sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn

U Gradskoj dvorani u Vitezu održan je kvalifikacioni turnir za juniorski TOP 8. na kojem je nastupilo preko 80 juniora i juniorki iz Bosne i Hercegovine. Najviše uspjeha imali su Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)  i Vuković Nadežda (Perućica - Foča). Direktan plasman na TOP 8 obezbijedili su 4 prvoplasirana juniora i juniorke sa rang liste.

U konkurenciji juniora Čizmić je u finalu bio bolji od Sandra Solda iz Mostara, dok su treće mjesto podjelili Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt) i Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo). Ovi igrači obezbijedili su plasman u grupu A juniorskog TOP-a 8, a plasman u grupu B su obezbijedili igrači plasirani od 5-12 mjesta.

Kod juniorki trijumfovala je Vuković Nadežda (Perućica - Foča) ispred Šehić Elde (Spin 2012 - Sarajevo) na drugom mjestu te Knezović Ive (Mostar - Mostar) i Mulalić Nedžme (Željezničar - Sarajevo) na trećem. Ove igračice obezbijedile su plasman u grupu A juniorskog TOP-a 8, a plasman u grupu B su obezbijedile igračice plasirane od 5-12 mjesta.

Učesnici TOP 8

Grupa A - juniori

Šeta Ikbal (Vogošća - Vogošća)
Vučijak Marko (Mostar - MOstar)
Muharemagićš Adis (Kreka - Tuzla)
Hanić Mirza (Kreka - Tuzla)
Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)
Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo)

Grupa B - juniori

Kurić Aldin (Bugojno - Bugojno)
Širić Marin (Žepče - Žepče)
Vuković Miljan (Perućica - Foča)
Malinović Bojan (Borac - Banja Luka)
Nišić Jasmin (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
Vuković Mateo (Mladost - Zenica)
Hadžić Kerim (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
Jažić Adem (Stens Euroasfalt - Sarajevo)

Grupa A - juniorke

Marković Snežana (Perućica - Foča)
Salkić Ajla (Stens 73 - Cazin)
Salihović Dženita (Željezničar - Sarajevo)
Petrović Kristina (Kreka - Tuzla)
Tupo Ilhana (Bugojno - Bugojno)
Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
Knezović Iva (Mostar - Mostar)

Grupa B - juniorke

Mulalić Nedžma (Željezničar - Sarajevo)
Krunić Milana (Perućica - Foča)
Čoralić Melita (Stens 73 - Cazin)
Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla)
Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla)
Trako Amila (Vitez - Vitez)
Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

 

U Gradskoj dvorani u Vitezu održan je kvalifikacioni turnir za juniorski TOP 8. na kojem je nastupilo preko 80 juniora i juniorki iz Bosne i Hercegovine. Najviše uspjeha imali su Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)  i Vuković Nadežda (Perućica - Foča). Direktan plasman na TOP 8 obezbijedili su 4 prvoplasirana juniora i juniorke sa rang liste.

U konkurenciji juniora Čizmić je u finalu bio bolji od Sandra Solda iz Mostara, dok su treće mjesto podjelili Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt) i Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo). Ovi igrači obezbijedili su plasman u grupu A juniorskog TOP-a 8, a plasman u grupu B su obezbijedili igrači plasirani od 5-12 mjesta.

Kod juniorki trijumfovala je Vuković Nadežda (Perućica - Foča) ispred Šehić Elde (Spin 2012 - Sarajevo) na drugom mjestu te Knezović Ive (Mostar - Mostar) i Mulalić Nedžme (Željezničar - Sarajevo) na trećem. Ove igračice obezbijedile su plasman u grupu A juniorskog TOP-a 8, a plasman u grupu B su obezbijedile igračice plasirane od 5-12 mjesta.

Učesnici TOP 8

Grupa A - juniori

Šeta Ikbal (Vogošća - Vogošća)
Vučijak Marko (Mostar - MOstar)
Muharemagićš Adis (Kreka - Tuzla)
Hanić Mirza (Kreka - Tuzla)
Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)
Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo)

Grupa B - juniori

Kurić Aldin (Bugojno - Bugojno)
Širić Marin (Žepče - Žepče)
Vuković Miljan (Perućica - Foča)
Malinović Bojan (Borac - Banja Luka)
Nišić Jasmin (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
Vuković Mateo (Mladost - Zenica)
Hadžić Kerim (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
Jažić Adem (Stens Euroasfalt - Sarajevo)

Grupa A - juniorke

Marković Snežana (Perućica - Foča)
Salkić Ajla (Stens 73 - Cazin)
Salihović Dženita (Željezničar - Sarajevo)
Petrović Kristina (Kreka - Tuzla)
Tupo Ilhana (Bugojno - Bugojno)
Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
Knezović Iva (Mostar - Mostar)

Grupa B - juniorke

Mulalić Nedžma (Željezničar - Sarajevo)
Krunić Milana (Perućica - Foča)
Čoralić Melita (Stens 73 - Cazin)
Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla)
Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla)
Trako Amila (Vitez - Vitez)
Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)