Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Stonoteniski Savez Bosne i Hercegovine je u vrlo otežanim finansijskim okolnostima uspio obezbjediti odlazak naše mlade reprezentacije  na Evropsko prvenstvo za mlade koje se održava od 16. Jula do 3. Augusta 2021. godine u Varaždinu. Evropsko Prvenstvo odigrat će se u kategorijama ekipno, pojedinačno, muški i ženski parovi, te mješoviti parovi. Naša reprezentacija nastupiti će u sve 4 mlade selekcije i to juniori i juniorke i kadeti i kadetkinje, a na put sa našim reprezentativcima krenut će naša dva selektora Amela Mujezinović i Elvedin Đono.


Za selekciju juniora nastupit će:
Pejić Dario- OSTK "Spin" Banja Luka,
Šimunović Marko- STK "Mostar" Mostar,
Mujičić Anes- STK "Banja Luka" Banja Luka.

Za selekciju juniorki nastupit će:
Biogradlić Đana- STK "Spin 2012" Sarajevo,
Gnjatić Marija- STK "Prijedor" Prijedor,
Lovrić Ema- STK "Kreka" Tuzla.

Za selekciju kadeta nastupit će:
Zijadić Benjamin- STK "Aladža-A" Sarajevo,
Kanlić Aron- STK "Spin 2012" Sarajevo.

Za selekciju kadetkinja nastupit će:
Subašić Enra- STK "Spin 2012" Sarajevo,
Mrđen Jelena- OSTK "Spin" Banja Luka.

 

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Stonoteniski Savez Bosne i Hercegovine je u vrlo otežanim finansijskim okolnostima uspio obezbjediti odlazak naše mlade reprezentacije  na Evropsko prvenstvo za mlade koje se održava od 16. Jula do 3. Augusta 2021. godine u Varaždinu. Evropsko Prvenstvo odigrat će se u kategorijama ekipno, pojedinačno, muški i ženski parovi, te mješoviti parovi. Naša reprezentacija nastupiti će u sve 4 mlade selekcije i to juniori i juniorke i kadeti i kadetkinje, a na put sa našim reprezentativcima krenut će naša dva selektora Amela Mujezinović i Elvedin Đono.


Za selekciju juniora nastupit će:
Pejić Dario- OSTK "Spin" Banja Luka,
Šimunović Marko- STK "Mostar" Mostar,
Mujičić Anes- STK "Banja Luka" Banja Luka.

Za selekciju juniorki nastupit će:
Biogradlić Đana- STK "Spin 2012" Sarajevo,
Gnjatić Marija- STK "Prijedor" Prijedor,
Lovrić Ema- STK "Kreka" Tuzla.

Za selekciju kadeta nastupit će:
Zijadić Benjamin- STK "Aladža-A" Sarajevo,
Kanlić Aron- STK "Spin 2012" Sarajevo.

Za selekciju kadetkinja nastupit će:
Subašić Enra- STK "Spin 2012" Sarajevo,
Mrđen Jelena- OSTK "Spin" Banja Luka.

 

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?