TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

  1.

STK „Mostar“-Mostar

18

17:1

71:16

34

  2.

STK „Mladost“-Zenica

18

15:3

69:21

30

  3.

STK „Aladža-A“- Sarajevo

18

14:4

61:39

28

  4.

STK „Banja Luka“-B. Luka

18

13:5

59:43

26

  5.

STK „Željezničar“-Sarajevo

18

10:8

54:47

20

  6.

STK „Kreka“- Kreka

18

6:12

42:56

12

  7.

STK „Bosna“ - Sarajevo

18

  5:13

39:49

10

  8.

STK „CM“ - Vitez

18

  5:13

35:57

10

9.

STK „Hašim Spahić“-Ilijaš

18

  5:13

35:62

10

10.

STK „Lukavac“-Lukavac

18

0:18

11:65

0

 

REZULTATI:

Sarajevo

STK Aladža-A

STK Banja Luka

4:3

Ilijaš

STK Hašim Spahić

STK Banja Luka

2:4

Tuzla

STK Kreka

STK Mostar

0:4

Tuzla

STK Kreka

STK Željezničar

3:4

Tuzla

STK Lukavac

STK Mostar

0:4

Tuzla

STK Lukavac

STK Željezničar

1:4

Zenica

STK Mladost

STK Bosna

2:4

Vitez

STK CM

STK Bosna

2:4

 

 

e-zapisnici: (.zip)

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

  1.

STK „Mostar“-Mostar

16

15:1

63:16

30

  2.

STK „Mladost“-Zenica

17

14:3

65:19

28

  3.

STK „Aladža-A“- Sarajevo

17

13:4

57:36

26

  4.

STK „Banja Luka“-B. Luka

16

12:4

52:37

24

  5.

STK „Željezničar“-Sarajevo

16

8:8

46:43

16

  6.

STK „Kreka“- Kreka

16

6:10

39:48

12

  7.

STK „CM“ -Vitez

17

  5:12

33:53

10

 8.

STK „HašimSpahić“-Ilijaš

17

  5:12

33:58

10

  9.

STK „Bosna“ -Sarajevo

16

4:12

33:43

8

10.

STK „Lukavac“-Lukavac

16

0:16

11:65

0

 

REZULTATI:

Sarajevo

STK Željezničar

STK Mladost

1:4

Sarajevo

STK Bosna

STK HašimSpahić

3:4

Mostar

STK Mostar

STK CM

4:0

Mostar

STK Mostar

STK Mladost

4:3

Banja Luka

STK Banja Luka

STK Kreka

4:2

Banja Luka

STK Banja Luka

STK Lukavac

4:0

Sarajevo

STK Bosna

STK Aladža-A

2:4

Sarajevo

STK Željezničar

STK CM

1:4

 

e-zapisnici: (.zip)

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 14 13:1 55:13 26
  2. STK „Mladost“-Zenica 15 13:2 58:19 26
  3. STK „Aladža-A“- Sarajevo 16 12:4 53:34 22
  4. STK „Banja Luka“-B. Luka 14 10:4 44:35 20
  5. STK „Željezničar“-Sarajevo 14 8:6 44:35 16
  6. STK „Kreka“- Kreka 15 6:9 37:44 12
  7. STK „CM“ - Vitez 15 4:11 29:48 8
  8. STK „Bosna“ - Sarajevo 14 4:10 28:35 8
9. STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 16 4:12 29:55 8
10. STK „Lukavac“-Lukavac 15 0:15 11:61 0

 

 

REZULTATI:

Sarajevo STK Željezničar STK Mostar 3:4
Sarajevo STK HašimSpahić STK Aladža 1:4
Tuzla STK Lukavac STK Kreka 1:4
Vitez STK CM STK Mladost 0:4

 

Zapisnici:

e-zapisnici (.zip)


 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 13 12:1 51:10 24
  2. STK „Mladost“-Zenica 14 12:2 54:19 24
  3. STK „Aladža-A “- Sarajevo 15 11:4 49:33 22
  4. STK „Banja Luka“-B. Luka 14 10:4 44:35 20
  5. STK „Željezničar“-Sarajevo 13 8:5 41:31 16
  6. STK „Kreka“- Kreka 14 5:9 33:43 10
  7. STK „CM“ - Vitez 14 4:10 29:44 8
  8. STK „Bosna“ - Sarajevo 14 4:10 28:35 8
  9. STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 15 4:11 28:51 8
 10. STK „Lukavac“-Lukavac 14 0:14 10:57 0

 

Sarajevo STK Aladža-A STK Kreka 4:2
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Lukavac 4:0
Sarajevo STK Bosna STK Željezničar 2:4
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Kreka 3:4
Sarajevo STK Aladža-A STK Lukavac 4:1

Zaostali meč 13 kola Željezničar Banja Luka 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 13 12:1 51:10 24
  2. STK „Mladost“-Zenica 14 12:2 54:19 24
  3. STK „Banja Luka“-B.Luka 13 9:4 40:33 18
  4. STK „Aladža-A“-Sarajevo 13 9:4 41:30 18
  5. STK „Željezničar“-Sarajevo 11 7:4 35:25 14
  6. STK „Kreka“- Kreka 12 4:8 27:36 8
  7. STK „CM“ - Vitez 14 4:10 29:44 8
  8. STK „Bosna“ - Sarajevo 13 4:9 26:31 8
  9. STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 13 3:10 21:47 6
 10. STK „Lukavac“-Lukavac 12 0:12 9:49 0

Napomena: ODLUKA UO STS BIH, 02-05/21 od 29.04.2021.


e-zapisnici: (.rar)


 

 

REZULTATI

Zenica STK Mladost STK Banja Luka 4:2
Vitez STK CM STK Banja Luka 3:4
Mostar STK Bosna STK Mostar 0:4
Sarajevo STK Aladža-A STK Kreka odgođeno
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Lukavac odgođeno
Vogošća STK Vogošća STK Mostar odgođeno
Sarajevo STK Bosna STK Željezničar odgođeno
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Kreka odgođeno
Sarajevo STK Aladža-A STK Lukavac odgođeno
Vogošća STK Vogošća STK Željezničar odgođeno

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 14 13:1 55:10 26
  2. STK „Mladost“-Zenica 15 13:2 58:20 26
  3. STK „Vogošća“-Vogošća 13 10:3 44:28 20
  4. STK „Aladža-A“-Sarajevo 14 9:5 42:34 18
  5. STK „Banja Luka“-B.Luka 15 9:6 43:41 18
  6. STK „Željezničar“-Sarajevo 12 8:4 39:27 16
  7. STK „Kreka“ - Tuzla 14 4:10 32:44 8
  8. STK „CM“ - Vitez 15 4:11 31:48 8
  9. STK „Bosna“ - Sarajevo 14 4:10 28:35 8
10 STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 14 3:11 22:51 6
11 STK „Lukavac“-Lukavac 14 0:14 10:57 0

 e-zapisnici:

e-zapisnici (.rar)


 

REZULTATI

Sarajevo STK Željezničar STK Hašim Spahić 4:1
Banja Luka STK Banja Luka STK Vogošća 0:4
Tuzla STK Kreka STK Mladost 1:4
Tuzla STK Lukavac STK CM 1:4
Sarajevo STK Željezničar STK Aladža-A 4:2
Mostar STK Mostar STK Hašim Spahić 4:0
Mostar STK Mostar STK Aladža-A 4:0
Banja Luka STK Banja Luka STK Bosna 4:1
Tuzla STK Lukavac STK Mladost 0:4
Tuzla STK Kreka STK CM 4:0

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 13 12:1 51:10 24
  2. STK „Mladost“-Zenica 14 12:2 54:18 24
  3. STK „Vogošća“-Vogošća 13 10:3 44:28 20
  4. STK „Aladža-A“-Sarajevo 14 9:5 42:34 18
  5. STK „Banja Luka“-B.Luka 13 8:5 37:34 16
  6. STK „Željezničar“-Sarajevo 12 8:4 39:27 16
  7. STK „Kreka“ - Tuzla 14 4:10 32:44 8
  8. STK „CM“ - Vitez 14 4:10 28:44 8
  9. STK „Bosna“ - Sarajevo 13 4:9 28:31 8
10 STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 14 3:11 22:51 6
11 STK „Lukavac“-Lukavac 14 0:14 10:57 0

E-zapisnici:

e-zapisnici (.rar arhiva)


 

REZULTATI

Sarajevo

STK Aladža-A

STK Mladost

2:4

Ilijaš STK Hašim Spahić STK CM 4:2
Mostar STK Mostar STK Banja Luka 4:1
Sarajevo STK Aladža-A STK CM 4:1
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Mladost 1:4
Vogošća STK Vogošća STK Kreka 4:3
Sarajevo STK Bosna STK Lukavac 4:2
Vogošća STK Vogošća STK Lukavac 4:0
Sarajevo STK Bosna STK Kreka 4:1

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
 1. STK „Mostar“-Nostar 11 10:1 43:10 22
 2. STK „Mladost“-Zenica 12 10:2 46:17 20
 3. STK „Aladža-A“-Sarajevo 12   9:3 40:26 18
 4. STK „Vogošća“-Vogošća 12  9:3 40:28 18
 5. STK „Banja Luka“-B.Luka 11 7:4 33:29 14
 6. STK „Željezničar“-Sarajevo 10 6:4 31:24 12
 7. STK „Bosna“ - Sarajevo 12 4:8 27:37   8
 8. STK „Kreka“ - Tuzla 12 3:9 27:40   6
 9. STK „CM“ - Vitez 12 3:9 24:39   6
10 STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 12 3:9 21:43   6
11 STK „Lukavac“-Lukavac 12 0:12   9:49   0

e-zapisnici:

e-zapisnici- .rar arhiva


 

