sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

 

Kadeti koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "A":                           

1. Kajević Alen        STK "Stens" - Sarajevo                                         

2. Fazlić Kerim         STK "Kreka" - Tuzla                                                                                            

3. Hanić Azur           STK "Kreka" - Tuzla                                            

3. Dadić Amar         STK "Bugojno" - Bugojno                                     

Kadetkinje koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "A":

1. Mešan Merjem        STK "Bugojno" - Bugojno

2. Smajilbašić Ajla        STK "Kreka" - Tuzla

3. Šenk Ljupka             STK "Željezničar" - Sarajevo

3. Dragišić Sofija          OSTK "Spin" - Banja Luka

Kadeti koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "B":                          

5-8. Manović Sanjin             STK "Bugojno" - Bugojno                        

5.-8. Faković Tarik              STK "Aladža" - Sarajevo                          

5.-8. Grabljić Aljoša             STK "Borac" - Banja Luka                       

5.-8. Prusina Nikola             STK "Brotnjo" - Čitluk                              

9.-12.Kamenjaš Muhamed   STK "Hašim Spahić" - Ilijaš                     

9.-12.Isabegović Elvir           STK "Kreka" - Tuzla                               

9.-12.Fakić Raif                   STK "Aladža" - Sarajevo                         

9.-12.Čorić Emin                 STK "Željezničar" - Sarajevo                    

Kadetkinje koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "B"

5.-8. Zečević Jovana         STK "Perućica" - Foča

5.-8. Vuković Magdalena STK "Perućica" - Foča

5.-8. Dobrota Miša          STK "Perućica" - Foča

5.-8. Đulović Nađa           STK "Kreka" – Tuzla

9.-12.Šimunović Marija     STK "HT Eronet" - Mostar

9.-12.Cvitanović Nika       STK "HT Eronet" - Mostar

9.-12.Mrdjen Jelena          OSTK "Spin" - Banja Luka

9.-12. Sjeranić Zakira        STK "NEC" - Tešanj

Sarajevo, 02.09.2019.

Izvještaj podnio:

Sead Pašić

 

Kadeti koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "A":                           

1. Kajević Alen        STK "Stens" - Sarajevo                                         

2. Fazlić Kerim         STK "Kreka" - Tuzla                                                                                            

3. Hanić Azur           STK "Kreka" - Tuzla                                            

3. Dadić Amar         STK "Bugojno" - Bugojno                                     

Kadetkinje koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "A":

1. Mešan Merjem        STK "Bugojno" - Bugojno

2. Smajilbašić Ajla        STK "Kreka" - Tuzla

3. Šenk Ljupka             STK "Željezničar" - Sarajevo

3. Dragišić Sofija          OSTK "Spin" - Banja Luka

Kadeti koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "B":                          

5-8. Manović Sanjin             STK "Bugojno" - Bugojno                        

5.-8. Faković Tarik              STK "Aladža" - Sarajevo                          

5.-8. Grabljić Aljoša             STK "Borac" - Banja Luka                       

5.-8. Prusina Nikola             STK "Brotnjo" - Čitluk                              

9.-12.Kamenjaš Muhamed   STK "Hašim Spahić" - Ilijaš                     

9.-12.Isabegović Elvir           STK "Kreka" - Tuzla                               

9.-12.Fakić Raif                   STK "Aladža" - Sarajevo                         

9.-12.Čorić Emin                 STK "Željezničar" - Sarajevo                    

Kadetkinje koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "B"

5.-8. Zečević Jovana         STK "Perućica" - Foča

5.-8. Vuković Magdalena STK "Perućica" - Foča

5.-8. Dobrota Miša          STK "Perućica" - Foča

5.-8. Đulović Nađa           STK "Kreka" – Tuzla

9.-12.Šimunović Marija     STK "HT Eronet" - Mostar

9.-12.Cvitanović Nika       STK "HT Eronet" - Mostar

9.-12.Mrdjen Jelena          OSTK "Spin" - Banja Luka

9.-12. Sjeranić Zakira        STK "NEC" - Tešanj

Sarajevo, 02.09.2019.

Izvještaj podnio:

Sead Pašić