Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TREĆI OTVORENI TURNIR ZA NAJMLAĐE KADETE I NAJMLAĐE KADETKINJE
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

U organizaciji STK ALADŽA-A, je održan međunarodni turnir ALADŽA OPEN u sportskoj dvorani Ramiz Salčin.

Open su podržali Ministarstvo civilnih poslova VM BiH i Opština Novi Grad Sarajevo. Na turniru je učestvovalo ukupno 69 takmičara podjeljenih u 8 starosnih kategorija. Nakon kvalifikacija po grupama, u završnim polufinalnim i finalnim mečevima postignuti su slijedeći rezultati:

KADETKINJE:

1. SUBAŠIĆ ENRA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

2. ŠENK LJUPKA (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo)

3. i 4. CERIĆ EMINA (STK SARAJEVO-Sarajevo) i ALIJEVIĆ ZANA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

KADETI:

1. ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

2. FAZLIĆ KERIM (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. KANLIĆ ARON (STK SPIN 2012-Sarajevo) i MURATOVIĆ ADI (STK KREKA-Tuzla)

SENIORKE:

1. GNJATIĆ MARIJA (STK PRIJEDOR-Prijedor)

2. MEŠETOVIĆ HARISA (STK ALADŽA-A,Sarajevo)

3. i 4. BIOGRADLIĆ DŽANA (STK SPIN 2012-Sarajevo) i LOVRIĆ EMA (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI:

1. PANDUREVIĆ VLADIMIR (Mađarska)

2. PAŠIĆ VANJA (STK BOSNA-Sarajevo)

3. i 4. DIVOVIĆ ALMIR (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo) i RIZVANOVIĆ ADMIR (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

SENIORI 40-49

1. LAZIĆ SLAVIŠA (STK SLAVUJ- Brčko Distrikt)

2. IBRAHIMSPAHIĆ RASIM (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. MEMEDOVIĆ REJHAN (Sarajevo) i HODŽIĆ ADMIR (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI 50-59

1. FERHATOVIĆ MUSTAFA (STK BOSNA-Sarajevo)

2. ŽUSTRA AVDO (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. ČUSTOVIĆ SENAD (STK ILIJAŠ-Ilijaš) i RADIĆ MILOVAN (STK SLAVUJ-Brčko Distrikt)

SENIORI 60+:

1. HURIĆ MEHO (STK KREKA-Tuzla)

2. LOVRIĆ ZLATKO (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. CERIĆ KASIM (Sarajevo) i KRAMARŠIĆ MILOŠ (Beograd)

MUŠKI PAROVI-APSOLUTNA KATEGORIJA:

1. DIVOVIĆ ALMIR/PAŠIĆ VANJA (STK ŽELJEZNIČAR/STK BOSNA, Sarajevo)

2. RIZVANOVIĆ ADMIR/ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

3. i 4. MILETIĆ MARIO/ RADIĆ MILOVAN (STK BRKA 2007/STK SLAVUJ-Brčko Distrikt) i

           PANDUREVIĆ VLADIMIR/ZIROJEVIĆ SLAVIŠA (Mađarska/Istočno Sarajevo)

 

U okviru turnira odigrano je prigodno takmičenje za osobe sa posebnim potrebama OAZA.

Organizacija takmičenja je bila na veoma visokom nivou uz primjenu propisanih higijensko-epidemioloških mjera. Organizator takmičenja STK ALADŽA-A za najuspješnije takmičarke i takmičare obezbjedio je prigodne pehare, medelja i diplome koje su dodjeljene po završetku turnira.

U organizaciji STK ALADŽA-A, je održan međunarodni turnir ALADŽA OPEN u sportskoj dvorani Ramiz Salčin.

Open su podržali Ministarstvo civilnih poslova VM BiH i Opština Novi Grad Sarajevo. Na turniru je učestvovalo ukupno 69 takmičara podjeljenih u 8 starosnih kategorija. Nakon kvalifikacija po grupama, u završnim polufinalnim i finalnim mečevima postignuti su slijedeći rezultati:

KADETKINJE:

1. SUBAŠIĆ ENRA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

2. ŠENK LJUPKA (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo)

3. i 4. CERIĆ EMINA (STK SARAJEVO-Sarajevo) i ALIJEVIĆ ZANA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

KADETI:

1. ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

2. FAZLIĆ KERIM (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. KANLIĆ ARON (STK SPIN 2012-Sarajevo) i MURATOVIĆ ADI (STK KREKA-Tuzla)

SENIORKE:

1. GNJATIĆ MARIJA (STK PRIJEDOR-Prijedor)

2. MEŠETOVIĆ HARISA (STK ALADŽA-A,Sarajevo)

3. i 4. BIOGRADLIĆ DŽANA (STK SPIN 2012-Sarajevo) i LOVRIĆ EMA (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI:

1. PANDUREVIĆ VLADIMIR (Mađarska)

2. PAŠIĆ VANJA (STK BOSNA-Sarajevo)

3. i 4. DIVOVIĆ ALMIR (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo) i RIZVANOVIĆ ADMIR (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

SENIORI 40-49

1. LAZIĆ SLAVIŠA (STK SLAVUJ- Brčko Distrikt)

2. IBRAHIMSPAHIĆ RASIM (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. MEMEDOVIĆ REJHAN (Sarajevo) i HODŽIĆ ADMIR (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI 50-59

1. FERHATOVIĆ MUSTAFA (STK BOSNA-Sarajevo)

2. ŽUSTRA AVDO (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. ČUSTOVIĆ SENAD (STK ILIJAŠ-Ilijaš) i RADIĆ MILOVAN (STK SLAVUJ-Brčko Distrikt)

SENIORI 60+:

1. HURIĆ MEHO (STK KREKA-Tuzla)

2. LOVRIĆ ZLATKO (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. CERIĆ KASIM (Sarajevo) i KRAMARŠIĆ MILOŠ (Beograd)

MUŠKI PAROVI-APSOLUTNA KATEGORIJA:

1. DIVOVIĆ ALMIR/PAŠIĆ VANJA (STK ŽELJEZNIČAR/STK BOSNA, Sarajevo)

2. RIZVANOVIĆ ADMIR/ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

3. i 4. MILETIĆ MARIO/ RADIĆ MILOVAN (STK BRKA 2007/STK SLAVUJ-Brčko Distrikt) i

           PANDUREVIĆ VLADIMIR/ZIROJEVIĆ SLAVIŠA (Mađarska/Istočno Sarajevo)

 

U okviru turnira odigrano je prigodno takmičenje za osobe sa posebnim potrebama OAZA.

Organizacija takmičenja je bila na veoma visokom nivou uz primjenu propisanih higijensko-epidemioloških mjera. Organizator takmičenja STK ALADŽA-A za najuspješnije takmičarke i takmičare obezbjedio je prigodne pehare, medelja i diplome koje su dodjeljene po završetku turnira.