sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

U Ilijašu je održan kvalifikacioni turnir za Prvi TOP 8 kadeta i kadetkinja. Po 4 prvoplasirana kadeta i kadetkinje izborili su plasman u grupu A dok su kadeti i kadetkinje koji su se plasirali od 5.-12. mjesta izborili plasman u grupu B. Najuspješniji na turniru bili su članovi "Kreka Edelexa" iz Tuzle Isabegović Amar i Ahmetović Emina.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. ISABEGOVIĆ AMAR - STK „KREKA“ - TUZLA
2. ZIJADIĆ BENJAMIN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3. EROVIĆ ILHAN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3.MUJIČIĆ ANES - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „B“

5-8. KUNIĆ VLADIMIR - STK „BORAC“ – BANJA LUKA
5-8.GRABLJIĆ ALJOŠA - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA
5-8. KAJEVIĆ ALEN - STK „STENS“ – SARAJEVO
5-8.FAZLIĆ KERIM - STK „KREKA“ - TUZLA
 
9-12.BOBAŠ MARKO - STK „CM“ - VITEZ
9-12.DADIĆ AMAR - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.RUŠTIĆ ALEN - STK „NEC“ - TEŠANJ
9-12.JAŠIĆ AHMED - STK „NEC“ - TEŠANJ

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. AHMETOVIĆ EMINA - STK „KREKA“ - TUZLA
2. HAMZAKADIĆ SARA - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
3. MEHIĆ LAMIJA - STK „VITEZ“ - VITEZ
3. ČORIĆ NEJRA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALI U  GRUPU „B“
 
5-8. SILAJDŽIĆ AMNA - STK „SANA“ - KLJUČ
5-8. HUSAKOVIĆ LEJLA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK
5-8. SUBAŠIĆ ENRA - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
5-8. SULJIĆ IMAN - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
 
9-12.DRAGIŠIĆ SOFIJA - STK „SPIN“ – BANJA LUKA
9-12.MEŠAN MERJEM - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.ČUTURA NEDŽMINA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ
9-12.JUNUZOVIĆ ESMILA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U Ilijašu je održan kvalifikacioni turnir za Prvi TOP 8 kadeta i kadetkinja. Po 4 prvoplasirana kadeta i kadetkinje izborili su plasman u grupu A dok su kadeti i kadetkinje koji su se plasirali od 5.-12. mjesta izborili plasman u grupu B. Najuspješniji na turniru bili su članovi "Kreka Edelexa" iz Tuzle Isabegović Amar i Ahmetović Emina.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. ISABEGOVIĆ AMAR - STK „KREKA“ - TUZLA
2. ZIJADIĆ BENJAMIN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3. EROVIĆ ILHAN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3.MUJIČIĆ ANES - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „B“

5-8. KUNIĆ VLADIMIR - STK „BORAC“ – BANJA LUKA
5-8.GRABLJIĆ ALJOŠA - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA
5-8. KAJEVIĆ ALEN - STK „STENS“ – SARAJEVO
5-8.FAZLIĆ KERIM - STK „KREKA“ - TUZLA
 
9-12.BOBAŠ MARKO - STK „CM“ - VITEZ
9-12.DADIĆ AMAR - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.RUŠTIĆ ALEN - STK „NEC“ - TEŠANJ
9-12.JAŠIĆ AHMED - STK „NEC“ - TEŠANJ

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. AHMETOVIĆ EMINA - STK „KREKA“ - TUZLA
2. HAMZAKADIĆ SARA - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
3. MEHIĆ LAMIJA - STK „VITEZ“ - VITEZ
3. ČORIĆ NEJRA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALI U  GRUPU „B“
 
5-8. SILAJDŽIĆ AMNA - STK „SANA“ - KLJUČ
5-8. HUSAKOVIĆ LEJLA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK
5-8. SUBAŠIĆ ENRA - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
5-8. SULJIĆ IMAN - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
 
9-12.DRAGIŠIĆ SOFIJA - STK „SPIN“ – BANJA LUKA
9-12.MEŠAN MERJEM - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.ČUTURA NEDŽMINA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ
9-12.JUNUZOVIĆ ESMILA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?