Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

U organizaciji STK "Bugojno" u Bugojnu su odigrane Kvalifikacije za I TOP-8 Grupe A i B

za Juniore i Juniorke. Učestvovalo je 34 juniora i 19 Juniorki.

 

Juniori koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "A":                           

1. Šimunović Marko    STK "HT Eronet" - Mostar                                

2. Isabegović Amar     STK "Kreka" - Tuzla                                          

3. Zijadić Benjamin     STK "Aladža" - Sarajevo                                    

3. Erović Ilhav            STK "Stens" - Sarajevo                                       

Juniorke koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "A":

1. Lovrić Ema               STK "Kreka" - Tuzla

2. Mališ Marija             STK "Perućica" - Foča                                               

3. Mešan Merjem         STK "Bugojno" – Bugojno

3. Zlotrg Ajna               STK "Vitez" - Vitez

Juniori koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "B":                          

5-8.   Beganović Kemal          STK "Vitez" - Vitez                                  

5-8.   Forić Miralem               STK "Bugojno" - Bugojno                        

5-8.   Jašarević Kenan            STK "Aladža" - Sarajevo                         

5-8.   Mujičić Anes                 STK "Banja Luka" - Banja Luka              

9.-12.Sarić Aleksandar           STK "Borac" - Banja Luka                      

9.-12.Kajević Alen                 STK "Stens" - Sarajevo                           

9.-12.Kunić Vladimir              STK "Borac" - Banja Luka                      

9.-12.Fakić Raif                     STK "Aladža" - Sarajevo                         

Juniorke koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "B"

5.-8. Grabljić Vanja         STK "Borac" - Banja Luka

5.-8. Čajić Hena              STK "Spin 2012" - Sarajevo

5.-8. Biogradlić Selma      STK "Spin 2012" - Sarajevo

5.-8. Zečević Jovana        STK "Perućica" – Foča

9.-12.Dragišić Sofija        STK "Borac" - Banja Luka

9.-12.Spahić Amila          STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

9.-12.Čorić Nejra            STK "Željezničar" - Sarajevo

9.-12.Erović Ilma             STK "Stens" - Sarajevo

Sarajevo, 09.09.2019.

Izvještaj podnio:

Sead Pašić

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U organizaciji STK "Bugojno" u Bugojnu su odigrane Kvalifikacije za I TOP-8 Grupe A i B

za Juniore i Juniorke. Učestvovalo je 34 juniora i 19 Juniorki.

 

Juniori koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "A":                           

1. Šimunović Marko    STK "HT Eronet" - Mostar                                

2. Isabegović Amar     STK "Kreka" - Tuzla                                          

3. Zijadić Benjamin     STK "Aladža" - Sarajevo                                    

3. Erović Ilhav            STK "Stens" - Sarajevo                                       

Juniorke koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "A":

1. Lovrić Ema               STK "Kreka" - Tuzla

2. Mališ Marija             STK "Perućica" - Foča                                               

3. Mešan Merjem         STK "Bugojno" – Bugojno

3. Zlotrg Ajna               STK "Vitez" - Vitez

Juniori koji su se plasirali za I TOP-8 Grupa "B":                          

5-8.   Beganović Kemal          STK "Vitez" - Vitez                                  

5-8.   Forić Miralem               STK "Bugojno" - Bugojno                        

5-8.   Jašarević Kenan            STK "Aladža" - Sarajevo                         

5-8.   Mujičić Anes                 STK "Banja Luka" - Banja Luka              

9.-12.Sarić Aleksandar           STK "Borac" - Banja Luka                      

9.-12.Kajević Alen                 STK "Stens" - Sarajevo                           

9.-12.Kunić Vladimir              STK "Borac" - Banja Luka                      

9.-12.Fakić Raif                     STK "Aladža" - Sarajevo                         

Juniorke koje su se plasirale za I TOP-8 Grupa "B"

5.-8. Grabljić Vanja         STK "Borac" - Banja Luka

5.-8. Čajić Hena              STK "Spin 2012" - Sarajevo

5.-8. Biogradlić Selma      STK "Spin 2012" - Sarajevo

5.-8. Zečević Jovana        STK "Perućica" – Foča

9.-12.Dragišić Sofija        STK "Borac" - Banja Luka

9.-12.Spahić Amila          STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

9.-12.Čorić Nejra            STK "Željezničar" - Sarajevo

9.-12.Erović Ilma             STK "Stens" - Sarajevo

Sarajevo, 09.09.2019.

Izvještaj podnio:

Sead Pašić

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?