sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn

Mihailović i markovićeva bez poraza

U nedelju 26.04.2015 godine u Foči je održan II Top 8 za kadete i kadetkinje na kojem su glavni favoriti opravdali očekivanja i ostvarili najbolje rezultate.

Titule su osvojili Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča).

Najbolji u muškoj konkurenciji grupe "A" bez izgubljenog meča (7/0) bio je Luka Mihailović iz Stk Banja Luka, drugoplasirani je bio Soldo Sandro iz Stk Mostar sa skorom 6/1 te je na trećem mjestu završio Nikola Mihailović skorom 5/2 iz Stk Banja Luka.

kadeti 2014 2015 single

U grupi "B" kadeta prvo mjesto pripalo je mladom Husremović Bakiru iz Stk Stens Euroasfalta Sarajevo skorom 7/0 dok je drugoplasirani bio Palameta Stjepan skorom 5/2 iz Stk Mostar.

U ženskoj konkurenciji grupe "A" ubjedljivo prvo mjesto pripalo je Marković Snežani iz Stk Peručica Foča sa skorom 7/0, drugoplasirana je bila njena klubska kolegica Nadežda Vuković sa skorom 6/1 dok je na trećem mjestu završila Alemka Hasečić skorom 4/3 iz Stk Stens Euroasfalt Sarajevo.

kadetkinje 2014 2015 single

U grupi "B" prvo mjesto pripalo je mladoj Heni Čajić skorom 6/1 iz Stk "Spin 2012" Sarajevo dok je drugoplasirana bila Spahić Amila skorom 5/2 iz Stk Hašim Spahić Ilijaš.

Takmičenje je proteklo u najboljem redu u organizaciji Stonoteniskog kluba Peručica Foča.

KADETI POREDAK GRUPA A

1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) 7/0
2. Soldo sandro (Mostar - Mostar) 6/1
3. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) 5/2
4. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) 4/3
5. Šećibović Adin (Mladost - Zenica) 3/4
6. Puzigaća Pavle (Prijedor - Prijedor) 2/5
7. Vučković Petar (Prijedor - Prijedor) 1/6
8. Ljubić Anton (Mostar - Mostar) 0/7

KADETI POREDAK GRUPA B

9.  Husremović Bakir (Stens Eurosafalt - Sarajevo) 7/0
10. Palameta Stjepan (Mostar - Mostar) 5/2
11. Perišić Saša (Perućica - Foča) 5/2
12. Burak Asmir (Vitez - Vitez) 4/3
13. Sibinović Aleksa (Borac - Banja Luka) 3/4
14. Barić Ivan (Hašim Spahić - Ilijaš) 2/5
15. Jandrić Stanko (Borac - Banja Luka) 2/5
16. Hrnjić Avdo (Ormanj - Hadžići) 0/7

 

KADETKINJE POREDAK GRUPA A

1. Marković Snežana (Perućica - Foča) 7/0
2. Vuković Nadežda (Perućica - Foča) 6/1
3. Hasečić Alemka (Stens Eurosafalt - Sarajevo) 4/3
4. Silić Amra (Stens 73 - Cazin) 4/3
5. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš) 3/4
6. Knezović Iva (Mostar - Mostar) 3/4
7. Čoralić Edvina (Stens 73 - Cazin) 1/6
8. Mališ Marija (Perućica - Foča) 0/7

KADETKINJE POREDAK GRUPA B

9.  Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo) 6/1
10. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš) 5/2
11. Milidrag Tatjana (Perućica - Foča) 5/2
12. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) 4/3
13. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla) 3/4
14. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 3/4
15. Radanović Jelena (Perućica - Foča) 1/6
16. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš) 0/7

 

 

 

Mihailović i markovićeva bez poraza

U nedelju 26.04.2015 godine u Foči je održan II Top 8 za kadete i kadetkinje na kojem su glavni favoriti opravdali očekivanja i ostvarili najbolje rezultate.

Titule su osvojili Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča).

Najbolji u muškoj konkurenciji grupe "A" bez izgubljenog meča (7/0) bio je Luka Mihailović iz Stk Banja Luka, drugoplasirani je bio Soldo Sandro iz Stk Mostar sa skorom 6/1 te je na trećem mjestu završio Nikola Mihailović skorom 5/2 iz Stk Banja Luka.

kadeti 2014 2015 single

U grupi "B" kadeta prvo mjesto pripalo je mladom Husremović Bakiru iz Stk Stens Euroasfalta Sarajevo skorom 7/0 dok je drugoplasirani bio Palameta Stjepan skorom 5/2 iz Stk Mostar.

U ženskoj konkurenciji grupe "A" ubjedljivo prvo mjesto pripalo je Marković Snežani iz Stk Peručica Foča sa skorom 7/0, drugoplasirana je bila njena klubska kolegica Nadežda Vuković sa skorom 6/1 dok je na trećem mjestu završila Alemka Hasečić skorom 4/3 iz Stk Stens Euroasfalt Sarajevo.

kadetkinje 2014 2015 single

U grupi "B" prvo mjesto pripalo je mladoj Heni Čajić skorom 6/1 iz Stk "Spin 2012" Sarajevo dok je drugoplasirana bila Spahić Amila skorom 5/2 iz Stk Hašim Spahić Ilijaš.

Takmičenje je proteklo u najboljem redu u organizaciji Stonoteniskog kluba Peručica Foča.

KADETI POREDAK GRUPA A

1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) 7/0
2. Soldo sandro (Mostar - Mostar) 6/1
3. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) 5/2
4. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) 4/3
5. Šećibović Adin (Mladost - Zenica) 3/4
6. Puzigaća Pavle (Prijedor - Prijedor) 2/5
7. Vučković Petar (Prijedor - Prijedor) 1/6
8. Ljubić Anton (Mostar - Mostar) 0/7

KADETI POREDAK GRUPA B

9.  Husremović Bakir (Stens Eurosafalt - Sarajevo) 7/0
10. Palameta Stjepan (Mostar - Mostar) 5/2
11. Perišić Saša (Perućica - Foča) 5/2
12. Burak Asmir (Vitez - Vitez) 4/3
13. Sibinović Aleksa (Borac - Banja Luka) 3/4
14. Barić Ivan (Hašim Spahić - Ilijaš) 2/5
15. Jandrić Stanko (Borac - Banja Luka) 2/5
16. Hrnjić Avdo (Ormanj - Hadžići) 0/7

 

KADETKINJE POREDAK GRUPA A

1. Marković Snežana (Perućica - Foča) 7/0
2. Vuković Nadežda (Perućica - Foča) 6/1
3. Hasečić Alemka (Stens Eurosafalt - Sarajevo) 4/3
4. Silić Amra (Stens 73 - Cazin) 4/3
5. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš) 3/4
6. Knezović Iva (Mostar - Mostar) 3/4
7. Čoralić Edvina (Stens 73 - Cazin) 1/6
8. Mališ Marija (Perućica - Foča) 0/7

KADETKINJE POREDAK GRUPA B

9.  Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo) 6/1
10. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš) 5/2
11. Milidrag Tatjana (Perućica - Foča) 5/2
12. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) 4/3
13. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla) 3/4
14. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 3/4
15. Radanović Jelena (Perućica - Foča) 1/6
16. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš) 0/7