Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

U organizaciji STK ALADŽA-A, je održan međunarodni turnir ALADŽA OPEN u sportskoj dvorani Ramiz Salčin.

Open su podržali Ministarstvo civilnih poslova VM BiH i Opština Novi Grad Sarajevo. Na turniru je učestvovalo ukupno 69 takmičara podjeljenih u 8 starosnih kategorija. Nakon kvalifikacija po grupama, u završnim polufinalnim i finalnim mečevima postignuti su slijedeći rezultati:

KADETKINJE:

1. SUBAŠIĆ ENRA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

2. ŠENK LJUPKA (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo)

3. i 4. CERIĆ EMINA (STK SARAJEVO-Sarajevo) i ALIJEVIĆ ZANA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

KADETI:

1. ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

2. FAZLIĆ KERIM (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. KANLIĆ ARON (STK SPIN 2012-Sarajevo) i MURATOVIĆ ADI (STK KREKA-Tuzla)

SENIORKE:

1. GNJATIĆ MARIJA (STK PRIJEDOR-Prijedor)

2. MEŠETOVIĆ HARISA (STK ALADŽA-A,Sarajevo)

3. i 4. BIOGRADLIĆ DŽANA (STK SPIN 2012-Sarajevo) i LOVRIĆ EMA (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI:

1. PANDUREVIĆ VLADIMIR (Mađarska)

2. PAŠIĆ VANJA (STK BOSNA-Sarajevo)

3. i 4. DIVOVIĆ ALMIR (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo) i RIZVANOVIĆ ADMIR (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

SENIORI 40-49

1. LAZIĆ SLAVIŠA (STK SLAVUJ- Brčko Distrikt)

2. IBRAHIMSPAHIĆ RASIM (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. MEMEDOVIĆ REJHAN (Sarajevo) i HODŽIĆ ADMIR (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI 50-59

1. FERHATOVIĆ MUSTAFA (STK BOSNA-Sarajevo)

2. ŽUSTRA AVDO (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. ČUSTOVIĆ SENAD (STK ILIJAŠ-Ilijaš) i RADIĆ MILOVAN (STK SLAVUJ-Brčko Distrikt)

SENIORI 60+:

1. HURIĆ MEHO (STK KREKA-Tuzla)

2. LOVRIĆ ZLATKO (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. CERIĆ KASIM (Sarajevo) i KRAMARŠIĆ MILOŠ (Beograd)

MUŠKI PAROVI-APSOLUTNA KATEGORIJA:

1. DIVOVIĆ ALMIR/PAŠIĆ VANJA (STK ŽELJEZNIČAR/STK BOSNA, Sarajevo)

2. RIZVANOVIĆ ADMIR/ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

3. i 4. MILETIĆ MARIO/ RADIĆ MILOVAN (STK BRKA 2007/STK SLAVUJ-Brčko Distrikt) i

           PANDUREVIĆ VLADIMIR/ZIROJEVIĆ SLAVIŠA (Mađarska/Istočno Sarajevo)

 

U okviru turnira odigrano je prigodno takmičenje za osobe sa posebnim potrebama OAZA.

Organizacija takmičenja je bila na veoma visokom nivou uz primjenu propisanih higijensko-epidemioloških mjera. Organizator takmičenja STK ALADŽA-A za najuspješnije takmičarke i takmičare obezbjedio je prigodne pehare, medelja i diplome koje su dodjeljene po završetku turnira.

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U organizaciji STK ALADŽA-A, je održan međunarodni turnir ALADŽA OPEN u sportskoj dvorani Ramiz Salčin.

Open su podržali Ministarstvo civilnih poslova VM BiH i Opština Novi Grad Sarajevo. Na turniru je učestvovalo ukupno 69 takmičara podjeljenih u 8 starosnih kategorija. Nakon kvalifikacija po grupama, u završnim polufinalnim i finalnim mečevima postignuti su slijedeći rezultati:

KADETKINJE:

1. SUBAŠIĆ ENRA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

2. ŠENK LJUPKA (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo)

3. i 4. CERIĆ EMINA (STK SARAJEVO-Sarajevo) i ALIJEVIĆ ZANA (STK SPIN 2012-Sarajevo)

KADETI:

1. ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

2. FAZLIĆ KERIM (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. KANLIĆ ARON (STK SPIN 2012-Sarajevo) i MURATOVIĆ ADI (STK KREKA-Tuzla)

SENIORKE:

1. GNJATIĆ MARIJA (STK PRIJEDOR-Prijedor)

2. MEŠETOVIĆ HARISA (STK ALADŽA-A,Sarajevo)

3. i 4. BIOGRADLIĆ DŽANA (STK SPIN 2012-Sarajevo) i LOVRIĆ EMA (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI:

1. PANDUREVIĆ VLADIMIR (Mađarska)

2. PAŠIĆ VANJA (STK BOSNA-Sarajevo)

3. i 4. DIVOVIĆ ALMIR (STK ŽELJEZNIČAR-Sarajevo) i RIZVANOVIĆ ADMIR (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

SENIORI 40-49

1. LAZIĆ SLAVIŠA (STK SLAVUJ- Brčko Distrikt)

2. IBRAHIMSPAHIĆ RASIM (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. MEMEDOVIĆ REJHAN (Sarajevo) i HODŽIĆ ADMIR (STK KREKA-Tuzla)

SENIORI 50-59

1. FERHATOVIĆ MUSTAFA (STK BOSNA-Sarajevo)

2. ŽUSTRA AVDO (STK KREKA-Tuzla)

3. i 4. ČUSTOVIĆ SENAD (STK ILIJAŠ-Ilijaš) i RADIĆ MILOVAN (STK SLAVUJ-Brčko Distrikt)

SENIORI 60+:

1. HURIĆ MEHO (STK KREKA-Tuzla)

2. LOVRIĆ ZLATKO (STK ILIJAŠ-Ilijaš)

3. i 4. CERIĆ KASIM (Sarajevo) i KRAMARŠIĆ MILOŠ (Beograd)

MUŠKI PAROVI-APSOLUTNA KATEGORIJA:

1. DIVOVIĆ ALMIR/PAŠIĆ VANJA (STK ŽELJEZNIČAR/STK BOSNA, Sarajevo)

2. RIZVANOVIĆ ADMIR/ZIJADIĆ BENJAMIN (STK ALADŽA-A, Sarajevo)

3. i 4. MILETIĆ MARIO/ RADIĆ MILOVAN (STK BRKA 2007/STK SLAVUJ-Brčko Distrikt) i

           PANDUREVIĆ VLADIMIR/ZIROJEVIĆ SLAVIŠA (Mađarska/Istočno Sarajevo)

 

U okviru turnira odigrano je prigodno takmičenje za osobe sa posebnim potrebama OAZA.

Organizacija takmičenja je bila na veoma visokom nivou uz primjenu propisanih higijensko-epidemioloških mjera. Organizator takmičenja STK ALADŽA-A za najuspješnije takmičarke i takmičare obezbjedio je prigodne pehare, medelja i diplome koje su dodjeljene po završetku turnira.

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?