Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
DRŽAVNI PRVACI U NAJJAČOJ KATEGORIJI NIKOLA MIHAILOVIĆ I EMINA CERIĆ
DRŽAVNI PRVACI U NAJMLAĐOJ KATEGORIJI MEŠANOVIĆ MENSUR I ZLOTRG ZARA
U ILIJAŠU ODRŽANO BALKANSKO PRVENSTVO ZA VETERANE
EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U POLJSKOJ
DODJELA PRIZNANJA NAJBOLJIM IGRAČIMA 2022/23

Choose Language

Najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora

Proteklog vikenda u Spoetskoj dvorani u Bugojnu održano je Pojedinačno državno prvenstvo za juniore i juniorke na kojem su uzeli učešće igrači iz cijele Bosne i Hercegovine. Nakon dva dana igranja i izuzetno zanimljivih mečeva u konkurenciji juniora pojedinačno državni prvak je postao Vladimir Pandurević igrač Stonoteniskog kluba Banja Luka koji je u finalu savladao Šećibović Adina iz Stonoteniskog kluba Mladost  Zenica. Treće mjesto su podijelili Mujičić Emir iz Banja Luke i Šimunović Marko iz Stonoteniskog kluba HT Eronet Mostar.

Kod juniorki titulu državne prvakinje ponijela je Dora Ćosić članica Stonoteniskog kluba CM iz Viteza koja je u finalu pobijedila Džanu Biogradlić iz Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva. Treće mjesto su podijelile Lovrić Ema članica tuzlanske Kreke i Harisa Mešetović igračica Stonoteniskog kluba Hašim Spahić iz Ilijaša.

U kategoriji muških parova najuspješniji su bili Šećibović Adin iz zeničke Mladosti i Kamenjaš Hamza član Stonoteniskog kluba Hašim Spahić iz Ilijaša koji su u finalu pobijedili banjalučane Mujičić Emira i Pandurević Vladimira. Treće mjesto pripalo je igračima sarajevske Aladže Ramljak Toniju i Đurović Amaru i Zijadić Benjaminu članu sarajevske Aladže i Jašarević Kenanu članu Stonoteniskog kluba Sana iz Ključa.

Kod ženskih parova najuspješnije su bile Gnjatić Marija iz Prijedora i Hasečić Alemka iz sarajevske Aladže koje su finalu pobijedile Ćosić Doru članicu vitežanskog CM i Džanu Biogradlić iz sarajevskog Spina 2012. Treće mjesto pripalo je članicama sarajevskog Spina 2012 Hena Čajić i Selma Biogradlić i Harisa Mešetović stonoteniserka Hašim Spahića iz Ilijaša i Zlotrg Ajna igračica stonoteniskog kluba Vitez.

Kod mješovitih parova najuspješniji su bili Mujičić Emir iz Banja Luke i Gnjatić Marija iz Prijedora koji su u finalu pobijedili par iz Ilijaša Kamenjaš Hamzu i Mešetović Harisu. Treće mjesto pripalo je Ramljak Toniju iz sarajevske Aladže i Biogradlić Džani iz sarajevskog Spina 2012 kao i  Adinu Šećiboviću članu Mladosti iz Zenice i  Heni Čajić članici sarajevskog Spina 2012.