sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

 

07.12.2014. Lukavac

 

 

7. KOLO  
   
   
Brotnjo II - Ormanj II 3:2
Nec - Lukavac     3:2
Stens Euro-Asfalt II - Mostar II 2:3
Široki - Žepče 0:3 
Doboj Jug - Goražde 0:3
   
   
8. KOLO  
   
   
Žepče - Doboj Jug    3:0
Mostar II - Široki 3:0
Lukavac - Stens Euro-Asfalt II 3:1
Ormanj II - Nec    0:3
Vitez II - Brotnjo II 1:3
   
   
9. KOLO   
   
   
Nec - Vitez II 3:0
Stens Euro-Asfalt II - Ormanj II 3:0
Široki - Lukavac 0:3
Doboj Jug - Mostar II 0:3
Goražde - Žepče 0:3
   
   
10. KOLO  
   
   
Mostar II - Goražde   3:2
Lukavac - Doboj Jug 3:0
Ormanj II - Široki 3:0
Vitez II - Stens Euro-Asfalt II 1:3
Brotnjo II - Nec 1:3
   
   
11. KOLO  
   
   
Stens Euro-Asfalt II - Brotnjo II 1:3
Široki - Vitez II 0:3
Doboj Jug - Ormanj II 0:3
Goražde - Lukavac 1:3
Žepče - Mostar II 1:3
   
   

 

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1 Mostar II - Mostar 10 0 30:9 20
2 Brotnjo II - Čitluk 8 2 26:13 16
3 Žepče - Žepče 8 2 26:12 16
4 NEC 7 3 24:13 14
5 Lukavac - Lukavac 6 4 25:15 12
6 Stens Euro - asfalt II - Sarajevo 5 5 22:17 10
7 Goražde - Goražde 5 5 20:20 10
8 Ormanj II - Hadžići 3 7 13:22 6
9 Vitez II - Vitez 2 8 13:24 4
10 Doboj Jug - Doboj Jug 1 9 3:27 2
11 Široki - Široki Brijeg 0 10 0:30 0

 

Treća liga muškarci - raspored

 

Naredni vikend

PREMIJER LIGA - I i II kolo 2019/20 (muškarci i žene)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

 

07.12.2014. Lukavac

 

 

7. KOLO  
   
   
Brotnjo II - Ormanj II 3:2
Nec - Lukavac     3:2
Stens Euro-Asfalt II - Mostar II 2:3
Široki - Žepče 0:3 
Doboj Jug - Goražde 0:3
   
   
8. KOLO  
   
   
Žepče - Doboj Jug    3:0
Mostar II - Široki 3:0
Lukavac - Stens Euro-Asfalt II 3:1
Ormanj II - Nec    0:3
Vitez II - Brotnjo II 1:3
   
   
9. KOLO   
   
   
Nec - Vitez II 3:0
Stens Euro-Asfalt II - Ormanj II 3:0
Široki - Lukavac 0:3
Doboj Jug - Mostar II 0:3
Goražde - Žepče 0:3
   
   
10. KOLO  
   
   
Mostar II - Goražde   3:2
Lukavac - Doboj Jug 3:0
Ormanj II - Široki 3:0
Vitez II - Stens Euro-Asfalt II 1:3
Brotnjo II - Nec 1:3
   
   
11. KOLO  
   
   
Stens Euro-Asfalt II - Brotnjo II 1:3
Široki - Vitez II 0:3
Doboj Jug - Ormanj II 0:3
Goražde - Lukavac 1:3
Žepče - Mostar II 1:3
   
   

 

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1 Mostar II - Mostar 10 0 30:9 20
2 Brotnjo II - Čitluk 8 2 26:13 16
3 Žepče - Žepče 8 2 26:12 16
4 NEC 7 3 24:13 14
5 Lukavac - Lukavac 6 4 25:15 12
6 Stens Euro - asfalt II - Sarajevo 5 5 22:17 10
7 Goražde - Goražde 5 5 20:20 10
8 Ormanj II - Hadžići 3 7 13:22 6
9 Vitez II - Vitez 2 8 13:24 4
10 Doboj Jug - Doboj Jug 1 9 3:27 2
11 Široki - Široki Brijeg 0 10 0:30 0

 

Treća liga muškarci - raspored

 

Naredni vikend

PREMIJER LIGA - I i II kolo 2019/20 (muškarci i žene)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?