1. STK „Stens '73“Cazin
  2. STK „Brotnjo“Čitluk
  3. STK „Mostar II“Mostar
  4. STK „Kreševo“Kreševo
  5. STK „Bugojno“Bugojno
  6. STK „Hasspin“Jablanica
  7. STK „Doboj Jug“Doboj Jug
  8. STK „Spin“Doboj Istok
  9. 9.STK „Brka 2007“Brčko Distrikt BiH
  10. 10.STK „Vitez“Vitez
                                               

I TURNUS 3 KOLA ( I; II; III; KOLO )

Organizator: STK Spin“ – Doboj Istok, 11. Oktobar 2020 g.

I KOLO

1. STK „Stens '73“                         -           10. STK „Vitez“                               0:3 wo                     

2. STK „Brotnjo“                            -           9. STK „Brka 2007“                     0:3

3. STK „Mostar II“                          -           8. STK „Spin“                               3:1  

4. STK „Kreševo“                          -           7. STK „Doboj Jug“                     3:0

5. STK „Bugojno“                          -           6. STK „Hasspin“                         3:0

II KOLO

10. STK „Vitez“                              -           6. STK „Hasspin“                           3:1

7. STK „Doboj Jug“                     -           5. STK „Bugojno“                          2:3

8. STK „Spin“                               -           4. STK „Kreševo“                          3:0

9. STK „Brka 2007“                     -           3. STK „Mostar II“                          3:2

1. STK „Stens '73“                       -           2. STK „Brotnjo“                            0:3 wo

III KOLO

2. STK „Brotnjo“                            -           10. STK „Vitez“                               0:3

3. STK „Mostar II“                          -           1. STK „Stens '73“                       3:0 wo

4. STK „Kreševo“                          -           9. STK „Brka 2007“                     1:3

5. STK „Bugojno“                          -           8. STK „Spin“                               1:3

6. STK „Hasspin“                           -           7. STK „Doboj Jug“                     3:2

 

TABELA pobjede porazi mečevi bodovi
1 Vitez - Vitez 3 0      9:1 6
2 Brka 2007 – Brčko D 3 0      9:3 6
3 Mostar - Mostar 2 1 8:4 4
4 Spin – Doboj Istok 2 1 7:4 4
5 Bugojno - Bugojno 2 1 7:7 4
6 Kreševo - Kreševo 1 2 4:6 2
7 Brotnjo - Čitluk 1 2 3:6 2
8 Hasspin - Jablanica 1 2 5:8 2
9 Doboj Jug – Doboj Jug 0 3 4:9 0
10 Stens 73 - Cazin 0 3 0:9 0

Izvješta pripremio:

Anel Osmić

  1. STK „Stens '73“Cazin
  2. STK „Brotnjo“Čitluk
  3. STK „Mostar II“Mostar
  4. STK „Kreševo“Kreševo
  5. STK „Bugojno“Bugojno
  6. STK „Hasspin“Jablanica
  7. STK „Doboj Jug“Doboj Jug
  8. STK „Spin“Doboj Istok
  9. 9.STK „Brka 2007“Brčko Distrikt BiH
  10. 10.STK „Vitez“Vitez
                                               

I TURNUS 3 KOLA ( I; II; III; KOLO )

Organizator: STK Spin“ – Doboj Istok, 11. Oktobar 2020 g.

I KOLO

1. STK „Stens '73“                         -           10. STK „Vitez“                               0:3 wo                     

2. STK „Brotnjo“                            -           9. STK „Brka 2007“                     0:3

3. STK „Mostar II“                          -           8. STK „Spin“                               3:1  

4. STK „Kreševo“                          -           7. STK „Doboj Jug“                     3:0

5. STK „Bugojno“                          -           6. STK „Hasspin“                         3:0

II KOLO

10. STK „Vitez“                              -           6. STK „Hasspin“                           3:1

7. STK „Doboj Jug“                     -           5. STK „Bugojno“                          2:3

8. STK „Spin“                               -           4. STK „Kreševo“                          3:0

9. STK „Brka 2007“                     -           3. STK „Mostar II“                          3:2

1. STK „Stens '73“                       -           2. STK „Brotnjo“                            0:3 wo

III KOLO

2. STK „Brotnjo“                            -           10. STK „Vitez“                               0:3

3. STK „Mostar II“                          -           1. STK „Stens '73“                       3:0 wo

4. STK „Kreševo“                          -           9. STK „Brka 2007“                     1:3

5. STK „Bugojno“                          -           8. STK „Spin“                               1:3

6. STK „Hasspin“                           -           7. STK „Doboj Jug“                     3:2

 

TABELA pobjede porazi mečevi bodovi
1 Vitez - Vitez 3 0      9:1 6
2 Brka 2007 – Brčko D 3 0      9:3 6
3 Mostar - Mostar 2 1 8:4 4
4 Spin – Doboj Istok 2 1 7:4 4
5 Bugojno - Bugojno 2 1 7:7 4
6 Kreševo - Kreševo 1 2 4:6 2
7 Brotnjo - Čitluk 1 2 3:6 2
8 Hasspin - Jablanica 1 2 5:8 2
9 Doboj Jug – Doboj Jug 0 3 4:9 0
10 Stens 73 - Cazin 0 3 0:9 0

Izvješta pripremio:

Anel Osmić