Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Zijadić Benjamin i Mešan Merjem opravdali uloge favorita

Tuzla je ugostila mlađe kladete i mlađe kadetkinje na Drugom otvorenom turniru za ovu kategoriju igrača. Favoriti su uglavnom ispunili očekivanja pa su na kraju najbolji bili Zijadić Benjamin (Dtens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno).

PLASMAN MLAĐI KADETI

1. Zijadić Benjamin    STK „Stens“ – Sarajevo
2. Fazlić Kerim    STK „Kreka“ – Tuzla
3. Grabljić Aljoša    STK „Banja Luka“ – Banja Luka
3. Kamenjaš Muhamed    STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš

PLASMAN MLAĐE KADETKINJE

1. Mešan Merjem    STK „Bugojno“ – Bugojno
2. Cerić Emina    STK „Sarajevo“ – Sarajevo
3. Subašić Enra    STK“ Spin 2012“ – Sarajevo
3. Šenk Ljupka    STK „Stens“ - Sarajevo

mk 2018 19 2

mke 2018 19 2

mk 2018 19 2 prvaci

Zijadić Benjamin i Mešan Merjem opravdali uloge favorita

Tuzla je ugostila mlađe kladete i mlađe kadetkinje na Drugom otvorenom turniru za ovu kategoriju igrača. Favoriti su uglavnom ispunili očekivanja pa su na kraju najbolji bili Zijadić Benjamin (Dtens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno).

PLASMAN MLAĐI KADETI

1. Zijadić Benjamin    STK „Stens“ – Sarajevo
2. Fazlić Kerim    STK „Kreka“ – Tuzla
3. Grabljić Aljoša    STK „Banja Luka“ – Banja Luka
3. Kamenjaš Muhamed    STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš

PLASMAN MLAĐE KADETKINJE

1. Mešan Merjem    STK „Bugojno“ – Bugojno
2. Cerić Emina    STK „Sarajevo“ – Sarajevo
3. Subašić Enra    STK“ Spin 2012“ – Sarajevo
3. Šenk Ljupka    STK „Stens“ - Sarajevo

mk 2018 19 2

mke 2018 19 2

mk 2018 19 2 prvaci