REZULTATI:

Vogošća STK VOGOŠĆA STK BOSNA 4:2
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK VOGOŠĆA 1:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 10 9:1 39:9 18
  2 STK ALADŽA-A  SARAJEVO 10 8:2 34:21 16
  3 STK MLADOST  ZENICA 10 8:2 38:14 16
  4 STK VOGOŠĆA VOGOŠĆA 10 7:3 31:24 14
  5 STK BANJA LUKA BANJA LUKA 10 7:3 32:25 14
6 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 10 6:4 31:24 12
  7 STK KREKA TUZLA 10 3:7 23:32 6
  8 STK CM VITEZ 10 3:7 21:31 6
  9 STK BOSNA SARAJEVO 10 2:8 19:34 4
10 STK HAŠIM SPAHIĆ  ILIJAŠ 10 2:8 16:37 4
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 10 0:10 7:40 0

 

E – ZAPISNICI:
Vogošća-Bosna
Hašim Spahić-Vogošća


 

REZULTATI:

Sarajevo STK ALADŽA-A STK MOSTAR 4:3
Zenica STK MLADOST STK VOGOŠĆA 4:1
Sarajevo STK ALADŽA-A STK HAŠIM SPAHIĆ 4:0
Vitez STK CM STK VOGOŠĆA 2:4
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK MOSTAR 1:4
Sarajevo STK ALADŽA-A STK BOSNA 4:3
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK VOGOŠĆA 4:2
Sarajevo STK ALADŽA-A STK VOGOŠĆA 1:4
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK BOSNA 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 10 9:1 39:9 18
  2 STK ALADŽA-A  SARAJEVO 10 8:2 34:21 16
  3 STK MLADOST  ZENICA 10 8:2 38:14 16
  4 STK BANJA LUKA BANJA LUKA   10 7:3 32:25 14
  5 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 10 6:4 31:24 12
6 STK VOGOŠĆA VOGOŠĆA 8 5:3 23:21 10
  7 STK KREKA TUZLA 10 3:7 23:32 6
  8 STK CM VITEZ 10 3:7 21:31 6
  9 STK HAŠIM SPAHIĆ  ILIJAŠ 9 2:7 15:33 4
10 STK BOSNA  SARAJEVO 9 2:7 17:30 4
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 10 0:10 7:40 0

 

E – ZAPISNICI


Aladža-a-Mostar
Mladost-Vogošća
Aladža-a-Hašim Spahić
CM-Vogošća
Hašim Spahić-Mostar
Aladža-a-Bosna
Željezničar-Vogošća
Aladža-a-Vogošća
Hašim Spahić-Mostar


 

REZULTATI:

Sarajevo STK ALADŽA-A STK ŽELJEZNIČAR 4:3
Zenica STK MLADOST STK LUKAVAC 4:0
Tuzla STK KREKA STK HAŠIM SPAHIĆ 3:4
Vitez STK CM STK LUKAVAC 4:1
Tuzla STK KREKA STK ALADŽA-A 0:4
Tuzla STK LUKAVAC STK ALADŽA-A 1:4
Tuzla STK LUKAVAC STK HAŠIM SPAHIĆ 2:4
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK ŽELJEZNIČAR 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 8 8:0 32:4 16
  2 STK MLADOST ZENICA 9 7:2 34:13 14
  3 STK BANJA LUKA BANJA LUKA   10 7:3 32:25 14
  4 STK ALADŽA-A  SARAJEVO 6 5:1 21:11 10
  5 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 9 5:4 27:22 10
6 STK VOGOŠĆA VOGOŠĆA 4 3:1 12:10 6
  7 STK KREKA TUZLA 10 3:7 23:32 6
  8 STK CM VITEZ 9 3:6 19:27 6
  9 STK HAŠIM SPAHIĆ  ILIJAŠ 6 2:4 12:21 4
10 STK BOSNA  SARAJEVO 7 1:6 10:24 2
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 10 0:10 7:40 0

 

E – ZAPISNICI:


Aladža-a-Željezničar
Mladost-Lukavac
Kreka-Hašim Spahić
CM-Lukavac
Kreka-Aladža
Lukavac-Aladža
Lukavac-Hašim Spahić
Hašim Spahić-Željezničar


 

REZULTATI:

Banja Luka STK BANJA LUKA STK ALADŽA-A 4:1
Mostar STK MOSTAR STK KREKA 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK LUKAVAC 4:0
Zenica STK MLADOST STK VOGOŠĆA OD
Sarajevo STK BOSNA STK CM 1:4
Banja Luka STK BANJA LUKA STK HAŠIM SPAHIĆ 4:1
Mostar STK MOSTAR STK LUKAVAC 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK KREKA 4:2
Vitez STK CM STK VOGOŠĆA OD
Sarajevo STK BOSNA STK MLADOST 1:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 8 8:0 32:4 16
  2 STK BANJA LUKA   10 7:3 32:25 14
  3 STK MLADOST 8 6:2 30:13 12
  4 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 7 4:3 20:16 8
  5 STK VOGOŠĆA 4 3:1 12:10 6
6 STK KREKA 8 3:5 20:24 6
  7 STK ALADŽA-A 3 2:1 9:7 4
  8 STK CM VITEZ 8 2:6 15:26 4
  9 STK BOSNA 7 1:6 10:24 2
10 STK HAŠIM SPAHIĆ 3 0:3 2:12 0
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 6 0:6 3:24 0

 

E – ZAPISNICI


Banja Luka-Aladža
Mostar-Kreka
Željezničar-Lukavac
Bosna-CM
Banja Luka-Hašim Spahić
Mostar-Lukavac
Željezničar-Kreka
Bosna-Mladost


 

REZULTATI:

Sarajevo STK ALADŽA-A STK VOGOŠĆA OD
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK BOSNA OD
Zenica STK MLADOST STK MOSTAR 3:4
Vitez STK CM STK ŽELJEZNIČAR 1:4
Tuzla STK KREKA STK BANJA LUKA 3:4
Sarajevo STK ALADŽA-A STK BOSNA OD
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK VOGOŠĆA OD
Zenica STK MLADOST STK ŽELJEZNIČAR 4:3
Vitez STK CM STK MOSTAR 0:4
Tuzla STK LUKAVAC STK BANJA LUKA 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
1 STK MOSTAR   MOSTAR 6 6:0 24:4 12
2 STK MLADOST   ZENICA   7 5:2 26:12 10
3 STK BANJA LUKA 8 5:3 24:23 10
4 STK VOGOŠĆA 4 3:1 12:10 6
5 STK KREKA   TUZLA 6 3:3 18:16 6
6 STK ALADŽA-A 2 2:0 8:3 4
7 STK ŽELJEZNIČAR   SARAJEVO 5 2:3 12:14 4
8 STK BOSNA   SARAJEVO 5 1:4 8:16 2
9 STK CM VITEZ 7 1:6 11:25 2
10 STK LUKAVAC   LUKAVAC 4 0:4 3:16 0
11 STK HAŠIM SPAHIĆ   ILIJAŠ 2 0:2 1:8 0

 

E – ZAPISNICI:

 

Mladost-Mostar
CM- Mostar
Kreka-Banja Luka
Mladost-Željezničar
CM-Željezničar
Lukavac-Banja Luka


 

PREMIJER LIGA MUŠKI MEĐUKOLO 14.11. 2020.

REZULTATI:

Zenica STK MLADOST STK CM 4:0
Tuzla STK KREKA STK LUKAVAC 4:0
Mostar STK MOSTAR STK ŽELJEZNIČAR 4:0
Vogošća STK VOGOŠĆA STK BOSNA OD
Sarajevo STK ALADŽA-A STK HAŠIM SPAHIĆ OD

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
1 STK MOSTAR   MOSTAR 4 4:0 16:1 8
2 STK MLADOST   ZENICA   5 4:1 19:5 8
3 STK VOGOŠĆA   SARAJEVO 4 3:1 12:10 6
4 STK KREKA   TUZLA 5 3:2 15:12 6
5 STK BANJA LUKA 6 3:3 16:18 6
6 STK ALADŽA-A 2 2:0 8:3 4
7 STK ŽELJEZNIČAR   SARAJEVO 3 1:2 5:9 2
8 STK CM VITEZ 5 1:4 10:17 2
9 STK BOSNA   SARAJEVO 5 1:4 8:16 2
10 STK LUKAVAC   LUKAVAC 3 0:3 1:12 0
11 STK HAŠIM SPAHIĆ   ILIJAŠ 2 0:2 1:8 0

 

ZAPISNICI MEČEVA:


Mladost-CM
Kreka-Lukavac
Mostar-Željezničar


 

REZULTATI:

Mostar STK MOSTAR STK VOGOŠĆA 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK BOSNA 4:1
Tuzla STK KREKA STK ALADŽA-A ODG
Tuzla STK LUKAVAC STK HAŠIM SPAHIĆ ODG
Tuzla STK KREKA STK HAŠIM SPAHIĆ ODG
Tuzla STK LUKAVAC STK ALADŽA-A ODG
Banja Luka STK BANJA LUKA STK CM 4:3
Mostar STK MOSTAR STK BOSNA 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK VOGOŠĆA ODG
Banja Luka STK BANJA LUKA STK MLADOST 0:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
1 STK MOSTAR   MOSTAR 3 3:0 12:1 6
2 STK MLADOST   ZENICA   4 3:1 15:5 6
3 STK VOGOŠĆA   SARAJEVO 4 3:1 12:10 6
4 STK BANJA LUKA   BANJA LUKA 6 3:3 16:18 6
5 STK ALADŽA-A   SARAJEVO 2 2:0 8:3 4
6 STK KREKA   TUZLA 4 2:2 11:12 4
7 STK ŽELJEZNIČAR   SARAJEVO 2 1:1 5:5 2
8 STK CM VITEZ 4 1:3 10:13 2
9 STK BOSNA   SARAJEVO 5 1:4 8:16 2
10 STK LUKAVAC   LUKAVAC 2 0:2 1:8 0
11 STK HAŠIM SPAHIĆ   ILIJAŠ 2 0:2 1:8 0

 

ZAPISNICI MEČEVA:

 

Banja Luka - Mladost 0:4

Mujičić Anes – Zahirović Kenan 0:3, Mujičić Emir – Šečibović Adin 2:3, Puzigača Pavle – Dizdarević Mirza 0:3, Mujičić E./Puzigača P. – Konjić E./Dizdarević M. 2:3.

