Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

NAJBOLJI ZIJADIĆ BENJAMIN I MEŠAN MERJEM

U organizaciji Stonoteniskog kluba CM iz Viteza 10.02.2019 godine održan je treći otvoreni turnir za mlađe kadete i mlađe kadetkinje na kojem je učestvovalo jako puno mladih igrača i igračica iz cijele Bosne i Hercegovine.

U muškoj konkurenciji titula najboljeg pripala je Benjaminu Zijadiću članu sarajevskog Stensa koji je u finalu bio bolji od tuzlaka Fazlić Kerima inače člana Stonoteniskog kluba Kreka rezultatom 3-0. Treće mjesto podijelili su Grabljić Aljoša član Stonoteniskog kluba Banja Luka i Zrnić David član Stonoteniskog kluba CM iz Viteza.

U ženskoj konkurenciji najuspješnija je bila bugojanka Mešan Merjem članica Stonoteniskog kluba Bugojno koja je u finalu bila bolja od Subašić Enre članice stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva rezultatom 3-0.Treće mjesto podijelile su igračice fočanske Peručice Jovana Zečević i sarajevskog kluba Sarajevo Emina Cerić.

NAJBOLJI ZIJADIĆ BENJAMIN I MEŠAN MERJEM

U organizaciji Stonoteniskog kluba CM iz Viteza 10.02.2019 godine održan je treći otvoreni turnir za mlađe kadete i mlađe kadetkinje na kojem je učestvovalo jako puno mladih igrača i igračica iz cijele Bosne i Hercegovine.

U muškoj konkurenciji titula najboljeg pripala je Benjaminu Zijadiću članu sarajevskog Stensa koji je u finalu bio bolji od tuzlaka Fazlić Kerima inače člana Stonoteniskog kluba Kreka rezultatom 3-0. Treće mjesto podijelili su Grabljić Aljoša član Stonoteniskog kluba Banja Luka i Zrnić David član Stonoteniskog kluba CM iz Viteza.

U ženskoj konkurenciji najuspješnija je bila bugojanka Mešan Merjem članica Stonoteniskog kluba Bugojno koja je u finalu bila bolja od Subašić Enre članice stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva rezultatom 3-0.Treće mjesto podijelile su igračice fočanske Peručice Jovana Zečević i sarajevskog kluba Sarajevo Emina Cerić.