Titule za Hadžiahmetovićevu i Marčetića

U Ilijašu je odigran Drugi TOP 8 za juniore i juniorke na kojem nije nedostajalo uzbuđenja. Najviše uspjeha imali su Marčetić Siniša (Borac - Banja Luka) i Hadžiahmetović Emina (Željezničar - Sarajevo).

Kod juniora, Marčetić je trijumfovao bez poraza, pokazavši zavidnu formu i stabilnost. Drugo mjesto osvojio je Gutić Edin (Kreka - Tuzla), a treće Čustović Dino (Hašim Spahić - Ilijaš).

juniori top 2013

Konačan plasman - juniori

Grupa A

1. Marčetić Siniša        STK „Borac“ – Banja Luka
2. Gutić Edin        STK „Kreka“ - Tuzla
3. Čustović Dino        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
4. Čustović Mirnes    STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
5. Bekavac Andrej        STK „CM“ – Vitez
6. Bušatlić Irhad        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
7. Alić Salih        STK „Kreka“ – Tuzla
8. Vučijak Marko        STK „Mostar“ – Mostar

Grupa B

9.  Zahirović Kenan    STK „Mladost“ – Zenica
10. Hanić Mirza        STK „Kreka“ – Tuzla
11. Elez Dejan        STK „Perućica“ – Foča
12. Matković Luka        STK „Mostar“ – Mostar
13. Duvnjak Benjamin    STK „Bugojno“ – Bugojno
14. Marković Nikša        STK „CM“ – Vitez
15. Buntić Toni        STK „Mostar“ – Mostar
16. Muratović Hariz    STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš

Hadžiahmetović Emina je takođe ubjedljivo osvojila prvo mjesto u ženskoj konkurenciji, ispred klupske saigračice Kovač Ajle i Milojica Sanje iz Prijedora.

juniorke top 2013

Konačan plasman - juniorke

Grupa A

1. Hadžiahmetović Emina    STK „Spin 2012“ – Sarajevo
2. Kovač Ajla        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
3. Milojica Sanja        STK „Prijedor“ – Prijedor
4. Jojić Dajana        STK „Banja Luka“ – Banja Luka
5. Haračić Edina        STK „Bugojno“ – Bugojno
6. Salkić Ajla        STK „Stens '73-Elektrometal“ – Cazin
7. Marinić Diana        STK „Kreka“ – Tuzla
8. Silić Amra        STK „Stens '73-Elektrometal“ – Cazin

Grupa B

9. Marković Snežana    STK „Perućica“ – Foča
10. Knezović Ivona        STK „Mostar“ – Mostar
11. Petrović Kristina    STK „Kreka“ – Tuzla
12. Vranjić Maja        STK „Mostar“ – Mostar
13. Mastilo Marija        STK „Stad“ – Sarajevo
14. Tupo Ilhana        STK „Bugojno“ – Bugojno
15. Mulalić Nedžma    STK „Željezničar“ – Sarajevo
16. Razdoljac Andjela    STK „Mladost“ – Rogatica

 

Titule za Hadžiahmetovićevu i Marčetića

U Ilijašu je odigran Drugi TOP 8 za juniore i juniorke na kojem nije nedostajalo uzbuđenja. Najviše uspjeha imali su Marčetić Siniša (Borac - Banja Luka) i Hadžiahmetović Emina (Željezničar - Sarajevo).

Kod juniora, Marčetić je trijumfovao bez poraza, pokazavši zavidnu formu i stabilnost. Drugo mjesto osvojio je Gutić Edin (Kreka - Tuzla), a treće Čustović Dino (Hašim Spahić - Ilijaš).

juniori top 2013

Konačan plasman - juniori

Grupa A

1. Marčetić Siniša        STK „Borac“ – Banja Luka
2. Gutić Edin        STK „Kreka“ - Tuzla
3. Čustović Dino        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
4. Čustović Mirnes    STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
5. Bekavac Andrej        STK „CM“ – Vitez
6. Bušatlić Irhad        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
7. Alić Salih        STK „Kreka“ – Tuzla
8. Vučijak Marko        STK „Mostar“ – Mostar

Grupa B

9.  Zahirović Kenan    STK „Mladost“ – Zenica
10. Hanić Mirza        STK „Kreka“ – Tuzla
11. Elez Dejan        STK „Perućica“ – Foča
12. Matković Luka        STK „Mostar“ – Mostar
13. Duvnjak Benjamin    STK „Bugojno“ – Bugojno
14. Marković Nikša        STK „CM“ – Vitez
15. Buntić Toni        STK „Mostar“ – Mostar
16. Muratović Hariz    STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš

Hadžiahmetović Emina je takođe ubjedljivo osvojila prvo mjesto u ženskoj konkurenciji, ispred klupske saigračice Kovač Ajle i Milojica Sanje iz Prijedora.

juniorke top 2013

Konačan plasman - juniorke

Grupa A

1. Hadžiahmetović Emina    STK „Spin 2012“ – Sarajevo
2. Kovač Ajla        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
3. Milojica Sanja        STK „Prijedor“ – Prijedor
4. Jojić Dajana        STK „Banja Luka“ – Banja Luka
5. Haračić Edina        STK „Bugojno“ – Bugojno
6. Salkić Ajla        STK „Stens '73-Elektrometal“ – Cazin
7. Marinić Diana        STK „Kreka“ – Tuzla
8. Silić Amra        STK „Stens '73-Elektrometal“ – Cazin

Grupa B

9. Marković Snežana    STK „Perućica“ – Foča
10. Knezović Ivona        STK „Mostar“ – Mostar
11. Petrović Kristina    STK „Kreka“ – Tuzla
12. Vranjić Maja        STK „Mostar“ – Mostar
13. Mastilo Marija        STK „Stad“ – Sarajevo
14. Tupo Ilhana        STK „Bugojno“ – Bugojno
15. Mulalić Nedžma    STK „Željezničar“ – Sarajevo
16. Razdoljac Andjela    STK „Mladost“ – Rogatica