Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Najbolji bili Panić Andrej i Kučuk Katarina

 

U organizaciji Stonoteniskog kluba Borac iz Banja Luke 25.09.2021 godine održan je prvi otvoreni turnir za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje na kojem su uzeli učešće mnogi igrači iz cijele Bosne i Hercegovine.

U konkurenciji najmlađih kadeta najbolji je bio Panić Andrej član Stonoteniskog kluba Kotor Varoš dok je drugo mjesto pripalo članu Stonoteniskog kluba Radnik iz Bjeljine Zarubici Nemanji. Treće mjesto su podijelili Davidović Ognjen iz Stonoteniskog kluba Spin Banja Luka i Đurić Njegoš iz  Stonoteniskog kluba Kotor Varoš.

Kod najmlađih kadetkinja najuspješnija je bila igračica iz Stonoteniskog kluba Kotor Varoš Katarina Kučuk dok je drugo mjesto pripalo Dragišić Sandri iz Stonoteniskog kluba Borac Banja Luka. Treće mjesto su podijelile Hadžović Mia iz Stonoteniskog kluba Bosna Sarajevo i Šakić Anida iz Stonoteniskog kluba Spin Doboj Istok.

 

STSBiH,
28.09.2021.

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Najbolji bili Panić Andrej i Kučuk Katarina

 

U organizaciji Stonoteniskog kluba Borac iz Banja Luke 25.09.2021 godine održan je prvi otvoreni turnir za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje na kojem su uzeli učešće mnogi igrači iz cijele Bosne i Hercegovine.

U konkurenciji najmlađih kadeta najbolji je bio Panić Andrej član Stonoteniskog kluba Kotor Varoš dok je drugo mjesto pripalo članu Stonoteniskog kluba Radnik iz Bjeljine Zarubici Nemanji. Treće mjesto su podijelili Davidović Ognjen iz Stonoteniskog kluba Spin Banja Luka i Đurić Njegoš iz  Stonoteniskog kluba Kotor Varoš.

Kod najmlađih kadetkinja najuspješnija je bila igračica iz Stonoteniskog kluba Kotor Varoš Katarina Kučuk dok je drugo mjesto pripalo Dragišić Sandri iz Stonoteniskog kluba Borac Banja Luka. Treće mjesto su podijelile Hadžović Mia iz Stonoteniskog kluba Bosna Sarajevo i Šakić Anida iz Stonoteniskog kluba Spin Doboj Istok.

 

STSBiH,
28.09.2021.

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?