 

Mostar – Vogošća 4:0

Matković Luka – Čustović Mirnes 3:1, Šehić Adnan – Alićić Armin 3:0, Vučijak Marko – Šeta Ikbal 3:1, Vučijak M./Matković L. – Aličić A./Čustović D. 3:1.

 

Željezničar – Bosna 4:1

Divović Almir – Pašić Vanja 3:0, Bušatlić Irhad – Čutahija Mensur 2:3, Marković Damjan – Ferhatović Mustafa 3:0, Divović A./Marković D. – Pašić V./Čutahija M. 3:1, Divović Almir – Čutahija Mensur 3:2.

 

Banja Luka – CM 4:3

Mujičić Anes – Bobaš Marko 3:0, Mujičić Emir – Bobaš Ivan 1:3, Puzigača Pavle – Stjepić Igor 3:2, Mujičić E./Puzigača P. – Bobaš I./Stjepić I. 1:3, Mujičić Anes – Bobaš Ivan 0:3, Puzigača Pavle – Livančić Hrvoje 3:0, Mujičić Emir – Stjepić Igor 3:0

 

Mostar – Bosna 4:0

Matković Luka – Pašić Vanja 3:0, Šehić Adnan – Ferhatović Mustafa 3:0, Vučijak M./Matković L. – Borić M./Ferhatović M. 3:0.

 

REZULTATI:

 

TABELA:

 

ZAPISNICI MECEVA:

Vogošća – Banja Luka 4:3

Aličić Armin – Mujičić Emir 3:2, Čustović Dino – Puzigača Pavle 1:3. Šeta Ikbal – Mujičić Anes 3:0, Aličić A./Šeta I. – Mujičić E./Puzigača P. 2:3, Aličić Armin – Puzigača P. 3:0, Šeta Ikbal – Mujičić Emir 0:3, Čustović Dino – Mujičić Anes 3:0.

 

Mladost – Kreka 4:1

Konjić Edin – Gutić Edin 1:3, Zahirović Kenan – Isabegović Amar 3:0, Šečibović Adin – Fazlić Kerim 3:1, Konjić E./Zahirović K. – Gutić E./Isabegović A. 3:1, Konjić Edin – Isabegović Amar 3:0.

 

Bosna – Banja Luka 2:4

Pašić Vanja – Mujičić Emir 1:3, Ferhatović Mustafa – Puzigača Pavle 1:3, Čutahija Mensur – Mujičić Anes 3:1, Pašić V.-Čutahija M. – Mujičić E./Puzigača P. 3:3, Pašić Vanja – Puzigača Pavle 2:3, Čutahija Mensur – Mujičić Emir 1:3.

 

CM – Kreka 3:4

Bobaš Ivan – Gutić Emir 0:3, Bobaš Marko – Isabegović Amar 0:3, Stjepić Igor – Gutić Emir 3:0, Bobaš I./Stjepić I.-Gutić E./Isabegović A. 3:2, Bobaš Ivan – Isabegović Amar 3:1, Stjepić Igor – Gutić Edin 1:3, Bobaš Marko – Gutić Emir 1:3.

R E Z U L T A T I :

 

T A B L I C A : 

 

 

Mladost – Aladža-A 3:4

Konjić Edin – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Zijadić Benjamin 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Rizvanović A./Muftić A. 0:3,  Konjić Edin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin- Zijadić Benjamin 1:3.

 

CM – Hašim Spahić 4:1

Bobaš Ivan – Čustović Mirnes 3:1, Livančić Hrvoje – Ibrahimspahić Rasim 1:3, Stjepić Igor – Kamenjaš Hamza 3:2, Bobaš I./Stjepić I. – Čustović M./Kamenjaš H. 3:0, Bobaš Ivan – Ibrahimspahić Rasim 3:0.

 

Kreka – Vogošća 2:4

Isabegović Amar – Miličević Srđan 0:3, Fazlić Kerim – Šeta Ikbal 2:3, Gutić Edin – Šeta Abdulkerim 3:0, Isabegović A./Gutić E. – Miličević S./Šeta I. 3:1, Isabegović Amar – Šeta Ikbal 1:3, Gutić Edin – Miličević Srđan 0:3.

 

Lukavac – Bosna 0:4

            Hanić Mirza – Pašić Vanja 0:3, Smajić Nedim – Borić Muhamed 3:0, Hanić        Elvir – Ferhatović Mustafa 1:3, Hanić M./Smajić N. – Ferhatović M./Pašić V. 2:3, Hanić Mirza – Borić Muhamed 3:0, Hanić Elvir – Pašić Vanja 0:3.

 

Banja Luka – Mostar 1:4

            Mujičić Anes – Pongrac Davorin 0:3, Grabljić Aljoša – Matković Luka 0:3, Mujičić         Emir – Vučijak Marko 3:0, Mujičić E./Mujičić A. – Matković L./Šehić A. 0:3, Mujičić     Anes – Matković Luka 0:3.

            Mladost – Hašim Spahić 4:0

            Konjić Edin – Čustović Mirnes 3:1, Zahirović Kenan – Kamenjaš Hamza 3:0,       Dizdarević Mirza – Ibrahimspahić Rasim 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Čustović -        M./Kamenjaš H. 3:0.

 

CM – Aladža-A 0:4

Bobaš Ivan – Rizvanović Admir 1:3, Bobaš Marko – Muftić Amer 0:3, Stjepić Igor – Zijadić Benjamin 2:3, Bobaš I./Bobaš M. – Rizvanović A./Zijadić B. 0:3.

 

Kreka – Bosna 4:1

Gutić Edin – Borić Muhamed 3:0, Gutić Emir – Ferhatović Mustafa 3:2, Isabegović Arman – Pašić Vanja 3:1, Gutić E./Isabegović A. – Pašić V./Ferhatović M. 1:3, Gutić Edin – Ferhatović Mustafa 3:0.

 

Lukavac – Vogošća 1:4

Hanić Azur – Šeta Ikbal 0:3, Bakalović Admir – Miličević Srđan 0:3, Smajić Nedim – Šeta Ikbal 3:0, Hanić A./Bakalović A. – Šeta I./Miličević S 0:3, Hanić Azur – Miličević Srđan 0:3.

 

Banja Luka – Željezničar 4:1

Mujičić Emir – Marković damjan 3:1, Mujičić Anes – Divović Almie 0:3, Puzigača Pavle – Bušatlić Irhad 3:0, Mujičić E./Puzigača P. – Divović A./Bušatlić I. 3:0, Mujičić Emir – Divović Almir 3:0.


 

31.10.2020.

5.kolo

Tuzla: Kreka - Aladža-A    odloženo
Lukavac: Lukavac - Hašim Spahić    odloženo
Banja Luka: Banja Luka - Mladost    0:4
Mostar: Mostar - Vogošća    4:0                                              
Sarajevo: Željezničar - Bosna    4:1                                                       
     

Tuzla:

Kreka – Hašim Spahić

 6. kolo 

   odloženo

Lukavac: Lukavac – Aladža-a    odloženo
Banja Luka: Banja Luka - CM    4:3
Mostar: Mostar - Bosna    4:0
Sarajevo: Željezničar - Vogošća    odloženo

Banja Luka - Mladost 0:4

Mujičić Anes – Zahirović Kenan 0:3, Mujičić Emir – Šečibović Adin 2:3, Puzigača Pavle – Dizdarević Mirza 0:3, Mujičić E./Puzigača P. – Konjić E./Dizdarević M. 2:3.

Mostar – Vogošća 4:0

Matković Luka – Čustović Mirnes 3:1, Šehić Adnan – Alićić Armin 3:0, Vučijak Marko – Šeta Ikbal 3:1, Vučijak M./Matković L. – Aličić A./Čustović D. 3:1.

Željezničar – Bosna 4:1

Divović Almir – Pašić Vanja 3:0, Bušatlić Irhad – Čutahija Mensur 2:3, Marković Damjan – Ferhatović Mustafa 3:0, Divović A./Marković D. – Pašić V./Čutahija M. 3:1, Divović Almir – Čutahija Mensur 3:2.

Banja Luka – CM 4:3

Mujičić Anes – Bobaš Marko 3:0, Mujičić Emir – Bobaš Ivan 1:3, Puzigača Pavle – Stjepić Igor 3:2, Mujičić E./Puzigača P. – Bobaš I./Stjepić I. 1:3, Mujičić Anes – Bobaš Ivan 0:3, Puzigača Pavle – Livančić Hrvoje 3:0, Mujičić Emir – Stjepić Igor 3:0

Mostar – Bosna 4:0

Matković Luka – Pašić Vanja 3:0, Šehić Adnan – Ferhatović Mustafa 3:0, Vučijak M./Matković L. – Borić M./Ferhatović M. 3:0.

