Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

 

Plasman seniori Grupa "A"

1. Mihailović Nikola        Lokomotiva - Vrutky, Slovačka

2. Gutić Edin                STK "Kreka" - Tuzla

3. Vučijak Marko         STK "HT Eronet" - Mostar

4. Mujičić Emir            STK "Banja Luka" - Banja Luka

Plasman seniori Grupa "B"

5.-8. Mandić Željko             STK "HT Eronet" - Mostar

5.-8. Maksimović Vedran    STK "Mimoza" - Mrkonjić Grad

5.-8. Kamenjaš Hamza        STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

5.-8. Palameta Stjepan        STK "HT Eronet" - Mostar

9-12.Soldo Sandro              STK "HT Eronet" - Mostar

9-12.Hanić Mirza                STK "Lukavac" - Lukavac

9-12.Puzigaća Pavle            STK "Prijedor" - Prijedor

9-12.Mujičić Anes              STK "Banja Luka" - Banja Luka

________________________________________________

Plasman seniorke Grupa "A"

1. Ćosić Dora                    STK "CM" - Vitez

2. Biogradlić Džana           STK "Spin 2012" - Sarajevo

3. Lovrić Ema                    STK "Kreka" - Tuzla

4. Gnjatić Marija                STK "Prijedor" - Prijedor

Plasman seniorke Grupa "B"

5.-6. Spahić Amila               STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

5.-6. Zlotrg Ajna                 STK "Vitez" - Vitez

7-10.Biogradlić Selma        STK "Spin 2012" - Ilijaš

7-10.Čajić Hena                  STK "Spin 2012" - Sarajevo

7-10.Mališ Marija              STK "Perućica" - Foča

7-10.Bursać Milica             STK "Prijedor" – Prijedor

_______________________________________________

Sarajevo, 16.09.2019.                                                

Izvještaj podnosi:

Sead Pašić

 

 

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

 

Plasman seniori Grupa "A"

1. Mihailović Nikola        Lokomotiva - Vrutky, Slovačka

2. Gutić Edin                STK "Kreka" - Tuzla

3. Vučijak Marko         STK "HT Eronet" - Mostar

4. Mujičić Emir            STK "Banja Luka" - Banja Luka

Plasman seniori Grupa "B"

5.-8. Mandić Željko             STK "HT Eronet" - Mostar

5.-8. Maksimović Vedran    STK "Mimoza" - Mrkonjić Grad

5.-8. Kamenjaš Hamza        STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

5.-8. Palameta Stjepan        STK "HT Eronet" - Mostar

9-12.Soldo Sandro              STK "HT Eronet" - Mostar

9-12.Hanić Mirza                STK "Lukavac" - Lukavac

9-12.Puzigaća Pavle            STK "Prijedor" - Prijedor

9-12.Mujičić Anes              STK "Banja Luka" - Banja Luka

________________________________________________

Plasman seniorke Grupa "A"

1. Ćosić Dora                    STK "CM" - Vitez

2. Biogradlić Džana           STK "Spin 2012" - Sarajevo

3. Lovrić Ema                    STK "Kreka" - Tuzla

4. Gnjatić Marija                STK "Prijedor" - Prijedor

Plasman seniorke Grupa "B"

5.-6. Spahić Amila               STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

5.-6. Zlotrg Ajna                 STK "Vitez" - Vitez

7-10.Biogradlić Selma        STK "Spin 2012" - Ilijaš

7-10.Čajić Hena                  STK "Spin 2012" - Sarajevo

7-10.Mališ Marija              STK "Perućica" - Foča

7-10.Bursać Milica             STK "Prijedor" – Prijedor

_______________________________________________

Sarajevo, 16.09.2019.                                                

Izvještaj podnosi:

Sead Pašić

 

 

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?