sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn

Ubjedljiv nastup Mihailović Luke i Marković Snežane

Foča je proteklog vikenda bila domaćin kadetskog turnira TOP 8 koji okuplja po 16 najboljih kadeta i kadetkinja koji igraju podjeljeni u 2 kvalitetne grupe od po 8 igrača. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) opravdali su uloge favorita i bez ijednog poraza osvojili titule šampiona.

kadeti 2014 2015 top8 prvi

GRUPA A - KADETI

1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
2. Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
3. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
4. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
5. Vučković Petar (Prijedor - Prijedor)
6. Ljubić Anton (Mostar - Mostar)
7. Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo)
8. Palameta Stjepan (Mostar - Mostar)

GRUPA B - KADETI

9. Puzigaća Pavle (Prijedor - Prijedor)
10.Šečibović Adin (Mladost - Zenica)
11.Husremović Bakir (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
12.Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
13.Jandrić Stanko (Borac - Banja Luka)
14.Smoljan Viktor (Mostar - Mostar)
15.Bešlija Asim (Hašim Spahić - Ilijaš)
16.Đugum Adis (Bugojno - Bugojno)

kadetkinje 2014 2015 top8 prvi

GRUPA A - KADETKINJE

1. Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
3. Hasečić Alemka (Stens Euroasfalt - sarajevo)
4. Knezović Iva (Mostar - Mostar)
5. Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
6. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
7. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla)
8. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)

GRUPA B - KADETKINJE

9. Čoralić Edvina (Stens 73 - Cazin)
10.Mališ Marija (Perućica - Foča)
11.Gnjatović Marija ( Prijedor - Prijedor)
12.Milidrag Tatjana (Perućica - Foča)
13.Radanović Jelena (Perućica - Foča)
14.Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)
15.Biogradlić Đana (Spin 2012 - Sarajevo)
16.Upšić Leonarda (Mostar - Mostar)

 

Ubjedljiv nastup Mihailović Luke i Marković Snežane

Foča je proteklog vikenda bila domaćin kadetskog turnira TOP 8 koji okuplja po 16 najboljih kadeta i kadetkinja koji igraju podjeljeni u 2 kvalitetne grupe od po 8 igrača. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) opravdali su uloge favorita i bez ijednog poraza osvojili titule šampiona.

kadeti 2014 2015 top8 prvi

GRUPA A - KADETI

1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
2. Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
3. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
4. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
5. Vučković Petar (Prijedor - Prijedor)
6. Ljubić Anton (Mostar - Mostar)
7. Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo)
8. Palameta Stjepan (Mostar - Mostar)

GRUPA B - KADETI

9. Puzigaća Pavle (Prijedor - Prijedor)
10.Šečibović Adin (Mladost - Zenica)
11.Husremović Bakir (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
12.Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
13.Jandrić Stanko (Borac - Banja Luka)
14.Smoljan Viktor (Mostar - Mostar)
15.Bešlija Asim (Hašim Spahić - Ilijaš)
16.Đugum Adis (Bugojno - Bugojno)

kadetkinje 2014 2015 top8 prvi

GRUPA A - KADETKINJE

1. Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
3. Hasečić Alemka (Stens Euroasfalt - sarajevo)
4. Knezović Iva (Mostar - Mostar)
5. Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
6. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
7. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla)
8. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)

GRUPA B - KADETKINJE

9. Čoralić Edvina (Stens 73 - Cazin)
10.Mališ Marija (Perućica - Foča)
11.Gnjatović Marija ( Prijedor - Prijedor)
12.Milidrag Tatjana (Perućica - Foča)
13.Radanović Jelena (Perućica - Foča)
14.Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)
15.Biogradlić Đana (Spin 2012 - Sarajevo)
16.Upšić Leonarda (Mostar - Mostar)