Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).

Ramljak i Ćosićeva ubjedljivi

U Tuzli je odigran prvi TOP 8 za kadete i kadetkinje. Ubjedljivo su trijumfovali Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) koji su zabilježili svih 7 sedam pobjeda uz samo jedan izgubljen set. Domaćinu iz Tuzle pripala su dva druga mjesta koja su osvojili Isabegović Amar i Lovrić Ema.

kadeti 2018 2019 top8 1

KADETI GRUPA A

1. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) 7/0
2. Isabegović Amar (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 5/2
4. Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) 4/3
5. Pejić Dario (Borac - Banja Luka) 3/4
6. Beganović Kemal (Vitez - Vitez) 2/5
7. Mujičić Anes (Banja Luka - Banja Luka) 1/6
8. Erović Ilhan (Stens - Sarajevo) 0/7 (w/0)

KADETI GRUPA B

9. Kunić Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 7/0
10. Fazlić Kerim (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
11. Kajević Alen (Stens - Sarajevo) 5/2
12. Bobaš Marko (CM - Vitez) 4/3
13. Grabljić Aljoša (Banja Luka - Banja Luka) 2/5
14. Dadić Amar (Bugojno - Bugojno) 2/5
15. Jacić Denis (NEC - Tešanj) 1/6
16. Rustić Alen (NEC - Tešanj) 1/6

kadetkinje 2018 2019 top8 1

KADETKINJE GRUPA A

1. Ćosić Dora (CM - Vitez) 7/0
2. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) 4/3
4. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) 4/3
5. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno) 3/4
6. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla) 2/5
7. Čorić Nejra (Hašim Spahić - IlijaŠ) 1/6
8. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 1/6

KADETKINJE GRUPA B

9.  Suljić Iman (Spin 2012 - Sarajevo)
10. Silajdžić Amna (Sana - Ključ)
11. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno)
12. Subašić Enra (Spin 2012 - Sarajevo)
13. Dragišić Sofija (Spin - Banja Luka)
14. Husaković Lejla (Spin - Doboj istok)
15. Junuzović Esmila (Spin - Doboj istok)
16. Čutura Nedžmina (Hašim Spahić - Ilijaš)

kadeti 2018 2019 top8 1 prvaci

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Ramljak i Ćosićeva ubjedljivi

U Tuzli je odigran prvi TOP 8 za kadete i kadetkinje. Ubjedljivo su trijumfovali Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) koji su zabilježili svih 7 sedam pobjeda uz samo jedan izgubljen set. Domaćinu iz Tuzle pripala su dva druga mjesta koja su osvojili Isabegović Amar i Lovrić Ema.

kadeti 2018 2019 top8 1

KADETI GRUPA A

1. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) 7/0
2. Isabegović Amar (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 5/2
4. Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) 4/3
5. Pejić Dario (Borac - Banja Luka) 3/4
6. Beganović Kemal (Vitez - Vitez) 2/5
7. Mujičić Anes (Banja Luka - Banja Luka) 1/6
8. Erović Ilhan (Stens - Sarajevo) 0/7 (w/0)

KADETI GRUPA B

9. Kunić Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 7/0
10. Fazlić Kerim (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
11. Kajević Alen (Stens - Sarajevo) 5/2
12. Bobaš Marko (CM - Vitez) 4/3
13. Grabljić Aljoša (Banja Luka - Banja Luka) 2/5
14. Dadić Amar (Bugojno - Bugojno) 2/5
15. Jacić Denis (NEC - Tešanj) 1/6
16. Rustić Alen (NEC - Tešanj) 1/6

kadetkinje 2018 2019 top8 1

KADETKINJE GRUPA A

1. Ćosić Dora (CM - Vitez) 7/0
2. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) 4/3
4. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) 4/3
5. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno) 3/4
6. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla) 2/5
7. Čorić Nejra (Hašim Spahić - IlijaŠ) 1/6
8. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 1/6

KADETKINJE GRUPA B

9.  Suljić Iman (Spin 2012 - Sarajevo)
10. Silajdžić Amna (Sana - Ključ)
11. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno)
12. Subašić Enra (Spin 2012 - Sarajevo)
13. Dragišić Sofija (Spin - Banja Luka)
14. Husaković Lejla (Spin - Doboj istok)
15. Junuzović Esmila (Spin - Doboj istok)
16. Čutura Nedžmina (Hašim Spahić - Ilijaš)

kadeti 2018 2019 top8 1 prvaci

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?