sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn

Miličević i Baškarad u formi

Foča je bila domaćin Kvalifikacija za seniorski TOP 8 Bosne i Hercegovine. Plasman na TOP 8 garantovan je inače samo za 4 prva seniora i 4 prve seniorke sa rang liste. Ostali zainteresovani vodili su borbu u Foči kako bi se našli na elitnom turniru.

Kod seniora, najviše uspjeha imao je bh. olimpijac Miličević Srđan (Vogošća - Vogošća) koji je u finalu bio bolji od Dizdarević Mirze (Mladost - Zenica), treće mjesto osvojio je Marković Damjan (Perućica - Foča), a četvrto Divović Almir (STAD - Sarajevo). Ova četvorica igrača izborili su plasman u grupu A za naredni TOP 8 dok su igrači plasirani od 5. - 11. mjesta izborili plasman u grupu B u kojoj će se pozivom selektora Ivaneka naći i mladi Matković Luka koji živi i igra u Hrvatskoj.

Grupa A

Konjić Edin (Mladost - Zenica)
Jašarević Feđa (Aladža - Sarajevo)
Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
Bobaš Ivan (Mostar - Mostar)
Miličević Srđan (Vogošća - Vogošća)
Dizdarević Mirza (Mladost - Zenica)
Marković Damjan (Perućica - Foča)
Divović Almir (STAD - Sarajevo)


Grupa B

Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
Rizvanović Tarik (Bosna - Sarajevo)
Gutić Edin (Kreka - Tuzla)
Abdagić Isak (STAD - Sarajevo)
Ferhatović Mustafa (Bosna - Sarajevo)
Bušatlić Irhad (Hašim Spahić - Ilijaš)
Marčetić Siniša (Borac - Banja LUka)
Matković Luka (Dr. Časl - Hrvatska)


Kod seniorki, najuspješnija je bila Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo) koja je u finalu slavila protiv Muminović Danire (Stens Euroasfalt - Sarajevo). Treće i četvrto mjesto podjelile su Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor) i Brajlović Selma (Željezničar - Sarajevo). Ove četiri igračice izborile su plasman u grupu A narednog TOP 8 turnira.

Grupa A

Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
Bušatlić Belma (Željezničar - Sarajevo)
Antonić Miljana (Prijedor - Prijedor)
Kerkez Dragana (Kreka - Tuzla)
Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo)
Muminović Danira (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
Brajlović Selma (Željezničar - Sarajevo)

Grupa B

Jojić Dajana (Banja Luka - Banja Luka)
Ahmić lejla (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
Salihović Dženita (Željezničar - Sarajevo)
Marković Snežana (Perućica - Foča)
Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
Mastilo Marija (Željezničar - Sarajevo)
Haračić Edina (Bugojno - Bugojno)

 

Miličević i Baškarad u formi

Foča je bila domaćin Kvalifikacija za seniorski TOP 8 Bosne i Hercegovine. Plasman na TOP 8 garantovan je inače samo za 4 prva seniora i 4 prve seniorke sa rang liste. Ostali zainteresovani vodili su borbu u Foči kako bi se našli na elitnom turniru.

Kod seniora, najviše uspjeha imao je bh. olimpijac Miličević Srđan (Vogošća - Vogošća) koji je u finalu bio bolji od Dizdarević Mirze (Mladost - Zenica), treće mjesto osvojio je Marković Damjan (Perućica - Foča), a četvrto Divović Almir (STAD - Sarajevo). Ova četvorica igrača izborili su plasman u grupu A za naredni TOP 8 dok su igrači plasirani od 5. - 11. mjesta izborili plasman u grupu B u kojoj će se pozivom selektora Ivaneka naći i mladi Matković Luka koji živi i igra u Hrvatskoj.

Grupa A

Konjić Edin (Mladost - Zenica)
Jašarević Feđa (Aladža - Sarajevo)
Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
Bobaš Ivan (Mostar - Mostar)
Miličević Srđan (Vogošća - Vogošća)
Dizdarević Mirza (Mladost - Zenica)
Marković Damjan (Perućica - Foča)
Divović Almir (STAD - Sarajevo)


Grupa B

Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
Rizvanović Tarik (Bosna - Sarajevo)
Gutić Edin (Kreka - Tuzla)
Abdagić Isak (STAD - Sarajevo)
Ferhatović Mustafa (Bosna - Sarajevo)
Bušatlić Irhad (Hašim Spahić - Ilijaš)
Marčetić Siniša (Borac - Banja LUka)
Matković Luka (Dr. Časl - Hrvatska)


Kod seniorki, najuspješnija je bila Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo) koja je u finalu slavila protiv Muminović Danire (Stens Euroasfalt - Sarajevo). Treće i četvrto mjesto podjelile su Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor) i Brajlović Selma (Željezničar - Sarajevo). Ove četiri igračice izborile su plasman u grupu A narednog TOP 8 turnira.

Grupa A

Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
Bušatlić Belma (Željezničar - Sarajevo)
Antonić Miljana (Prijedor - Prijedor)
Kerkez Dragana (Kreka - Tuzla)
Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo)
Muminović Danira (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
Brajlović Selma (Željezničar - Sarajevo)

Grupa B

Jojić Dajana (Banja Luka - Banja Luka)
Ahmić lejla (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
Salihović Dženita (Željezničar - Sarajevo)
Marković Snežana (Perućica - Foča)
Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
Mastilo Marija (Željezničar - Sarajevo)
Haračić Edina (Bugojno - Bugojno)