 

                  

TABELA NAKON ODIGRANIH 6. KOLA

KLUBOVI                                     pobjeda           poraza               mečeva         bodova

 
    1. Mostar - Mostar                                  3                      0                      12:1                 6
    2. Mladost - Zenica                                 3                      1                      15:5                 6
    3. Vogošća - Vogošća                              3                      0                      12:6                 6
    4. Banja Luka – Banja Luka                     3                      3                      16:18               6
    5. Aladža-A – Sarajevo                           2                      0                       8:3                  4
    6. Kreka - Tuzla                                     2                      2                      11:12               4
    7. Željezničar - Sarajevo                        1                      1                       5:5                   2
    8. CM - Vitez                                         1                      3                      10:13               2
    9. Bosna - Sarajevo                               1                      4                      8:17                 2
    10. Lukavac - Lukavac                             0                      2                      1:8                   0
    11. Hašim Spahić – Ilijaš                          0                      2                      1:8                   0

            Izvještaj podnosi

            Komesar lige

            Sead Pašić

 

 

24. i 25.10.202.

3.kolo

Sarajevo: Aladža-A - Mostar    odloženo
Ilijaš: Hašim Spahić – Željezničar    odloženo
Vogošća: Vogošća – Banja Luka    4:3
Zenica: Mladost - Kreka    4:1                                              
Vitez: CM - Lukavac    odloženo                                                       
     

Sarajevo:

Aladža-A - Željezničar

 4.kolo 

    odloženo

Ilijaš: Hašim Spahić - Mostar    odloženo
Sarajevo: Bosna – Banja Luka    2:1
Vitez: CM - Kreka    3:4
Zenica: Mladost – Lukavac    odloženo

Vogošća – Banja Luka 4:3

Aličić Armin – Mujičić Emir 3:2, Čustović Dino – Puzigača Pavle 1:3. Šeta Ikbal – Mujičić Anes 3:0, Aličić A./Šeta I. – Mujičić E./Puzigača P. 2:3, Aličić Armin – Puzigača P. 3:0, Šeta Ikbal – Mujičić Emir 0:3, Čustović Dino – Mujičić Anes 3:0.

Mladost – Kreka 4:1

Konjić Edin – Gutić Edin 1:3, Zahirović Kenan – Isabegović Amar 3:0, Šečibović Adin – Fazlić Kerim 3:1, Konjić E./Zahirović K. – Gutić E./Isabegović A. 3:1, Konjić Edin – Isabegović Amar 3:0.

Bosna – Banja Luka 2:4

Pašić Vanja – Mujičić Emir 1:3, Ferhatović Mustafa – Puzigača Pavle 1:3, Čutahija Mensur – Mujičić Anes 3:1, Pašić V.-Čutahija M. – Mujičić E./Puzigača P. 3:3, Pašić Vanja – Puzigača Pavle 2:3, Čutahija Mensur – Mujičić Emir 1:3.

CM – Kreka 3:4

Bobaš Ivan – Gutić Emir 0:3, Bobaš Marko – Isabegović Amar 0:3, Stjepić Igor – Gutić Emir 3:0, Bobaš I./Stjepić I.-Gutić E./Isabegović A. 3:2, Bobaš Ivan – Isabegović Amar 3:1, Stjepić Igor – Gutić Edin 1:3, Bobaš Marko – Gutić Emir 1:3.

                  

TABELA NAKON ODIGRANA 4. KOLA

KLUBOVI                                     pobjeda           poraza              mečeva         bodova

 
    1. Vogošća – Vogošća                            3                      0                      12:6                 6
    2. Aladža-A – Sarajevo                          2                      0                      8:3                   4
    3. Mladost – Zenica                               2                      1                      11:5                 4
    4. Banja Luka – Banja Luka                    2                      2                      12:11               4
    5. Kreka – Tuzla                                    2                      2                      11:12               4
    6. Mostar – Mostar                                 1                      0                      4:1                   2
    7. CM – Vitez                                         1                      2                      7:9                   2
    8. Bosna – Sarajevo                               1                      2                      7:9                   2
    9. Zeljezničar – Sarajev                          0                      1                      1:4                   0
    10. Lukavac - Lukavac                              0                      2                      1:8                   0
    11. Hašim Spahić – Ilijaš                           0                      2                      1:8                   0

            Izvještaj podnosi

            Komesar lige

            Sead Pašić



 

10. i 11.10.202.

  1. kolo
Zenica: Mladost-Aladža-A    3:4
Vitez: CM – Hašim Spahić    4:1
Tuzla: Kreka - Vogošća    2:4
Lukavac: Lukavac - Bosna    0:4
Banja Luka Banja Luka – Mostar    1:4                                                                

     2. kolo

Zenica: Mladost-Hašim Spahić    4:0
Vitez: CM – Aladža-A    0:4
Tuzla: Kreka - Bosna    4:1
Lukavac: Lukavac - Vogošća    1:4
Banja Luka Banja Luka –Željezničar    4:1                                                                

Mladost – Aladža-A 3:4

Konjić Edin – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Zijadić Benjamin 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Rizvanović A./Muftić A. 0:3,  Konjić Edin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin- Zijadić Benjamin 1:3.

CM – Hašim Spahić 4:1

Bobaš Ivan – Čustović Mirnes 3:1, Livančić Hrvoje – Ibrahimspahić Rasim 1:3, Stjepić Igor – Kamenjaš Hamza 3:2, Bobaš I./Stjepić I. – Čustović M./Kamenjaš H. 3:0, Bobaš Ivan – Ibrahimspahić Rasim 3:0.

Kreka – Vogošća 2:4

Isabegović Amar – Miličević Srđan 0:3, Fazlić Kerim – Šeta Ikbal 2:3, Gutić Edin – Šeta Abdulkerim 3:0, Isabegović A./Gutić E. – Miličević S./Šeta I. 3:1, Isabegović Amar – Šeta Ikbal 1:3, Gutić Edin – Miličević Srđan 0:3.

Lukavac – Bosna 0:4

            Hanić Mirza – Pašić Vanja 0:3, Smajić Nedim – Borić Muhamed 3:0, Hanić Elvir –        Ferhatović Mustafa 1:3, Hanić M./Smajić N. – Ferhatović M./Pašić V. 2:3, Hanić Mirza         – Borić Muhamed 3:0, Hanić Elvir – Pašić Vanja 0:3.

            Banja Luka – Mostar 1:4

            Mujičić Anes – Pongrac Davorin 0:3, Grabljić Aljoša – Matković Luka 0:3, Mujičić         Emir – Vučijak Marko 3:0, Mujičić E./Mujičić A. – Matković L./Šehić A. 0:3, Mujičić     Anes – Matković Luka 0:3.

            Mladost – Hašim Spahić 4:0

            Konjić Edin – Čustović Mirnes 3:1, Zahirović Kenan – Kamenjaš Hamza 3:0,       Dizdarević Mirza – Ibrahimspahić Rasim 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Čustović -        M./Kamenjaš H. 3:0.

CM – Aladža-A 0:4

Bobaš Ivan – Rizvanović Admir 1:3, Bobaš Marko – Muftić Amer 0:3, Stjepić Igor – Zijadić Benjamin 2:3, Bobaš I./Bobaš M. – Rizvanović A./Zijadić B. 0:3.

Kreka – Bosna 4:1

Gutić Edin – Borić Muhamed 3:0, Gutić Emir – Ferhatović Mustafa 3:2, Isabegović Arman – Pašić Vanja 3:1, Gutić E./Isabegović A. – Pašić V./Ferhatović M. 1:3, Gutić Edin – Ferhatović Mustafa 3:0.

Lukavac – Vogošća 1:4

Hanić Azur – Šeta Ikbal 0:3, Bakalović Admir – Miličević Srđan 0:3, Smajić Nedim – Šeta Ikbal 3:0, Hanić A./Bakalović A. – Šeta I./Miličević S 0:3, Hanić Azur – Miličević Srđan 0:3.

Banja Luka – Željezničar 4:1

Mujičić Emir – Marković damjan 3:1, Mujičić Anes – Divović Almie 0:3, Puzigača Pavle – Bušatlić Irhad 3:0, Mujičić E./Puzigača P. – Divović A./Bušatlić I. 3:0, Mujičić Emir – Divović Almir 3:0.

 

TABELA NAKON ODIGRANA 2. KOLA

TABELA pobjede porazi mečevi bodovi
1 Aladža-A Sarajevo 2 0 8:3 4
2 Vogošća - Vogošća 2 0 8:3 4
3 Mostar - Mostar 1 0 4:1 2
4 Mladost - Zenica 1 1 7:4 2
5 Kreka - Tuzla 1 1 6:5 2
6 Bosna - Sarajevo 1 1 5:4 2
7 Banja Luka – Banja Luka 1 1 5:5 2
8 CM - Vitez 1 1 4:5 2
9 Lukavac - Lukavac 0 2 1:8 0
10 Hašim Spahić - Ilijaš 0 2 1:8 0

            Izvještaj podnosi

            Komesar lige

            Sead Pašić

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

  1.

STK „Mostar“-Mostar

18

17:1

71:16

34

  2.

STK „Mladost“-Zenica

18

15:3

69:21

30

  3.

STK „Aladža-A“- Sarajevo

18

14:4

61:39

28

  4.

STK „Banja Luka“-B. Luka

18

13:5

59:43

26

  5.

