Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Sarajevo , 09.09.2020 godine

Broj:01-01/20

Na osnovu člana 49.i člana 58. Pravilnika o registraciji klubova i njihovih članova i nakon uvida u dostavljenu dokumentaciju, registraciona komisija donosi sljedeću:

ODLUKU

o pravu nastupa klubova i njihovih članova u sezoni 2020/2021

Član 1

Odobrava se registracija klubova i niihovih članova na svim takmičenjima koje odobrava odnosno organizira Stolnoteniski Savez Bosne i Hercegovine.

Član 2

Uvjete za registraciju i takmičenje ispunili su sljedeći klubovi:

  1. STOLNOTENISKI KLUB “MOSTAR” Mostar
  2. STOLNOTENISKI KLUB “VOGOSCA” Vogosca
  3. STOLNOTENISKI KLUB “MLADOST” Zenica
  4. STOLNOTENISKI KLUB “ALADZA-A” Sarajevo
  5. STOLNOTENISKI KLUB “CM” Vitez
  6. STOLNOTENISKI KLUB “BOSNA” Sarajevo
  7. STOLNOTENISKI KLUB “BORAC” Banja Luka
  8. STOLNOTENISKI KLUB “KREKA” Tuzla
  9. STOLNOTENISKI KLUB “LUKAVAC” Lukavac
  10. STOLNOTENISKI KLUB “HASIM-SPAHIC” Ilijas
  11. STOLNOTENISKI KLUB “ZELJEZNICAR” Sarajevo
  12. STOLNOTENISKI KLUB “MIMOZA” Mrkonjic Grad
  13. STOLNOTENISKI KLUB “SPIN” Doboj Istok
  14. STOLNOTENISKI KLUB “BRKA 2007” Brcko Distrikt
  15. STOLNOTENISKI KLUB “VITEZ” Vitez
  16. STOLNOTENISKI KLUB “BUGOJNO” Bugojno
  17. STOLNOTENISKI KLUB “STENS 73” Cazin
  18. STOLNOTENISKI KLUB “HASSPIN” Jablanica
  19. STOLNOTENISKI KLUB “KRESEVO” Kresevo
  20. STOLNOTENISKI KLUB “BROTNJO” Citluk
  21. STOLNOTENISKI KLUB “DOBOJ-JUG” Doboj Jug
  22. KLUB ZA SPORT I REKREACIJU “STENS” Sarajevo
  23. STOLNOTENISKI KLUB “NEC” Tesanj
  24. STOLNOTENISKI KLUB “GORAZDE” Gorazde
  25. STOLNOTENISKI KLUB “BANJA LUKA” Banja Luka
  26. STOLNOTENISKI KLUB “SANA” Kljuc
  27. STOLNOTENISKI KLUB “PERUCICA” Foca
  28. OMLADINSKI STOLNOTENISKI KLUB “SPIN” Banja Luka
  29. STOLNOTENISKI KLUB “SARAJEVO 73” Sarajevo
  30. STOLNOTENISKI KLUB “SARAJEVO” Sarajevo
  31. STOLNOTENISKI KLUB “JAJCE 2018” Jajce
  32. STOLNOTENISKI KLUB “SPIN 2012” Sarajevo
  33. STOLNOTENISKI KLUB “PRIJEDOR” Prijedor

Član 3

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja i istu je potrebno objaviti na web stranici Stonoteniskog saveza BiH.

Registraciona komsija

1. Vranjić Toni, predsjednik

2. Kukrić Novak, član

3. Čustović Senad, član

Naredni vikend

Premijer liga za muškarce i žene

Delegirane sudije za vikend 31.10.-01.11.2020.

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Sarajevo , 09.09.2020 godine

Broj:01-01/20

Na osnovu člana 49.i člana 58. Pravilnika o registraciji klubova i njihovih članova i nakon uvida u dostavljenu dokumentaciju, registraciona komisija donosi sljedeću:

ODLUKU

o pravu nastupa klubova i njihovih članova u sezoni 2020/2021

Član 1

Odobrava se registracija klubova i niihovih članova na svim takmičenjima koje odobrava odnosno organizira Stolnoteniski Savez Bosne i Hercegovine.

Član 2

Uvjete za registraciju i takmičenje ispunili su sljedeći klubovi:

  1. STOLNOTENISKI KLUB “MOSTAR” Mostar
  2. STOLNOTENISKI KLUB “VOGOSCA” Vogosca
  3. STOLNOTENISKI KLUB “MLADOST” Zenica
  4. STOLNOTENISKI KLUB “ALADZA-A” Sarajevo
  5. STOLNOTENISKI KLUB “CM” Vitez
  6. STOLNOTENISKI KLUB “BOSNA” Sarajevo
  7. STOLNOTENISKI KLUB “BORAC” Banja Luka
  8. STOLNOTENISKI KLUB “KREKA” Tuzla
  9. STOLNOTENISKI KLUB “LUKAVAC” Lukavac
  10. STOLNOTENISKI KLUB “HASIM-SPAHIC” Ilijas
  11. STOLNOTENISKI KLUB “ZELJEZNICAR” Sarajevo
  12. STOLNOTENISKI KLUB “MIMOZA” Mrkonjic Grad
  13. STOLNOTENISKI KLUB “SPIN” Doboj Istok
  14. STOLNOTENISKI KLUB “BRKA 2007” Brcko Distrikt
  15. STOLNOTENISKI KLUB “VITEZ” Vitez
  16. STOLNOTENISKI KLUB “BUGOJNO” Bugojno
  17. STOLNOTENISKI KLUB “STENS 73” Cazin
  18. STOLNOTENISKI KLUB “HASSPIN” Jablanica
  19. STOLNOTENISKI KLUB “KRESEVO” Kresevo
  20. STOLNOTENISKI KLUB “BROTNJO” Citluk
  21. STOLNOTENISKI KLUB “DOBOJ-JUG” Doboj Jug
  22. KLUB ZA SPORT I REKREACIJU “STENS” Sarajevo
  23. STOLNOTENISKI KLUB “NEC” Tesanj
  24. STOLNOTENISKI KLUB “GORAZDE” Gorazde
  25. STOLNOTENISKI KLUB “BANJA LUKA” Banja Luka
  26. STOLNOTENISKI KLUB “SANA” Kljuc
  27. STOLNOTENISKI KLUB “PERUCICA” Foca
  28. OMLADINSKI STOLNOTENISKI KLUB “SPIN” Banja Luka
  29. STOLNOTENISKI KLUB “SARAJEVO 73” Sarajevo
  30. STOLNOTENISKI KLUB “SARAJEVO” Sarajevo
  31. STOLNOTENISKI KLUB “JAJCE 2018” Jajce
  32. STOLNOTENISKI KLUB “SPIN 2012” Sarajevo
  33. STOLNOTENISKI KLUB “PRIJEDOR” Prijedor

Član 3

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja i istu je potrebno objaviti na web stranici Stonoteniskog saveza BiH.

Registraciona komsija

1. Vranjić Toni, predsjednik

2. Kukrić Novak, član

3. Čustović Senad, član

Naredni vikend

Premijer liga za muškarce i žene

Delegirane sudije za vikend 31.10.-01.11.2020.

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?