Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Najbolji Aron Kanlić i Ana Sladoje

Proteklog vikenda (23.04.2022) u Tuzli je održan II Top-8 za kadete i kadetkinje gdje je učestvovalo ukupno 16 igrača u dvije kategorije. 

 

U konkurenciji kadeta prvo mjesto osvojio je Aron Kanlić iz Stonoteniskog kluba "Spin 2012" iz Sarajeva drugi je bio Đorđe Ćelić iz OSTK "Spin" iz Banja Luke, dok je treće mjesto zauzeo igrač iz Stonoteniskog kluba "Kreka" Tuzla Hanić Azur.

 

Kod kadetkinja najbolja je bila igračica Stonoteniskog kluba "Spin 2012" iz Sarajeva Ana Sladoje, drugo mjesto zauzela je Emina Cerić iz Stonoteniskog kluba "Sarajevo", dok je treća bila Marija Panić iz Stonoteniskog kluba "Kotor Varoš".

 

25.04.2022.,
STS BiH.

Naredni vikend

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Najbolji Aron Kanlić i Ana Sladoje

Proteklog vikenda (23.04.2022) u Tuzli je održan II Top-8 za kadete i kadetkinje gdje je učestvovalo ukupno 16 igrača u dvije kategorije. 

 

U konkurenciji kadeta prvo mjesto osvojio je Aron Kanlić iz Stonoteniskog kluba "Spin 2012" iz Sarajeva drugi je bio Đorđe Ćelić iz OSTK "Spin" iz Banja Luke, dok je treće mjesto zauzeo igrač iz Stonoteniskog kluba "Kreka" Tuzla Hanić Azur.

 

Kod kadetkinja najbolja je bila igračica Stonoteniskog kluba "Spin 2012" iz Sarajeva Ana Sladoje, drugo mjesto zauzela je Emina Cerić iz Stonoteniskog kluba "Sarajevo", dok je treća bila Marija Panić iz Stonoteniskog kluba "Kotor Varoš".

 

25.04.2022.,
STS BiH.

Naredni vikend

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?