STK „Željezničar“-Sarajevo

18

10:8

54:47

20

  6.

STK „Kreka“- Kreka

18

6:12

42:56

12

  7.

STK „Bosna“ - Sarajevo

18

  5:13

39:49

10

  8.

STK „CM“ - Vitez

18

  5:13

35:57

10

9.

STK „Hašim Spahić“-Ilijaš

18

  5:13

35:62

10

10.

STK „Lukavac“-Lukavac

18

0:18

11:65

0

 

REZULTATI:

Sarajevo

STK Aladža-A

STK Banja Luka

4:3

Ilijaš

STK Hašim Spahić

STK Banja Luka

2:4

Tuzla

STK Kreka

STK Mostar

0:4

Tuzla

STK Kreka

STK Željezničar

3:4

Tuzla

STK Lukavac

STK Mostar

0:4

Tuzla

STK Lukavac

STK Željezničar

1:4

Zenica

STK Mladost

STK Bosna

2:4

Vitez

STK CM

STK Bosna

2:4

 

 

e-zapisnici: (.zip)

TABELA:

KLUB

OM

MR

PR

BOD

  1.

STK „Mostar“-Mostar

16

15:1

63:16

30

  2.

STK „Mladost“-Zenica

17

14:3

65:19

28

  3.

STK „Aladža-A“- Sarajevo

17

13:4

57:36

26

  4.

STK „Banja Luka“-B. Luka

16

12:4

52:37

24

  5.

STK „Željezničar“-Sarajevo

16

8:8

46:43

16

  6.

STK „Kreka“- Kreka

16

6:10

39:48

12

  7.

STK „CM“ -Vitez

17

  5:12

33:53

10

 8.

STK „HašimSpahić“-Ilijaš

17

  5:12

33:58

10

  9.

STK „Bosna“ -Sarajevo

16

4:12

33:43

8

10.

STK „Lukavac“-Lukavac

16

0:16

11:65

0

 

REZULTATI:

Sarajevo

STK Željezničar

STK Mladost

1:4

Sarajevo

STK Bosna

STK HašimSpahić

3:4

Mostar

STK Mostar

STK CM

4:0

Mostar

STK Mostar

STK Mladost

4:3

Banja Luka

STK Banja Luka

STK Kreka

4:2

Banja Luka

STK Banja Luka

STK Lukavac

4:0

Sarajevo

STK Bosna

STK Aladža-A

2:4

Sarajevo

STK Željezničar

STK CM

1:4

 

e-zapisnici: (.zip)

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 14 13:1 55:13 26
  2. STK „Mladost“-Zenica 15 13:2 58:19 26
  3. STK „Aladža-A“- Sarajevo 16 12:4 53:34 22
  4. STK „Banja Luka“-B. Luka 14 10:4 44:35 20
  5. STK „Željezničar“-Sarajevo 14 8:6 44:35 16
  6. STK „Kreka“- Kreka 15 6:9 37:44 12
  7. STK „CM“ - Vitez 15 4:11 29:48 8
  8. STK „Bosna“ - Sarajevo 14 4:10 28:35 8
9. STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 16 4:12 29:55 8
10. STK „Lukavac“-Lukavac 15 0:15 11:61 0

 

 

REZULTATI:

Sarajevo STK Željezničar STK Mostar 3:4
Sarajevo STK HašimSpahić STK Aladža 1:4
Tuzla STK Lukavac STK Kreka 1:4
Vitez STK CM STK Mladost 0:4

 

Zapisnici:

e-zapisnici (.zip)


 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 13 12:1 51:10 24
  2. STK „Mladost“-Zenica 14 12:2 54:19 24
  3. STK „Aladža-A “- Sarajevo 15 11:4 49:33 22
  4. STK „Banja Luka“-B. Luka 14 10:4 44:35 20
  5. STK „Željezničar“-Sarajevo 13 8:5 41:31 16
  6. STK „Kreka“- Kreka 14 5:9 33:43 10
  7. STK „CM“ - Vitez 14 4:10 29:44 8
  8. STK „Bosna“ - Sarajevo 14 4:10 28:35 8
  9. STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 15 4:11 28:51 8
 10. STK „Lukavac“-Lukavac 14 0:14 10:57 0

 

Sarajevo STK Aladža-A STK Kreka 4:2
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Lukavac 4:0
Sarajevo STK Bosna STK Željezničar 2:4
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Kreka 3:4
Sarajevo STK Aladža-A STK Lukavac 4:1

Zaostali meč 13 kola Željezničar Banja Luka 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 13 12:1 51:10 24
  2. STK „Mladost“-Zenica 14 12:2 54:19 24
  3. STK „Banja Luka“-B.Luka 13 9:4 40:33 18
  4. STK „Aladža-A“-Sarajevo 13 9:4 41:30 18
  5. STK „Željezničar“-Sarajevo 11 7:4 35:25 14
  6. STK „Kreka“- Kreka 12 4:8 27:36 8
  7. STK „CM“ - Vitez 14 4:10 29:44 8
  8. STK „Bosna“ - Sarajevo 13 4:9 26:31 8
  9. STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 13 3:10 21:47 6
 10. STK „Lukavac“-Lukavac 12 0:12 9:49 0

Napomena: ODLUKA UO STS BIH, 02-05/21 od 29.04.2021.


e-zapisnici: (.rar)


 

 

REZULTATI

Zenica STK Mladost STK Banja Luka 4:2
Vitez STK CM STK Banja Luka 3:4
Mostar STK Bosna STK Mostar 0:4
Sarajevo STK Aladža-A STK Kreka odgođeno
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Lukavac odgođeno
Vogošća STK Vogošća STK Mostar odgođeno
Sarajevo STK Bosna STK Željezničar odgođeno
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Kreka odgođeno
Sarajevo STK Aladža-A STK Lukavac odgođeno
Vogošća STK Vogošća STK Željezničar odgođeno

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 14 13:1 55:10 26
  2. STK „Mladost“-Zenica 15 13:2 58:20 26
  3. STK „Vogošća“-Vogošća 13 10:3 44:28 20
  4. STK „Aladža-A“-Sarajevo 14 9:5 42:34 18
  5. STK „Banja Luka“-B.Luka 15 9:6 43:41 18
  6. STK „Željezničar“-Sarajevo 12 8:4 39:27 16
  7. STK „Kreka“ - Tuzla 14 4:10 32:44 8
  8. STK „CM“ - Vitez 15 4:11 31:48 8
  9. STK „Bosna“ - Sarajevo 14 4:10 28:35 8
10 STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 14 3:11 22:51 6
11 STK „Lukavac“-Lukavac 14 0:14 10:57 0

 e-zapisnici:

e-zapisnici (.rar)


 

REZULTATI

Sarajevo STK Željezničar STK Hašim Spahić 4:1
Banja Luka STK Banja Luka STK Vogošća 0:4
Tuzla STK Kreka STK Mladost 1:4
Tuzla STK Lukavac STK CM 1:4
Sarajevo STK Željezničar STK Aladža-A 4:2
Mostar STK Mostar STK Hašim Spahić 4:0
Mostar STK Mostar STK Aladža-A 4:0
Banja Luka STK Banja Luka STK Bosna 4:1
Tuzla STK Lukavac STK Mladost 0:4
Tuzla STK Kreka STK CM 4:0

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1. STK „Mostar“-Mostar 13 12:1 51:10 24
  2. STK „Mladost“-Zenica 14 12:2 54:18 24
  3. STK „Vogošća“-Vogošća 13 10:3 44:28 20
  4. STK „Aladža-A“-Sarajevo 14 9:5 42:34 18
  5. STK „Banja Luka“-B.Luka 13 8:5 37:34 16
  6. STK „Željezničar“-Sarajevo 12 8:4 39:27 16
  7. STK „Kreka“ - Tuzla 14 4:10 32:44 8
  8. STK „CM“ - Vitez 14 4:10 28:44 8
  9. STK „Bosna“ - Sarajevo 13 4:9 28:31 8
10 STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 14 3:11 22:51 6
11 STK „Lukavac“-Lukavac 14 0:14 10:57 0

E-zapisnici:

e-zapisnici (.rar arhiva)


 

REZULTATI

Sarajevo

STK Aladža-A

STK Mladost

2:4

Ilijaš STK Hašim Spahić STK CM 4:2
Mostar STK Mostar STK Banja Luka 4:1
Sarajevo STK Aladža-A STK CM 4:1
Ilijaš STK Hašim Spahić STK Mladost 1:4
Vogošća STK Vogošća STK Kreka 4:3
Sarajevo STK Bosna STK Lukavac 4:2
Vogošća STK Vogošća STK Lukavac 4:0
Sarajevo STK Bosna STK Kreka 4:1

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
 1. STK „Mostar“-Nostar 11 10:1 43:10 22
 2. STK „Mladost“-Zenica 12 10:2 46:17 20
 3. STK „Aladža-A“-Sarajevo 12   9:3 40:26 18
 4. STK „Vogošća“-Vogošća 12  9:3 40:28 18
 5. STK „Banja Luka“-B.Luka 11 7:4 33:29 14
 6. STK „Željezničar“-Sarajevo 10 6:4 31:24 12
 7. STK „Bosna“ - Sarajevo 12 4:8 27:37   8
 8. STK „Kreka“ - Tuzla 12 3:9 27:40   6
 9. STK „CM“ - Vitez 12 3:9 24:39   6
10 STK „Hašim Spahić“-Ilijaš 12 3:9 21:43   6
11 STK „Lukavac“-Lukavac 12 0:12   9:49   0

e-zapisnici:

e-zapisnici- .rar arhiva


 

