Prvi TOP 8 za juniore i juniorke odigran je u subotu 29. septembra u Tuzli u organizaciji STK "Kreka" iz Tuzle. Na turniru je nastupilo najboljih 16 juniora i 16 juniorki iz Bosne i Hercegovine, a na kraju su slavili Bekavac Andrej (CM - Vitez) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).

U muškoj konkurenciji najviše uspjeha imao je Bekavac Andrej (CM - Vitez). On je u finalu savladao Gutić Edina (Kreka - Tuzla), a treće mjesto je osvojio Marčetić Siniša (Borac - Banja Luka) pobjedivši u borbi za medalju Čustović Mirnesa (Hašim Spahić - Ilijaš).

juniori prvi top8

U ženskoj konkurenciji, prema očekivanju trijumfovala je Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) pobjedivši u finalu klupsku saigračicu Kovač Ajlu sa 3:2 u setovima. Treće mjesto je osvojila Jojić Dajana (Banja Luka - Banja Luka). Ona je u borbi za treće mjesto bila bolja od Salkić Ajle iz Cazina.

juniorke prvi top8

Konačan plasman Prvog TOP 8 juniora i juniorki
Juniori
Juniorke
1 Bekavac Andrej CM - Vitez 1 Hadžiahmetović Emina Spin 2012 - Sarajevo
2 Gutić Edin Kreka - Tuzla 2 Kovač Ajla Spin 2012 - Sarajevo
3 Marčetić Siniša Borac - Banja Luka 3 Jojić Dajana Banja Luka - Banja Luka
4 Čustović Mirnes Hašim Spahić - Ilijaš 4 Salkić Ajla Stens 73 Elektrometal - Cazin
5 Bušatlić Irhad Hašim Spahić - Ilijaš 5 Milojica Sanja Prijedor - Prijedor
6 Alić Salih Kreka - Tuzla 6 Silić Amra Stens 73 Elektrometal - Cazin
7 Čustović Dino Hašim Spahić - Ilijaš 7 Haračić Edina Bugojno - Bugojno
8 Vučijak Marko Mostar - Mostar 8 Marinić Diana Kreka - Tuzla
9 Elez Dejan Perućica - Foča 9 Knezović Ivona Mostar - Mostar
10 Marković Nikša CM - Vitez 10 Marković Snežana Perućica - Foča
11 Buntić Toni Mostar - Mostar 11 Šehić Elda Željezničar - Sarajevo
12 Zahirović Kenan Mladost - Zenica 12 Mastilo Marija STAD - Sarajevo
13 Nišić Jasmin Brka 2007 - Brčko Distrikt 13 Ahmetović Azra Kreka - Tuzla
14 Muharemagić Adis Kreka - Tuzla 14 Vranjić Maja Mostar - Mostar
15 Hanić Mirza Kreka - Tuzla 15 Mulalić Nedžma Željezničar - Sarajevo
16 Šeta Ikbal Vogošća - Vogošća 16 Vuković Nadežda Perućica - Foča

Prvi TOP 8 za juniore i juniorke odigran je u subotu 29. septembra u Tuzli u organizaciji STK "Kreka" iz Tuzle. Na turniru je nastupilo najboljih 16 juniora i 16 juniorki iz Bosne i Hercegovine, a na kraju su slavili Bekavac Andrej (CM - Vitez) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).

U muškoj konkurenciji najviše uspjeha imao je Bekavac Andrej (CM - Vitez). On je u finalu savladao Gutić Edina (Kreka - Tuzla), a treće mjesto je osvojio Marčetić Siniša (Borac - Banja Luka) pobjedivši u borbi za medalju Čustović Mirnesa (Hašim Spahić - Ilijaš).

juniori prvi top8

U ženskoj konkurenciji, prema očekivanju trijumfovala je Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) pobjedivši u finalu klupsku saigračicu Kovač Ajlu sa 3:2 u setovima. Treće mjesto je osvojila Jojić Dajana (Banja Luka - Banja Luka). Ona je u borbi za treće mjesto bila bolja od Salkić Ajle iz Cazina.

juniorke prvi top8

Konačan plasman Prvog TOP 8 juniora i juniorki
Juniori
Juniorke
1 Bekavac Andrej CM - Vitez 1 Hadžiahmetović Emina Spin 2012 - Sarajevo
2 Gutić Edin Kreka - Tuzla 2 Kovač Ajla Spin 2012 - Sarajevo
3 Marčetić Siniša Borac - Banja Luka 3 Jojić Dajana Banja Luka - Banja Luka
4 Čustović Mirnes Hašim Spahić - Ilijaš 4 Salkić Ajla Stens 73 Elektrometal - Cazin
5 Bušatlić Irhad Hašim Spahić - Ilijaš 5 Milojica Sanja Prijedor - Prijedor
6 Alić Salih Kreka - Tuzla 6 Silić Amra Stens 73 Elektrometal - Cazin
7 Čustović Dino Hašim Spahić - Ilijaš 7 Haračić Edina Bugojno - Bugojno
8 Vučijak Marko Mostar - Mostar 8 Marinić Diana Kreka - Tuzla
9 Elez Dejan Perućica - Foča 9 Knezović Ivona Mostar - Mostar
10 Marković Nikša CM - Vitez 10 Marković Snežana Perućica - Foča
11 Buntić Toni Mostar - Mostar 11 Šehić Elda Željezničar - Sarajevo
12 Zahirović Kenan Mladost - Zenica 12 Mastilo Marija STAD - Sarajevo
13 Nišić Jasmin Brka 2007 - Brčko Distrikt 13 Ahmetović Azra Kreka - Tuzla
14 Muharemagić Adis Kreka - Tuzla 14 Vranjić Maja Mostar - Mostar
15 Hanić Mirza Kreka - Tuzla 15 Mulalić Nedžma Željezničar - Sarajevo
16 Šeta Ikbal Vogošća - Vogošća 16 Vuković Nadežda Perućica - Foča