sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.

 

07.12.2014. Lukavac

 

 

7. KOLO  
   
   
Brotnjo II - Ormanj II 3:2
Nec - Lukavac     3:2
Stens Euro-Asfalt II - Mostar II 2:3
Široki - Žepče 0:3 
Doboj Jug - Goražde 0:3
   
   
8. KOLO  
   
   
Žepče - Doboj Jug    3:0
Mostar II - Široki 3:0
Lukavac - Stens Euro-Asfalt II 3:1
Ormanj II - Nec    0:3
Vitez II - Brotnjo II 1:3
   
   
9. KOLO   
   
   
Nec - Vitez II 3:0
Stens Euro-Asfalt II - Ormanj II 3:0
Široki - Lukavac 0:3
Doboj Jug - Mostar II 0:3
Goražde - Žepče 0:3
   
   
10. KOLO  
   
   
Mostar II - Goražde   3:2
Lukavac - Doboj Jug 3:0
Ormanj II - Široki 3:0
Vitez II - Stens Euro-Asfalt II 1:3
Brotnjo II - Nec 1:3
   
   
11. KOLO  
   
   
Stens Euro-Asfalt II - Brotnjo II 1:3
Široki - Vitez II 0:3
Doboj Jug - Ormanj II 0:3
Goražde - Lukavac 1:3
Žepče - Mostar II 1:3
   
   

 

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1 Mostar II - Mostar 10 0 30:9 20
2 Brotnjo II - Čitluk 8 2 26:13 16
3 Žepče - Žepče 8 2 26:12 16
4 NEC 7 3 24:13 14
5 Lukavac - Lukavac 6 4 25:15 12
6 Stens Euro - asfalt II - Sarajevo 5 5 22:17 10
7 Goražde - Goražde 5 5 20:20 10
8 Ormanj II - Hadžići 3 7 13:22 6
9 Vitez II - Vitez 2 8 13:24 4
10 Doboj Jug - Doboj Jug 1 9 3:27 2
11 Široki - Široki Brijeg 0 10 0:30 0

 

Treća liga muškarci - raspored

 

Naredni vikend

23.2.2019.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)
Prva liga (M)
Prva federalna liga
Liga Republike Srpske

24.2.2019.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

 

07.12.2014. Lukavac

 

 

7. KOLO  
   
   
Brotnjo II - Ormanj II 3:2
Nec - Lukavac     3:2
Stens Euro-Asfalt II - Mostar II 2:3
Široki - Žepče 0:3 
Doboj Jug - Goražde 0:3
   
   
8. KOLO  
   
   
Žepče - Doboj Jug    3:0
Mostar II - Široki 3:0
Lukavac - Stens Euro-Asfalt II 3:1
Ormanj II - Nec    0:3
Vitez II - Brotnjo II 1:3
   
   
9. KOLO   
   
   
Nec - Vitez II 3:0
Stens Euro-Asfalt II - Ormanj II 3:0
Široki - Lukavac 0:3
Doboj Jug - Mostar II 0:3
Goražde - Žepče 0:3
   
   
10. KOLO  
   
   
Mostar II - Goražde   3:2
Lukavac - Doboj Jug 3:0
Ormanj II - Široki 3:0
Vitez II - Stens Euro-Asfalt II 1:3
Brotnjo II - Nec 1:3
   
   
11. KOLO  
   
   
Stens Euro-Asfalt II - Brotnjo II 1:3
Široki - Vitez II 0:3
Doboj Jug - Ormanj II 0:3
Goražde - Lukavac 1:3
Žepče - Mostar II 1:3
   
   

 

 
TABELA
pobjede porazi mečevi
bodovi
1 Mostar II - Mostar 10 0 30:9 20
2 Brotnjo II - Čitluk 8 2 26:13 16
3 Žepče - Žepče 8 2 26:12 16
4 NEC 7 3 24:13 14
5 Lukavac - Lukavac 6 4 25:15 12
6 Stens Euro - asfalt II - Sarajevo 5 5 22:17 10
7 Goražde - Goražde 5 5 20:20 10
8 Ormanj II - Hadžići 3 7 13:22 6
9 Vitez II - Vitez 2 8 13:24 4
10 Doboj Jug - Doboj Jug 1 9 3:27 2
11 Široki - Široki Brijeg 0 10 0:30 0

 

Treća liga muškarci - raspored

 

Naredni vikend

23.2.2019.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)
Prva liga (M)
Prva federalna liga
Liga Republike Srpske

24.2.2019.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?