REZULTATI:

Vogošća STK VOGOŠĆA STK BOSNA 4:2
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK VOGOŠĆA 1:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 10 9:1 39:9 18
  2 STK ALADŽA-A  SARAJEVO 10 8:2 34:21 16
  3 STK MLADOST  ZENICA 10 8:2 38:14 16
  4 STK VOGOŠĆA VOGOŠĆA 10 7:3 31:24 14
  5 STK BANJA LUKA BANJA LUKA 10 7:3 32:25 14
6 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 10 6:4 31:24 12
  7 STK KREKA TUZLA 10 3:7 23:32 6
  8 STK CM VITEZ 10 3:7 21:31 6
  9 STK BOSNA SARAJEVO 10 2:8 19:34 4
10 STK HAŠIM SPAHIĆ  ILIJAŠ 10 2:8 16:37 4
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 10 0:10 7:40 0

 

E – ZAPISNICI:
Vogošća-Bosna
Hašim Spahić-Vogošća


 

REZULTATI:

Sarajevo STK ALADŽA-A STK MOSTAR 4:3
Zenica STK MLADOST STK VOGOŠĆA 4:1
Sarajevo STK ALADŽA-A STK HAŠIM SPAHIĆ 4:0
Vitez STK CM STK VOGOŠĆA 2:4
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK MOSTAR 1:4
Sarajevo STK ALADŽA-A STK BOSNA 4:3
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK VOGOŠĆA 4:2
Sarajevo STK ALADŽA-A STK VOGOŠĆA 1:4
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK BOSNA 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 10 9:1 39:9 18
  2 STK ALADŽA-A  SARAJEVO 10 8:2 34:21 16
  3 STK MLADOST  ZENICA 10 8:2 38:14 16
  4 STK BANJA LUKA BANJA LUKA   10 7:3 32:25 14
  5 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 10 6:4 31:24 12
6 STK VOGOŠĆA VOGOŠĆA 8 5:3 23:21 10
  7 STK KREKA TUZLA 10 3:7 23:32 6
  8 STK CM VITEZ 10 3:7 21:31 6
  9 STK HAŠIM SPAHIĆ  ILIJAŠ 9 2:7 15:33 4
10 STK BOSNA  SARAJEVO 9 2:7 17:30 4
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 10 0:10 7:40 0

 

E – ZAPISNICI


Aladža-a-Mostar
Mladost-Vogošća
Aladža-a-Hašim Spahić
CM-Vogošća
Hašim Spahić-Mostar
Aladža-a-Bosna
Željezničar-Vogošća
Aladža-a-Vogošća
Hašim Spahić-Mostar


 

REZULTATI:

Sarajevo STK ALADŽA-A STK ŽELJEZNIČAR 4:3
Zenica STK MLADOST STK LUKAVAC 4:0
Tuzla STK KREKA STK HAŠIM SPAHIĆ 3:4
Vitez STK CM STK LUKAVAC 4:1
Tuzla STK KREKA STK ALADŽA-A 0:4
Tuzla STK LUKAVAC STK ALADŽA-A 1:4
Tuzla STK LUKAVAC STK HAŠIM SPAHIĆ 2:4
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK ŽELJEZNIČAR 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 8 8:0 32:4 16
  2 STK MLADOST ZENICA 9 7:2 34:13 14
  3 STK BANJA LUKA BANJA LUKA   10 7:3 32:25 14
  4 STK ALADŽA-A  SARAJEVO 6 5:1 21:11 10
  5 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 9 5:4 27:22 10
6 STK VOGOŠĆA VOGOŠĆA 4 3:1 12:10 6
  7 STK KREKA TUZLA 10 3:7 23:32 6
  8 STK CM VITEZ 9 3:6 19:27 6
  9 STK HAŠIM SPAHIĆ  ILIJAŠ 6 2:4 12:21 4
10 STK BOSNA  SARAJEVO 7 1:6 10:24 2
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 10 0:10 7:40 0

 

E – ZAPISNICI:


Aladža-a-Željezničar
Mladost-Lukavac
Kreka-Hašim Spahić
CM-Lukavac
Kreka-Aladža
Lukavac-Aladža
Lukavac-Hašim Spahić
Hašim Spahić-Željezničar


 

REZULTATI:

Banja Luka STK BANJA LUKA STK ALADŽA-A 4:1
Mostar STK MOSTAR STK KREKA 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK LUKAVAC 4:0
Zenica STK MLADOST STK VOGOŠĆA OD
Sarajevo STK BOSNA STK CM 1:4
Banja Luka STK BANJA LUKA STK HAŠIM SPAHIĆ 4:1
Mostar STK MOSTAR STK LUKAVAC 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK KREKA 4:2
Vitez STK CM STK VOGOŠĆA OD
Sarajevo STK BOSNA STK MLADOST 1:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
  1 STK MOSTAR  MOSTAR 8 8:0 32:4 16
  2 STK BANJA LUKA   10 7:3 32:25 14
  3 STK MLADOST 8 6:2 30:13 12
  4 STK ŽELJEZNIČAR  SARAJEVO 7 4:3 20:16 8
  5 STK VOGOŠĆA 4 3:1 12:10 6
6 STK KREKA 8 3:5 20:24 6
  7 STK ALADŽA-A 3 2:1 9:7 4
  8 STK CM VITEZ 8 2:6 15:26 4
  9 STK BOSNA 7 1:6 10:24 2
10 STK HAŠIM SPAHIĆ 3 0:3 2:12 0
11 STK LUKAVAC  LUKAVAC 6 0:6 3:24 0

 

E – ZAPISNICI


Banja Luka-Aladža
Mostar-Kreka
Željezničar-Lukavac
Bosna-CM
Banja Luka-Hašim Spahić
Mostar-Lukavac
Željezničar-Kreka
Bosna-Mladost


 

REZULTATI:

Sarajevo STK ALADŽA-A STK VOGOŠĆA OD
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK BOSNA OD
Zenica STK MLADOST STK MOSTAR 3:4
Vitez STK CM STK ŽELJEZNIČAR 1:4
Tuzla STK KREKA STK BANJA LUKA 3:4
Sarajevo STK ALADŽA-A STK BOSNA OD
Ilijaš STK HAŠIM SPAHIĆ STK VOGOŠĆA OD
Zenica STK MLADOST STK ŽELJEZNIČAR 4:3
Vitez STK CM STK MOSTAR 0:4
Tuzla STK LUKAVAC STK BANJA LUKA 2:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
1 STK MOSTAR   MOSTAR 6 6:0 24:4 12
2 STK MLADOST   ZENICA   7 5:2 26:12 10
3 STK BANJA LUKA 8 5:3 24:23 10
4 STK VOGOŠĆA 4 3:1 12:10 6
5 STK KREKA   TUZLA 6 3:3 18:16 6
6 STK ALADŽA-A 2 2:0 8:3 4
7 STK ŽELJEZNIČAR   SARAJEVO 5 2:3 12:14 4
8 STK BOSNA   SARAJEVO 5 1:4 8:16 2
9 STK CM VITEZ 7 1:6 11:25 2
10 STK LUKAVAC   LUKAVAC 4 0:4 3:16 0
11 STK HAŠIM SPAHIĆ   ILIJAŠ 2 0:2 1:8 0

 

E – ZAPISNICI:

 

Mladost-Mostar
CM- Mostar
Kreka-Banja Luka
Mladost-Željezničar
CM-Željezničar
Lukavac-Banja Luka


 

PREMIJER LIGA MUŠKI MEĐUKOLO 14.11. 2020.

REZULTATI:

Zenica STK MLADOST STK CM 4:0
Tuzla STK KREKA STK LUKAVAC 4:0
Mostar STK MOSTAR STK ŽELJEZNIČAR 4:0
Vogošća STK VOGOŠĆA STK BOSNA OD
Sarajevo STK ALADŽA-A STK HAŠIM SPAHIĆ OD

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
1 STK MOSTAR   MOSTAR 4 4:0 16:1 8
2 STK MLADOST   ZENICA   5 4:1 19:5 8
3 STK VOGOŠĆA   SARAJEVO 4 3:1 12:10 6
4 STK KREKA   TUZLA 5 3:2 15:12 6
5 STK BANJA LUKA 6 3:3 16:18 6
6 STK ALADŽA-A 2 2:0 8:3 4
7 STK ŽELJEZNIČAR   SARAJEVO 3 1:2 5:9 2
8 STK CM VITEZ 5 1:4 10:17 2
9 STK BOSNA   SARAJEVO 5 1:4 8:16 2
10 STK LUKAVAC   LUKAVAC 3 0:3 1:12 0
11 STK HAŠIM SPAHIĆ   ILIJAŠ 2 0:2 1:8 0

 

ZAPISNICI MEČEVA:


Mladost-CM
Kreka-Lukavac
Mostar-Željezničar


 

REZULTATI:

Mostar STK MOSTAR STK VOGOŠĆA 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK BOSNA 4:1
Tuzla STK KREKA STK ALADŽA-A ODG
Tuzla STK LUKAVAC STK HAŠIM SPAHIĆ ODG
Tuzla STK KREKA STK HAŠIM SPAHIĆ ODG
Tuzla STK LUKAVAC STK ALADŽA-A ODG
Banja Luka STK BANJA LUKA STK CM 4:3
Mostar STK MOSTAR STK BOSNA 4:0
Sarajevo STK ŽELJEZNIČAR STK VOGOŠĆA ODG
Banja Luka STK BANJA LUKA STK MLADOST 0:4

 

TABELA:

KLUB OM MR PR BOD
1 STK MOSTAR   MOSTAR 3 3:0 12:1 6
2 STK MLADOST   ZENICA   4 3:1 15:5 6
3 STK VOGOŠĆA   SARAJEVO 4 3:1 12:10 6
4 STK BANJA LUKA   BANJA LUKA 6 3:3 16:18 6
5 STK ALADŽA-A   SARAJEVO 2 2:0 8:3 4
6 STK KREKA   TUZLA 4 2:2 11:12 4
7 STK ŽELJEZNIČAR   SARAJEVO 2 1:1 5:5 2
8 STK CM VITEZ 4 1:3 10:13 2
9 STK BOSNA   SARAJEVO 5 1:4 8:16 2
10 STK LUKAVAC   LUKAVAC 2 0:2 1:8 0
11 STK HAŠIM SPAHIĆ   ILIJAŠ 2 0:2 1:8 0

 

ZAPISNICI MEČEVA:

 

Banja Luka - Mladost 0:4

Mujičić Anes – Zahirović Kenan 0:3, Mujičić Emir – Šečibović Adin 2:3, Puzigača Pavle – Dizdarević Mirza 0:3, Mujičić E./Puzigača P. – Konjić E./Dizdarević M. 2:3.

