINAČNO

1. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
2. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)

JUNIORKE POJEDINAČNO

1. Hasečić Alemka (Mostar - Mostar)
2. Marković Snežana (Perućica - Foča)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)

JUNIORI PAROVI

1. Mihailović Nikola / Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
2. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) / Puzigaća Pavle (Prijedor - Prijedor)
3. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš) / Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
3. Soldo Sandro / Stjepan Palameta (Mostar - Mostar)

JUNIORKE PAROVI

1. Marković Snežana (Perućica - Foča) / Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
2. Mešetović Harisa / Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Grabljić Vanja (Banja Luka - Banja Luka) / Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Ćosić Dora (CM - Vitez) / Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)

MJEŠOVITI PAROVI

1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) / Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) / Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Kamenjaš Hamza / Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Puzigaća Pavle / Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)

Juniori pojedinačno
Juniorke pojedinačno

 

Juniori parovi
Juniorke parovi

 

Juniori mješoviti parovi
 

Naredni događaji

17. i 18.11.2018.

Premijer liga (M)

Premijer liga (Ž)

Prva liga (M-2)

Prva liga (Ž-1)

Prva federalna liga (2)

Liga RS (2)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?