Choose Language

Duple titule za Mihailovića i Markovićevu

U Foči je održano Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine u stonom tenisu za kadete i kadetkinje na kojem su nastupili 54 kadeta i 24 kadetkinje. Prvenstvo je proteklo u znaku dominacije kadeta iz STK "Banja Luka" iz Banje Luke i kadetkinja iz STK "Perućica" iz Foče.

U konkurenciji kadeta, takmičari iz STK "Banja Luka" osvojili su prva tri mjesta. Mihailović  Luka trijumfovao je bez izgubljenog seta, a u finalu je savladao klupskog kolegu i brata Mihailović Nikolu, a treće mjesto su podjelili Mujičić Emir (takođe Banja Luka - Banja Luka) i Soldo Sandro (Mostar - Mostar).

kadeti 2014 2015

U igri parova najuspješniji su bili Mihailović Luka i Nikola koji su u finalu savladali mostarsku kombinaciju Soldo Sandro - Ljubić Anton sa 3:2 u setovima. Treće mjesto podjelile su kombinacije Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) / Vučković Petar (Prijedor - Prijedor) i Perišić Saša (Perućica - Foča) / Plakalo Adi (Goražde - Goražde).

kadeti parovi 2014 2015

U konkurenciji kadetkinja najuspješnija je bila Marković Snežana (Perućica - Foča) koja je u finalu sa 3:1 savladala izvrsnu Silić Amru (Stens 73 - Cazin). Treće mjesto podjelile su Vuković Nadežda (Perućica - Foča) i Knezović Iva (Mostar - Mostar).

kadetkinje 2014 2015

Najbolji ženski par je fočanska kombinacija Marković Snežana / Vuković Nadežda. Fočanke su u finalu bile bolje od para Fazlić Amina (Kreka - Tuzla) / Hasečić Alemka (Stens Euroasfalt - Sarajevo). Treće mjesto osvojile su kombinacije Mešetović Harisa / Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš) i Knezović Iva / Pušić Leonarda (Mostar - Mostar).