 

Mostar – Vogošća 4:0

Matković Luka – Čustović Mirnes 3:1, Šehić Adnan – Alićić Armin 3:0, Vučijak Marko – Šeta Ikbal 3:1, Vučijak M./Matković L. – Aličić A./Čustović D. 3:1.

 

Željezničar – Bosna 4:1

Divović Almir – Pašić Vanja 3:0, Bušatlić Irhad – Čutahija Mensur 2:3, Marković Damjan – Ferhatović Mustafa 3:0, Divović A./Marković D. – Pašić V./Čutahija M. 3:1, Divović Almir – Čutahija Mensur 3:2.

 

Banja Luka – CM 4:3

Mujičić Anes – Bobaš Marko 3:0, Mujičić Emir – Bobaš Ivan 1:3, Puzigača Pavle – Stjepić Igor 3:2, Mujičić E./Puzigača P. – Bobaš I./Stjepić I. 1:3, Mujičić Anes – Bobaš Ivan 0:3, Puzigača Pavle – Livančić Hrvoje 3:0, Mujičić Emir – Stjepić Igor 3:0

 

Mostar – Bosna 4:0

Matković Luka – Pašić Vanja 3:0, Šehić Adnan – Ferhatović Mustafa 3:0, Vučijak M./Matković L. – Borić M./Ferhatović M. 3:0.

 

REZULTATI:

 

TABELA:

 

ZAPISNICI MECEVA:

Vogošća – Banja Luka 4:3

Aličić Armin – Mujičić Emir 3:2, Čustović Dino – Puzigača Pavle 1:3. Šeta Ikbal – Mujičić Anes 3:0, Aličić A./Šeta I. – Mujičić E./Puzigača P. 2:3, Aličić Armin – Puzigača P. 3:0, Šeta Ikbal – Mujičić Emir 0:3, Čustović Dino – Mujičić Anes 3:0.

 

Mladost – Kreka 4:1

Konjić Edin – Gutić Edin 1:3, Zahirović Kenan – Isabegović Amar 3:0, Šečibović Adin – Fazlić Kerim 3:1, Konjić E./Zahirović K. – Gutić E./Isabegović A. 3:1, Konjić Edin – Isabegović Amar 3:0.

 

Bosna – Banja Luka 2:4

Pašić Vanja – Mujičić Emir 1:3, Ferhatović Mustafa – Puzigača Pavle 1:3, Čutahija Mensur – Mujičić Anes 3:1, Pašić V.-Čutahija M. – Mujičić E./Puzigača P. 3:3, Pašić Vanja – Puzigača Pavle 2:3, Čutahija Mensur – Mujičić Emir 1:3.

 

CM – Kreka 3:4

Bobaš Ivan – Gutić Emir 0:3, Bobaš Marko – Isabegović Amar 0:3, Stjepić Igor – Gutić Emir 3:0, Bobaš I./Stjepić I.-Gutić E./Isabegović A. 3:2, Bobaš Ivan – Isabegović Amar 3:1, Stjepić Igor – Gutić Edin 1:3, Bobaš Marko – Gutić Emir 1:3.

R E Z U L T A T I :

 

T A B L I C A : 

 

 

Mladost – Aladža-A 3:4

Konjić Edin – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Zijadić Benjamin 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Rizvanović A./Muftić A. 0:3,  Konjić Edin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin- Zijadić Benjamin 1:3.

 

CM – Hašim Spahić 4:1

Bobaš Ivan – Čustović Mirnes 3:1, Livančić Hrvoje – Ibrahimspahić Rasim 1:3, Stjepić Igor – Kamenjaš Hamza 3:2, Bobaš I./Stjepić I. – Čustović M./Kamenjaš H. 3:0, Bobaš Ivan – Ibrahimspahić Rasim 3:0.

 

Kreka – Vogošća 2:4

Isabegović Amar – Miličević Srđan 0:3, Fazlić Kerim – Šeta Ikbal 2:3, Gutić Edin – Šeta Abdulkerim 3:0, Isabegović A./Gutić E. – Miličević S./Šeta I. 3:1, Isabegović Amar – Šeta Ikbal 1:3, Gutić Edin – Miličević Srđan 0:3.

 

Lukavac – Bosna 0:4

            Hanić Mirza – Pašić Vanja 0:3, Smajić Nedim – Borić Muhamed 3:0, Hanić        Elvir – Ferhatović Mustafa 1:3, Hanić M./Smajić N. – Ferhatović M./Pašić V. 2:3, Hanić Mirza – Borić Muhamed 3:0, Hanić Elvir – Pašić Vanja 0:3.

 

Banja Luka – Mostar 1:4

            Mujičić Anes – Pongrac Davorin 0:3, Grabljić Aljoša – Matković Luka 0:3, Mujičić         Emir – Vučijak Marko 3:0, Mujičić E./Mujičić A. – Matković L./Šehić A. 0:3, Mujičić     Anes – Matković Luka 0:3.

            Mladost – Hašim Spahić 4:0

            Konjić Edin – Čustović Mirnes 3:1, Zahirović Kenan – Kamenjaš Hamza 3:0,       Dizdarević Mirza – Ibrahimspahić Rasim 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Čustović -        M./Kamenjaš H. 3:0.

 

CM – Aladža-A 0:4

Bobaš Ivan – Rizvanović Admir 1:3, Bobaš Marko – Muftić Amer 0:3, Stjepić Igor – Zijadić Benjamin 2:3, Bobaš I./Bobaš M. – Rizvanović A./Zijadić B. 0:3.

 

Kreka – Bosna 4:1

Gutić Edin – Borić Muhamed 3:0, Gutić Emir – Ferhatović Mustafa 3:2, Isabegović Arman – Pašić Vanja 3:1, Gutić E./Isabegović A. – Pašić V./Ferhatović M. 1:3, Gutić Edin – Ferhatović Mustafa 3:0.

 

Lukavac – Vogošća 1:4

Hanić Azur – Šeta Ikbal 0:3, Bakalović Admir – Miličević Srđan 0:3, Smajić Nedim – Šeta Ikbal 3:0, Hanić A./Bakalović A. – Šeta I./Miličević S 0:3, Hanić Azur – Miličević Srđan 0:3.

 

Banja Luka – Željezničar 4:1

Mujičić Emir – Marković damjan 3:1, Mujičić Anes – Divović Almie 0:3, Puzigača Pavle – Bušatlić Irhad 3:0, Mujičić E./Puzigača P. – Divović A./Bušatlić I. 3:0, Mujičić Emir – Divović Almir 3:0.


 

31.10.2020.

5.kolo

Tuzla: Kreka - Aladža-A    odloženo
Lukavac: Lukavac - Hašim Spahić    odloženo
Banja Luka: Banja Luka - Mladost    0:4
Mostar: Mostar - Vogošća    4:0                                              
Sarajevo: Željezničar - Bosna    4:1                                                       
     

Tuzla:

Kreka – Hašim Spahić

 6. kolo 

   odloženo

Lukavac: Lukavac – Aladža-a    odloženo
Banja Luka: Banja Luka - CM    4:3
Mostar: Mostar - Bosna    4:0
Sarajevo: Željezničar - Vogošća    odloženo

Banja Luka - Mladost 0:4

Mujičić Anes – Zahirović Kenan 0:3, Mujičić Emir – Šečibović Adin 2:3, Puzigača Pavle – Dizdarević Mirza 0:3, Mujičić E./Puzigača P. – Konjić E./Dizdarević M. 2:3.

Mostar – Vogošća 4:0

Matković Luka – Čustović Mirnes 3:1, Šehić Adnan – Alićić Armin 3:0, Vučijak Marko – Šeta Ikbal 3:1, Vučijak M./Matković L. – Aličić A./Čustović D. 3:1.

Željezničar – Bosna 4:1

Divović Almir – Pašić Vanja 3:0, Bušatlić Irhad – Čutahija Mensur 2:3, Marković Damjan – Ferhatović Mustafa 3:0, Divović A./Marković D. – Pašić V./Čutahija M. 3:1, Divović Almir – Čutahija Mensur 3:2.

