Kvalifikacije za TOP 8 seniora i seniorki održane su u Sportskoj dvorani u Vitezu u nedelju 14. oktobra. Četiri prvoplasirana igrača na seniorskoj rang listi BiH imaju obezbijeđen direktan plasman na TOP 8. Njima će se u grupi A TOP-a 8 pridružiti 4 prvoplasirana igrača sa ovog turnira dok će igrači od 5-12 mjesta formirati grup B TOP-a 8.

stoni tenis2

Plasman kod muškaraca:

1. Jašarević Feđa (Aladža - Sarahevo)
2. Nezić Amar (Mladost - Zenica)
3. Dizdarević Mirza (Mladost - Zenica)
4. Divović Almir (Stad - Sarajevo)
5.-8. Pašić Vanja (Bosna - Sarajevo)
5.-8. Bobaš Ivan (Mostar - Mostar)
5.-8. Maksimović Vedran (Borac - Banja Luka)
5.-8. Marković Damjan (Perućica - Foča)
9. Rizvanović Tarik (Bosna - Sarajevo)
10. Čustović Dino (Hašim Spahić - Ilijaš)

Plasman kod žena:

1. Kovač Ajla (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
3-4. Jojić Dajana (Banja Luka - Banja Luka)
3-4. Baškarad Ivona (Bugojno - Bugojno)
5-8. Haračić Edin (Bugojno - Bugojno)
5-8. Marinić Diana (Kreka - Tuzla)
5-8. Balić Danijela (Prijedor - Prijedor)
5-8. Knezović Ivona (Mostar - Mostar)
9. Trako Amila (Vitez - Vitez)
10. Jojić Tajana (Banja Luka - Banja Luka)
11. Vranjić Maja (Mostar - Mostar)
12. Haskić Alema (Vitez - Vitez)

 

Kvalifikacije za TOP 8 seniora i seniorki održane su u Sportskoj dvorani u Vitezu u nedelju 14. oktobra. Četiri prvoplasirana igrača na seniorskoj rang listi BiH imaju obezbijeđen direktan plasman na TOP 8. Njima će se u grupi A TOP-a 8 pridružiti 4 prvoplasirana igrača sa ovog turnira dok će igrači od 5-12 mjesta formirati grup B TOP-a 8.

stoni tenis2

Plasman kod muškaraca:

1. Jašarević Feđa (Aladža - Sarahevo)
2. Nezić Amar (Mladost - Zenica)
3. Dizdarević Mirza (Mladost - Zenica)
4. Divović Almir (Stad - Sarajevo)
5.-8. Pašić Vanja (Bosna - Sarajevo)
5.-8. Bobaš Ivan (Mostar - Mostar)
5.-8. Maksimović Vedran (Borac - Banja Luka)
5.-8. Marković Damjan (Perućica - Foča)
9. Rizvanović Tarik (Bosna - Sarajevo)
10. Čustović Dino (Hašim Spahić - Ilijaš)

Plasman kod žena:

1. Kovač Ajla (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
3-4. Jojić Dajana (Banja Luka - Banja Luka)
3-4. Baškarad Ivona (Bugojno - Bugojno)
5-8. Haračić Edin (Bugojno - Bugojno)
5-8. Marinić Diana (Kreka - Tuzla)
5-8. Balić Danijela (Prijedor - Prijedor)
5-8. Knezović Ivona (Mostar - Mostar)
9. Trako Amila (Vitez - Vitez)
10. Jojić Tajana (Banja Luka - Banja Luka)
11. Vranjić Maja (Mostar - Mostar)
12. Haskić Alema (Vitez - Vitez)