Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

U nastavku Evropskih kvalifikacija u posljepodnevnom programu nastupile su muške reprezentacije Holandije i Norveške grupe B2. U ovoj grupi sudjeluje još ekipa Irske. 
Nakon uzbudljive igre ekipa Holandije je pobijedila Norvešku rezultatom 3:0 i tako nagovijestila svoj vjerovatni plasman za završnicu Kvalifikacija.

Meč su sudili međunarodne sudije iz Bosne i Hercegovine, Saša Sarajlić i Ibrahim Divović, te vrhovni sudija Spasoje Matijević iz Hrvatske.

Na kraju jučerašnjeg dana (15.10.2022.) su igrale ženske reprezentacije Engleske i Estonije, te pobjedom od 3:1 Engleska je zauzela prvo mjesto i plasirala se u završnicu Kvalifikacija.
Meč su sudile naše međunarodne sudije Sead Pašić i Saša Sarajlić.

Naša ženska reprezentacija danas (16.10.2022.) igra meč sa Estonijom, a pobjeda je neophodna za plasman u završnicu Kvalifikacija kao drugoplasirana ekipa.

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U nastavku Evropskih kvalifikacija u posljepodnevnom programu nastupile su muške reprezentacije Holandije i Norveške grupe B2. U ovoj grupi sudjeluje još ekipa Irske. 
Nakon uzbudljive igre ekipa Holandije je pobijedila Norvešku rezultatom 3:0 i tako nagovijestila svoj vjerovatni plasman za završnicu Kvalifikacija.

Meč su sudili međunarodne sudije iz Bosne i Hercegovine, Saša Sarajlić i Ibrahim Divović, te vrhovni sudija Spasoje Matijević iz Hrvatske.

Na kraju jučerašnjeg dana (15.10.2022.) su igrale ženske reprezentacije Engleske i Estonije, te pobjedom od 3:1 Engleska je zauzela prvo mjesto i plasirala se u završnicu Kvalifikacija.
Meč su sudile naše međunarodne sudije Sead Pašić i Saša Sarajlić.

Naša ženska reprezentacija danas (16.10.2022.) igra meč sa Estonijom, a pobjeda je neophodna za plasman u završnicu Kvalifikacija kao drugoplasirana ekipa.

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?