Banja Luka – CM 4:3

Mujičić Anes – Bobaš Marko 3:0, Mujičić Emir – Bobaš Ivan 1:3, Puzigača Pavle – Stjepić Igor 3:2, Mujičić E./Puzigača P. – Bobaš I./Stjepić I. 1:3, Mujičić Anes – Bobaš Ivan 0:3, Puzigača Pavle – Livančić Hrvoje 3:0, Mujičić Emir – Stjepić Igor 3:0

Mostar – Bosna 4:0

Matković Luka – Pašić Vanja 3:0, Šehić Adnan – Ferhatović Mustafa 3:0, Vučijak M./Matković L. – Borić M./Ferhatović M. 3:0.

 

                  

TABELA NAKON ODIGRANIH 6. KOLA

KLUBOVI                                     pobjeda           poraza               mečeva         bodova

 
    1. Mostar - Mostar                                  3                      0                      12:1                 6
    2. Mladost - Zenica                                 3                      1                      15:5                 6
    3. Vogošća - Vogošća                              3                      0                      12:6                 6
    4. Banja Luka – Banja Luka                     3                      3                      16:18               6
    5. Aladža-A – Sarajevo                           2                      0                       8:3                  4
    6. Kreka - Tuzla                                     2                      2                      11:12               4
    7. Željezničar - Sarajevo                        1                      1                       5:5                   2
    8. CM - Vitez                                         1                      3                      10:13               2
    9. Bosna - Sarajevo                               1                      4                      8:17                 2
    10. Lukavac - Lukavac                             0                      2                      1:8                   0
    11. Hašim Spahić – Ilijaš                          0                      2                      1:8                   0

            Izvještaj podnosi

            Komesar lige

            Sead Pašić

 

 

24. i 25.10.202.

3.kolo

Sarajevo: Aladža-A - Mostar    odloženo
Ilijaš: Hašim Spahić – Željezničar    odloženo
Vogošća: Vogošća – Banja Luka    4:3
Zenica: Mladost - Kreka    4:1                                              
Vitez: CM - Lukavac    odloženo                                                       
     

Sarajevo:

Aladža-A - Željezničar

 4.kolo 

    odloženo

Ilijaš: Hašim Spahić - Mostar    odloženo
Sarajevo: Bosna – Banja Luka    2:1
Vitez: CM - Kreka    3:4
Zenica: Mladost – Lukavac    odloženo

Vogošća – Banja Luka 4:3

Aličić Armin – Mujičić Emir 3:2, Čustović Dino – Puzigača Pavle 1:3. Šeta Ikbal – Mujičić Anes 3:0, Aličić A./Šeta I. – Mujičić E./Puzigača P. 2:3, Aličić Armin – Puzigača P. 3:0, Šeta Ikbal – Mujičić Emir 0:3, Čustović Dino – Mujičić Anes 3:0.

Mladost – Kreka 4:1

Konjić Edin – Gutić Edin 1:3, Zahirović Kenan – Isabegović Amar 3:0, Šečibović Adin – Fazlić Kerim 3:1, Konjić E./Zahirović K. – Gutić E./Isabegović A. 3:1, Konjić Edin – Isabegović Amar 3:0.

Bosna – Banja Luka 2:4

Pašić Vanja – Mujičić Emir 1:3, Ferhatović Mustafa – Puzigača Pavle 1:3, Čutahija Mensur – Mujičić Anes 3:1, Pašić V.-Čutahija M. – Mujičić E./Puzigača P. 3:3, Pašić Vanja – Puzigača Pavle 2:3, Čutahija Mensur – Mujičić Emir 1:3.

CM – Kreka 3:4

Bobaš Ivan – Gutić Emir 0:3, Bobaš Marko – Isabegović Amar 0:3, Stjepić Igor – Gutić Emir 3:0, Bobaš I./Stjepić I.-Gutić E./Isabegović A. 3:2, Bobaš Ivan – Isabegović Amar 3:1, Stjepić Igor – Gutić Edin 1:3, Bobaš Marko – Gutić Emir 1:3.

                  

TABELA NAKON ODIGRANA 4. KOLA

KLUBOVI                                     pobjeda           poraza              mečeva         bodova

 
    1. Vogošća – Vogošća                            3                      0                      12:6                 6
    2. Aladža-A – Sarajevo                          2                      0                      8:3                   4
    3. Mladost – Zenica                               2                      1                      11:5                 4
    4. Banja Luka – Banja Luka                    2                      2                      12:11               4
    5. Kreka – Tuzla                                    2                      2                      11:12               4
    6. Mostar – Mostar                                 1                      0                      4:1                   2
    7. CM – Vitez                                         1                      2                      7:9                   2
    8. Bosna – Sarajevo                               1                      2                      7:9                   2
    9. Zeljezničar – Sarajev                          0                      1                      1:4                   0
    10. Lukavac - Lukavac                              0                      2                      1:8                   0
    11. Hašim Spahić – Ilijaš                           0                      2                      1:8                   0

            Izvještaj podnosi

            Komesar lige

            Sead Pašić



 

10. i 11.10.202.

  1. kolo
Zenica: Mladost-Aladža-A    3:4
Vitez: CM – Hašim Spahić    4:1
Tuzla: Kreka - Vogošća    2:4
Lukavac: Lukavac - Bosna    0:4
Banja Luka Banja Luka – Mostar    1:4                                                                

     2. kolo

Zenica: Mladost-Hašim Spahić    4:0
Vitez: CM – Aladža-A    0:4
Tuzla: Kreka - Bosna    4:1
Lukavac: Lukavac - Vogošća    1:4
Banja Luka Banja Luka –Željezničar    4:1                                                                

Mladost – Aladža-A 3:4

Konjić Edin – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Zijadić Benjamin 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Rizvanović A./Muftić A. 0:3,  Konjić Edin – Muftić Amer 1:3, Zahirović Kenan – Rizvanović Admir 3:0, Šečibović Adin- Zijadić Benjamin 1:3.

CM – Hašim Spahić 4:1

Bobaš Ivan – Čustović Mirnes 3:1, Livančić Hrvoje – Ibrahimspahić Rasim 1:3, Stjepić Igor – Kamenjaš Hamza 3:2, Bobaš I./Stjepić I. – Čustović M./Kamenjaš H. 3:0, Bobaš Ivan – Ibrahimspahić Rasim 3:0.

Kreka – Vogošća 2:4

Isabegović Amar – Miličević Srđan 0:3, Fazlić Kerim – Šeta Ikbal 2:3, Gutić Edin – Šeta Abdulkerim 3:0, Isabegović A./Gutić E. – Miličević S./Šeta I. 3:1, Isabegović Amar – Šeta Ikbal 1:3, Gutić Edin – Miličević Srđan 0:3.

Lukavac – Bosna 0:4

            Hanić Mirza – Pašić Vanja 0:3, Smajić Nedim – Borić Muhamed 3:0, Hanić Elvir –        Ferhatović Mustafa 1:3, Hanić M./Smajić N. – Ferhatović M./Pašić V. 2:3, Hanić Mirza         – Borić Muhamed 3:0, Hanić Elvir – Pašić Vanja 0:3.

            Banja Luka – Mostar 1:4

            Mujičić Anes – Pongrac Davorin 0:3, Grabljić Aljoša – Matković Luka 0:3, Mujičić         Emir – Vučijak Marko 3:0, Mujičić E./Mujičić A. – Matković L./Šehić A. 0:3, Mujičić     Anes – Matković Luka 0:3.

            Mladost – Hašim Spahić 4:0

            Konjić Edin – Čustović Mirnes 3:1, Zahirović Kenan – Kamenjaš Hamza 3:0,       Dizdarević Mirza – Ibrahimspahić Rasim 3:0, Konjić E./Zahirović K. – Čustović -        M./Kamenjaš H. 3:0.

CM – Aladža-A 0:4

Bobaš Ivan – Rizvanović Admir 1:3, Bobaš Marko – Muftić Amer 0:3, Stjepić Igor – Zijadić Benjamin 2:3, Bobaš I./Bobaš M. – Rizvanović A./Zijadić B. 0:3.

Kreka – Bosna 4:1

Gutić Edin – Borić Muhamed 3:0, Gutić Emir – Ferhatović Mustafa 3:2, Isabegović Arman – Pašić Vanja 3:1, Gutić E./Isabegović A. – Pašić V./Ferhatović M. 1:3, Gutić Edin – Ferhatović Mustafa 3:0.

Lukavac – Vogošća 1:4

Hanić Azur – Šeta Ikbal 0:3, Bakalović Admir – Miličević Srđan 0:3, Smajić Nedim – Šeta Ikbal 3:0, Hanić A./Bakalović A. – Šeta I./Miličević S 0:3, Hanić Azur – Miličević Srđan 0:3.

Banja Luka – Željezničar 4:1

Mujičić Emir – Marković damjan 3:1, Mujičić Anes – Divović Almie 0:3, Puzigača Pavle – Bušatlić Irhad 3:0, Mujičić E./Puzigača P. – Divović A./Bušatlić I. 3:0, Mujičić Emir – Divović Almir 3:0.

 

TABELA NAKON ODIGRANA 2. KOLA

TABELA pobjede porazi mečevi bodovi
1 Aladža-A Sarajevo 2 0 8:3 4
2 Vogošća - Vogošća 2 0 8:3 4
3 Mostar - Mostar 1 0 4:1 2
4 Mladost - Zenica 1 1 7:4 2
5 Kreka - Tuzla 1 1 6:5 2
6 Bosna - Sarajevo 1 1 5:4 2
7 Banja Luka – Banja Luka 1 1 5:5 2
8 CM - Vitez 1 1 4:5 2
9 Lukavac - Lukavac 0 2 1:8 0
10 Hašim Spahić - Ilijaš 0 2 1:8 0

            Izvještaj podnosi

            Komesar lige

            Sead Pašić