sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

25.10.2014. Goražde

 

 

1. KOLO  
   
   
Lukavac - Žepče 2:3
Ormanj II - Goražde           2:3
Vitez II - Doboj Jug 3:0
Brotnjo II - Široki 3:0 
Nec - Stens Euro-Asfalt 3:1
   
   
2. KOLO  
   
   
Široki - Nec 0:3
Doboj Jug -  Brotnjo II 0:3
Goražde - Vitez II 3:2
Žepče - Ormanj II 3:0 
Mostar - Lukavac 3:2
   
   
3. KOLO   
   
   
Ormanj II - Mostar II 0:3
Vitez II - Žepče 0:3
Brotnjo II - Goražde 3:1
Nec - Doboj Jug 3:0
Stens Euro-Asfalt - Široki 3:0
   
   
4. KOLO  
   
   
Doboj Jug - Stens Euro-Asfalt 0:3
Goražde - Nec 3:1
Žepče - Brotnjo II 1:3
Mostar II - Vitez II 3:1
Lukavac - Ormanj II 3:0 
   
   
5. KOLO  
   
   
Vitez II - Lukavac 1:3
Brotnjo II - Mostar II 1:3
Nec - Žepče 2:3
Stens Euro-Asfalt - Goražde 3:1
Široki - Doboj Jug 0:3
   
   
6. KOLO  
   
   
Goražde - Široki 3:0
Žepče - Stens Euro-Asfalt 3:2
Mostar II - Nec 3:0
Lukavac - Brotnjo II 1:3
Ormanj II - Vitez II 3:1

 

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1 Mostar II - Mostar 5 0 15:4 10
2 Brotnjo II - Čitluk 5 1 16:6 10
3 Žepče - Žepče 5 1 16:9 10
4 Goražde - Goražde 4 2 14:11 8
5 Stens Euro - asfalt II - Sarajevo 3 2 12:7 6
6 NEC 3 3 12:10 6
7 Lukavac - Lukavac 2 3 11:10 4
8 Vitez II - Vitez 1 5 8:15 2
9 Ormanj II - Hadžići 1 4 5:13 2
10 Doboj Jug - Doboj Jug 1 4 3:12 2
11 Široki - Široki Brijeg 0 5 0:15 0

 

Treća liga muškarci - raspored

 

Propozicije

II TOP-8 GRUPA «A» i GRUPA «B» JUNIORI/JUNIORKE
Propozicije

DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO U STONOM TENISU MLAĐI KADETI/MLAĐE KADETKINJE
Propozicije

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

25.10.2014. Goražde

 

 

1. KOLO  
   
   
Lukavac - Žepče 2:3
Ormanj II - Goražde           2:3
Vitez II - Doboj Jug 3:0
Brotnjo II - Široki 3:0 
Nec - Stens Euro-Asfalt 3:1
   
   
2. KOLO  
   
   
Široki - Nec 0:3
Doboj Jug -  Brotnjo II 0:3
Goražde - Vitez II 3:2
Žepče - Ormanj II 3:0 
Mostar - Lukavac 3:2
   
   
3. KOLO   
   
   
Ormanj II - Mostar II 0:3
Vitez II - Žepče 0:3
Brotnjo II - Goražde 3:1
Nec - Doboj Jug 3:0
Stens Euro-Asfalt - Široki 3:0
   
   
4. KOLO  
   
   
Doboj Jug - Stens Euro-Asfalt 0:3
Goražde - Nec 3:1
Žepče - Brotnjo II 1:3
Mostar II - Vitez II 3:1
Lukavac - Ormanj II 3:0 
   
   
5. KOLO  
   
   
Vitez II - Lukavac 1:3
Brotnjo II - Mostar II 1:3
Nec - Žepče 2:3
Stens Euro-Asfalt - Goražde 3:1
Široki - Doboj Jug 0:3
   
   
6. KOLO  
   
   
Goražde - Široki 3:0
Žepče - Stens Euro-Asfalt 3:2
Mostar II - Nec 3:0
Lukavac - Brotnjo II 1:3
Ormanj II - Vitez II 3:1

 

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1 Mostar II - Mostar 5 0 15:4 10
2 Brotnjo II - Čitluk 5 1 16:6 10
3 Žepče - Žepče 5 1 16:9 10
4 Goražde - Goražde 4 2 14:11 8
5 Stens Euro - asfalt II - Sarajevo 3 2 12:7 6
6 NEC 3 3 12:10 6
7 Lukavac - Lukavac 2 3 11:10 4
8 Vitez II - Vitez 1 5 8:15 2
9 Ormanj II - Hadžići 1 4 5:13 2
10 Doboj Jug - Doboj Jug 1 4 3:12 2
11 Široki - Široki Brijeg 0 5 0:15 0

 

Treća liga muškarci - raspored

 

Propozicije

II TOP-8 GRUPA «A» i GRUPA «B» JUNIORI/JUNIORKE
Propozicije

DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO U STONOM TENISU MLAĐI KADETI/MLAĐE KADETKINJE
Propozicije

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?