Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ŽENSKA EKIPA STK "ALADŽA A" IZ SARAJEVA OSVAJAČICE PREMIJER LIGE BOSNE I HERCEGOVINE
TREĆI OTVORENI TURNIR ZA NAJMLAĐE KADETE I NAJMLAĐE KADETKINJE
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

U Ilijašu je održan kvalifikacioni turnir za Prvi TOP 8 kadeta i kadetkinja. Po 4 prvoplasirana kadeta i kadetkinje izborili su plasman u grupu A dok su kadeti i kadetkinje koji su se plasirali od 5.-12. mjesta izborili plasman u grupu B. Najuspješniji na turniru bili su članovi "Kreka Edelexa" iz Tuzle Isabegović Amar i Ahmetović Emina.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. ISABEGOVIĆ AMAR - STK „KREKA“ - TUZLA
2. ZIJADIĆ BENJAMIN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3. EROVIĆ ILHAN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3.MUJIČIĆ ANES - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „B“

5-8. KUNIĆ VLADIMIR - STK „BORAC“ – BANJA LUKA
5-8.GRABLJIĆ ALJOŠA - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA
5-8. KAJEVIĆ ALEN - STK „STENS“ – SARAJEVO
5-8.FAZLIĆ KERIM - STK „KREKA“ - TUZLA
 
9-12.BOBAŠ MARKO - STK „CM“ - VITEZ
9-12.DADIĆ AMAR - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.RUŠTIĆ ALEN - STK „NEC“ - TEŠANJ
9-12.JAŠIĆ AHMED - STK „NEC“ - TEŠANJ

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. AHMETOVIĆ EMINA - STK „KREKA“ - TUZLA
2. HAMZAKADIĆ SARA - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
3. MEHIĆ LAMIJA - STK „VITEZ“ - VITEZ
3. ČORIĆ NEJRA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALI U  GRUPU „B“
 
5-8. SILAJDŽIĆ AMNA - STK „SANA“ - KLJUČ
5-8. HUSAKOVIĆ LEJLA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK
5-8. SUBAŠIĆ ENRA - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
5-8. SULJIĆ IMAN - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
 
9-12.DRAGIŠIĆ SOFIJA - STK „SPIN“ – BANJA LUKA
9-12.MEŠAN MERJEM - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.ČUTURA NEDŽMINA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ
9-12.JUNUZOVIĆ ESMILA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U Ilijašu je održan kvalifikacioni turnir za Prvi TOP 8 kadeta i kadetkinja. Po 4 prvoplasirana kadeta i kadetkinje izborili su plasman u grupu A dok su kadeti i kadetkinje koji su se plasirali od 5.-12. mjesta izborili plasman u grupu B. Najuspješniji na turniru bili su članovi "Kreka Edelexa" iz Tuzle Isabegović Amar i Ahmetović Emina.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. ISABEGOVIĆ AMAR - STK „KREKA“ - TUZLA
2. ZIJADIĆ BENJAMIN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3. EROVIĆ ILHAN - STK „STENS“ - SARAJEVO
3.MUJIČIĆ ANES - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU „B“

5-8. KUNIĆ VLADIMIR - STK „BORAC“ – BANJA LUKA
5-8.GRABLJIĆ ALJOŠA - STK „BANJA LUKA“ – BANJA LUKA
5-8. KAJEVIĆ ALEN - STK „STENS“ – SARAJEVO
5-8.FAZLIĆ KERIM - STK „KREKA“ - TUZLA
 
9-12.BOBAŠ MARKO - STK „CM“ - VITEZ
9-12.DADIĆ AMAR - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.RUŠTIĆ ALEN - STK „NEC“ - TEŠANJ
9-12.JAŠIĆ AHMED - STK „NEC“ - TEŠANJ

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALI U GRUPU „A“

1. AHMETOVIĆ EMINA - STK „KREKA“ - TUZLA
2. HAMZAKADIĆ SARA - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
3. MEHIĆ LAMIJA - STK „VITEZ“ - VITEZ
3. ČORIĆ NEJRA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALI U  GRUPU „B“
 
5-8. SILAJDŽIĆ AMNA - STK „SANA“ - KLJUČ
5-8. HUSAKOVIĆ LEJLA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK
5-8. SUBAŠIĆ ENRA - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
5-8. SULJIĆ IMAN - STK „SPIN 2012“ - SARAJEVO
 
9-12.DRAGIŠIĆ SOFIJA - STK „SPIN“ – BANJA LUKA
9-12.MEŠAN MERJEM - STK „BUGOJNO“ - BUGOJNO
9-12.ČUTURA NEDŽMINA - STK „HAŠIM SPAHIĆ“ - ILIJAŠ
9-12.JUNUZOVIĆ ESMILA - STK „SPIN“ – DOBOJ ISTOK

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?